پرسش های عمومی

perl

Re: پرسش های عمومی

پست توسط perl »

Mahsa نوشته شده: شنبه ژوئن 11, 2022 8:08 am از دوستان کسی شماره تلفنی از سفارت داره؟
یکی از دوستان از آلمان نیاز داره از طرف شرکتشون با سفارت صحبت کنن تا کارهاش درست بشه ولی با شماره های معمول توی سایت موفق نشدن صحبت کنن ؛ اگر راه ارتباطی هست ممنون میشم بهم بگید
ساعت پاسخگویی ۱۱ تا ۱۲ به وقت ایران هست
ولی سفارت به هیچکس جواب نمیده، المان و ایران نداره،

طبق مسیری که بقیه طی میکنند ایشون هم مدارک اش رو اماده کنه، وقت مصاحبه بگیره و غیره
maryituser

پست توسط maryituser »

من میخوام از طریق ویزای 18b2 اقدام کنم. سوالم اینه که تعداد نیروی های فعلی شرکتی که منو استخدام میکنه اهمیتی داره؟؟ چون این شرکت یه استارآپ که ۲ساله شروع کرده و تو این مدت با فریلنسرها کار کرده، عملا من اولین نیرویی میشم که دارن استخدام میکنن !
developer1

پست توسط developer1 »

layla نوشته شده: جمعه ژوئن 10, 2022 11:05 pm سلام.یه سوال.وقتی راجبه کپی برابر اصل صحبت میکنیم،همون کاری که تو دفاتر اسناد رسمی انجام میشه کافیه یا باید ویزامتریک انجام بده؟؟
مدارک فارسی رو دفترخانه اسناد رسمی میتونید کپی برابر اصل کنید.

برای مدارک به زبان انگلیسی باید برید ویزامتریک و کپی برابر اصل تهیه کنید.
developer1

پست توسط developer1 »

maryituser نوشته شده: دوشنبه ژوئن 20, 2022 5:28 am من میخوام از طریق ویزای 18b2 اقدام کنم. سوالم اینه که تعداد نیروی های فعلی شرکتی که منو استخدام میکنه اهمیتی داره؟؟ چون این شرکت یه استارآپ که ۲ساله شروع کرده و تو این مدت با فریلنسرها کار کرده، عملا من اولین نیرویی میشم که دارن استخدام میکنن !
سفارت بسیار هوشمندانه عمل میکنه در تشخیص شرکت های سوری که هدفشون صرفا اوردن شما به المان هست از شرکت های واقعی

بنابراین اگر طرف حساب شما یک شرکت واقعی هست نگرانی نداشته باشید

اگر هم قراره قرارداد جعلی بگیرید ، و بیاید در المان بیکار حتی اگر ویزا بگیرید به راحتی دیپورت تون میکنند، پس نکنید این کار رو با خودتون
Mahsa

پست توسط Mahsa »

دوستان نقص مدرکو سریع اعلام میکنه سفارت؟ ممکنه بعد سه هفته تازه نقص مدرک بزنن؟ یا بخاطر نقص مدرک ریجکت کنن؟
fbaqban

امضاى همزمان دو قرارداد

پست توسط fbaqban »

اگر یک قراردادی امضا کنم ولی مدارک مثل زاب رو كامل براى كارفرما نفرستم، سپس یک قرارداد جدید امضا کنم، چه مشكلى پيش مى آيد؟
saraheb673

پست توسط saraheb673 »

دوستان ، نامه های شرح کار و الزام به حضور و کفایت زبان از شرکتم میخوام بگیرم ، امضا دیجیتال باشه یا همون امضای اسکن کاغذی ؟
developer1

پست توسط developer1 »

Mahsa نوشته شده: چهارشنبه ژوئن 22, 2022 9:22 am دوستان نقص مدرکو سریع اعلام میکنه سفارت؟ ممکنه بعد سه هفته تازه نقص مدرک بزنن؟ یا بخاطر نقص مدرک ریجکت کنن؟
بله ممکنه اطلاع دادن نقص مدرک حتی یک ماه بعد از مصاحبه اتفاق بیافته، ولی بخاطر نقص مدرک ریجکت نمیکنند معمولا.
developer1

Re: امضاى همزمان دو قرارداد

پست توسط developer1 »

fbaqban نوشته شده: پنج‌شنبه ژوئن 23, 2022 5:52 pm اگر یک قراردادی امضا کنم ولی مدارک مثل زاب رو كامل براى كارفرما نفرستم، سپس یک قرارداد جدید امضا کنم، چه مشكلى پيش مى آيد؟
سعی کنید به چیزی که امضا میکنید متعهد باشید.
اگر به هر دلیل نمی خواهید با کارفرما ادامه بدید، حتما به صورت رسمی اطلاع بدید.
هیچوقت با دو کارفرما همزمان مراحل اداری رو پیش نرید
developer1

پست توسط developer1 »

saraheb673 نوشته شده: جمعه ژوئن 24, 2022 8:52 am دوستان ، نامه های شرح کار و الزام به حضور و کفایت زبان از شرکتم میخوام بگیرم ، امضا دیجیتال باشه یا همون امضای اسکن کاغذی ؟
شرح کار حتما مهر و امضا داشته باشه ، مهم نیست دیجیتال یا معمولی، کفایت زبان و الزام به حضور تو سربرگ شرکت هم باشه کافیه

احتمالا با توجه به رفع محدودیت های مربوط به کرونا، نامه الزام به حضور دیگه لازم نباشه
ارسال پست