چک امنیتی سفارت آلمان

admin
Site Admin

چک امنیتی سفارت آلمان

پست توسط admin »

چک امنیتی چیست؟

یعنی جزییات رزومه مقاله ها یا دانش نامه، شرکتهایی که کار کردید و غیره رو ازتون میپرسند و بررسی میکنند استخدام شما برای امنیت ملی المان خطری ایجاد نکنه

در مجموع برای این هست که مطمئن بشوند شما قرار نیست برید در صنایع خیلی حساس جاسوسی کنید 👍

پس نگران نباشید فقط یکم زمان رو طولانی میکنه

اگر احتمال چک امنیتی می دهید
  • یک بار فرم چک امنیتی رو پر کنید و همراه داشته باشید، ولی به افیسر به هیچ وجه نگید. فرمی که افیسر میده رو دوباره پر کنید.
  • رزومه پیوست رو همراه داشته باشید
  • عکس بیشتر همراه ببرید
نکته:
نمونه فرم چک امنیتی رو می تونید در کانال های تلگرامی مهاجرت پیدا کنید
Hani

Re: چک امنیتی

پست توسط Hani »

سلام دوستان
من چندتا سوال در مورد فرم چک امنیتی دارم یه کم طولانی میشه اما ممنون میشم راهنمایی کنید:
1- توی فرم چک آدرس همسر که پرسیده شده چه آدرسی باید زده شه؟
2- پرسیده همسرتون در آلمان بهتون ملحق میشه؟ من همسرم همزمان نمیاد و چند ماه بعد از خودم میاد اینو چی بزنم؟
3- آخرین مدرک تحصیلی همسر رو پرسیده من همسرم سربازه و آخرین مدرکش آزاد نمیشه ، اینو چی بزنم و چطور اینو توضیح بدم ؟
4- پدرم در حال حاضر کشاورزه اما قبلا نیروانتظامی بوده و الان بازنشسته است کدومو بزنم؟
5- در قسمت point of entry into Germany منظور چسه و چه چیزی باید بنویسم؟
6- در قسمت travel itinerary چی باید بنویسم؟
7- شرح پروژه رو خواسته در حد یک پاراگراف بنویسم اوکیه؟ چون من واقعا چیز زیادی از پروژه نمیدونم.

لظفا سوالات بالا رو در خصوص همسر با در نظر گرفتن اینکه همسرم پیوست همزمان نیست و چند ماه بعد میاد پاسخ بدید
ببخشید سوالام طولانی هست و پیشاپیش تشکر میکنم
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

دوستان
من رشتم‌ توی هیچ کدوم از اون رشته‌های فرم چک امنیتی نیست
رشته‌ام‌ عمرانه ولی چون مقاله های روی متریال بوده به نظرم چک میخورم
اگه چک خوردم توی فرم چک اونجا که یه باکس هست که رشته ام رو باید تیک بزنم کدومو تیک بزنم؟؟ چون عمران توی گزینه‌هاش نیست
Hani

پست توسط Hani »

دوستان عزیز ببخشید منظور ار این سوال توی فرم چک امنیتی چی هست؟

Are there other scientists working at the institution/company who completed post-graduate studies /scientific
research in Germany? If so, please give the name of the scientist and the German institution/company
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

دوستان من مستر شبکه هستم، با لیسانس مصاحبه کردم و رزومه دادم که سکیوریتی نخورم، نمیخوام ارشدو ارایه بدم، الان دیدم تو سند ازدواجم یه جاش تحصیلات رو نوشته ارشد🤦🏻‍♀️ مهمه؟ یعنی کسی می یاد از روی سند ازدواج برسه به اینکه ارشدت کو؟
Bitaaa

پست توسط Bitaaa »

سلام
. برای کسی که قطعا چک امنیتی می خوره ، بهتره اطلاعات مقاله ها کامل در رزومه ذکر شه یا رزومه محدود به سوابق کاری و تحصیلی باشه و فقط در فرم چک حوزه کلی مقالات رو بگیم ؟
yasaman

پست توسط yasaman »

Kimiyamr16 نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 26, 2022 8:06 pm دوستان
من رشتم‌ توی هیچ کدوم از اون رشته‌های فرم چک امنیتی نیست
رشته‌ام‌ عمرانه ولی چون مقاله های روی متریال بوده به نظرم چک میخورم
اگه چک خوردم توی فرم چک اونجا که یه باکس هست که رشته ام رو باید تیک بزنم کدومو تیک بزنم؟؟ چون عمران توی گزینه‌هاش نیست
دوست من به مقالات نگاه نمیشه به رشته ای که درس خوندین نگاه میکنن .... بعد که میگن خوب چک امنیتی بعدش میگن مقالات رو برو بنویس. به احتمال خیلی خیلی زیاد چک نمیخورید :)
yasaman

پست توسط yasaman »

Kimiyamr16 نوشته شده: شنبه ژولای 02, 2022 4:20 pm دوستان من مستر شبکه هستم، با لیسانس مصاحبه کردم و رزومه دادم که سکیوریتی نخورم، نمیخوام ارشدو ارایه بدم، الان دیدم تو سند ازدواجم یه جاش تحصیلات رو نوشته ارشد🤦🏻‍♀️ مهمه؟ یعنی کسی می یاد از روی سند ازدواج برسه به اینکه ارشدت کو؟
دوست من
قاعدتا به مدرک تحصیلی اتون برای چک امنیتی رجوع میکنن و سند ازدواج برای پیوست چک میشه. به احتمال زیاد به مسکلی بر نمیخورید.
yasaman

پست توسط yasaman »

Bitaaa نوشته شده: چهارشنبه ژولای 06, 2022 3:15 pm سلام
. برای کسی که قطعا چک امنیتی می خوره ، بهتره اطلاعات مقاله ها کامل در رزومه ذکر شه یا رزومه محدود به سوابق کاری و تحصیلی باشه و فقط در فرم چک حوزه کلی مقالات رو بگیم ؟
اگر قطعا چک میخورید ، مقاله هایی که میخواهید بنویسید در رزومه با چیزی که در فرم چک امنیتی مینویسید همخونی داشته باشه. (نباید موجب سردرگمی فرد در سفارت بشه که آیا این دو مقاله یکی هستند یا خیر)
yasaman

پست توسط yasaman »

Hani نوشته شده: دوشنبه ژوئن 27, 2022 11:29 am دوستان عزیز ببخشید منظور ار این سوال توی فرم چک امنیتی چی هست؟

Are there other scientists working at the institution/company who completed post-graduate studies /scientific
research in Germany? If so, please give the name of the scientist and the German institution/company
دوست من
منظور این هست که تحقیقی یا مقاله ای در آلمان یا در دانشگاه آلمان یا در موسسه ای در آلمان انجام دادید یا خیر
ارسال پست