پی پال

ارسال پست
admin
Site Admin

پی پال

پست توسط admin »

به محض رسیدن به المان اکانت پی پال باز کنید.

برای انتقال پول های کم و خرید های معمول اینترنتی از پی پال استفاده کنید، خیلی امنیت اش بیشتره

ضمنا با ای پی ایران هیچ عملیاتی انجام ندید، عجله نداشته باشید 🤷‍♂

بچه هایی که پی پال هم که با وی پی ان باز کردند مجبور شدن ببندند و دوباره یکی دیگه باز کنند.

متاسفانه تا اکانت رو به حساب بانکی وصل نکنید، وریفای نشده به حساب میاد، و بسیاری از شرکت ها با این پی پال بهتون خدمات نمیدهند 🤷‍♂😅

ویدیوی زیر رو ببینید،

توی المان ممکنه بجای دو تا واریزی متفاوت تو توضیحات واریزی یک کد بفرسته براتون و ازتون بخواهد اون کد رو وارد کنید 👍

https://www.youtube.com/watch?v=MjzlghlPvLA

پی پال در حوزه یورو هزینه انتقال نداره 👍
yalda

Re: پی پال

پست توسط yalda »

سلام
من حساب بانکی vivid رو 20 روزه وصل کردم به paypal. و با اون یک سنتی که میفرستن حسابم تایید شده.
اما هنوز روش نوشته checking و نمیتونم با پی پال خرید کنم و حساب vivid رو شناسایی نمیکنه.
مشکل از کجاست؟
zara

پست توسط zara »

yalda نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 26, 2022 4:09 pm سلام
من حساب بانکی vivid رو 20 روزه وصل کردم به paypal. و با اون یک سنتی که میفرستن حسابم تایید شده.
اما هنوز روش نوشته checking و نمیتونم با پی پال خرید کنم و حساب vivid رو شناسایی نمیکنه.
مشکل از کجاست؟
شما حتما باید یه نوعی از "کارت" (حداقل کارت دیجیتال) رو در حساب vivid خودتون تعریف کنید. و بعد اون کارت رو وصل کنید به پی پال.
شما احتمالا بانک ویوید رو متصل کردید به پی پال (یعنی از گزینه «اتصال بانک و ایبان» استفاده کردید).
اگر کارت (فیزیکی یا دیجیتال) تعریف نشده باشه، پی پال شما با این مشکل رو به رو میشه.
yalda

پست توسط yalda »

zara نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 26, 2022 4:24 pm
yalda نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 26, 2022 4:09 pm سلام
مشکل از کجاست؟
شما حتما باید یه نوعی از "کارت" (حداقل کارت دیجیتال) رو در حساب vivid خودتون تعریف کنید. و بعد اون کارت رو وصل کنید به پی پال.
شما احتمالا بانک ویوید رو متصل کردید به پی پال (یعنی از گزینه «اتصال بانک و ایبان» استفاده کردید).
اگر کارت (فیزیکی یا دیجیتال) تعریف نشده باشه، پی پال شما با این مشکل رو به رو میشه.
مرسی زارا جان دقیفا مشکل همین بود و برطرف شد :****
ارسال پست