سابقه کاری

admin
Site Admin

سابقه کاری

پست توسط admin »

دوستان یک نکته ای

سابقه کاری در المان یک نامه ساده از کارفرما به زبان المانی یا انگلیسی کفایت میکنه
ضمنا اگر شرکت سابقه انگلیسی داد خودتون ترجمه المانی اش رو بگذارید روش لازم نیست رسمی باشه

اگر گواهی سابقه کار زبان اصلی باشه مهر شرکت کافی هست،

ولی اگر نیاز به ترجمه باشه، باید اگهی رسمی شرکت رو بدید دارالترجمه، که در این صورت می تونید مهر دادگستری هم بگیرید ولی برای گواهی کار اصلا نیازی نیست

نکته تکمیلی؛
دادگستری اعتبار مترجم رو تایید میکنه، نه محتوای نامه رو،
وزارت خارجه هم اعلام میکنه به کشور های خارجی این یک سند رسمی هست در کشور من، باز هم با محتوای نامه کاری نداره

خواهش میکنم سابقه بیمه ندید، خیلی از شرکت ها بیمه رد نمی کنند، برای بقیه درد سر درست می کنید

ضمنا با همین هشتگ بالا سرچ کنید کلی ویس هست در گروه و توضیح داده شده
Kimiyamr16

Re: ترجمه سابقه کاری

پست توسط Kimiyamr16 »

سلام
دوستان من متوجه نشدم در چه صورتی برای نامه سابقه کار آگهی رسمی شرکت لازمه، اگه فارسی باشه؟
؟اگه توی اون نامه سربرگ شرکت فارسی باشه اما متن نامه انگلیسی بازم آگهی رسمی شرکت لازمه
developer1

پست توسط developer1 »

Kimiyamr16 نوشته شده: پنج‌شنبه می 19, 2022 10:03 am سلام
دوستان من متوجه نشدم در چه صورتی برای نامه سابقه کار آگهی رسمی شرکت لازمه، اگه فارسی باشه؟
؟اگه توی اون نامه سربرگ شرکت فارسی باشه اما متن نامه انگلیسی بازم آگهی رسمی شرکت لازمه
اگر متن نامه انگلیسی یا المانی باشه همون اوکی هست و ترجمه لازم نیست

ولی اگر متن نامه فارسی باشه باید ترجمه رسمی بشه، و مترجم برای ترجمه اگهی رسمی شرکت رو میخواهد
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

سلام دوستان
من ویزام متخصصان آکادمیک هست (چون واسه دکترا قرارداد کاری گرفتم)

گواهی شغلیم سربرگ و مهر شرکت فارسیه اما متنش انگلیسی
دادم دیپل خیییلی به همش ریخت اصلا قابل ارائه به هیچ جا نیست انقدر داغون به هم ریخته
دارالترجمه هم میگه وقتی شرکت سربرگ و مهرش فارسیه اما متنش انگلیسیه ما نمیتونم ترجمه رسمی کنیم به آلمانی
میگه باید فارسیشو بیاری که منم به دلایلی نمیتونم فارسیشو ببرم

سوال اولم اینه که الان اگه خودم به ضورت متنی ترجمه ش کنم و بذارم توی یه فایل ورد اوکیه؟ فقط دقت کنید دیگه این ترجمه من با دیپل نیست بنابراین نه آرم دیپل داره نه سربرگ نه مهر نه امضا:)))) این اوکیه؟ هم در خصوص فرستادنش به اداره
کار واسه اقدام واسه پیش تاییدیه هم واسه سفارت، واسه دوتاش این ترجمه خودم اعتبار داره؟ ریسکی نیست اصلا؟

وسوال دومم هم این هست که من توی رزومه واسه سابقه کاریم نوشته ام ریسرچ اسیستنت توی گواهی شغلیم نوشته ریسرچ اسیستنت و سیویل اینجینیر ، این مغابرت به حساب نمیاد؟ لازمه توی رزومه ام هم عوضش کنم سیویل اینجینیر هم اضافه کنم یا نیازی نیست؟

پیشاپیش ممنون از پاسختون
developer1

پست توسط developer1 »

Kimiyamr16 نوشته شده: یک‌شنبه می 29, 2022 10:19 am سلام دوستان
من ویزام متخصصان آکادمیک هست (چون واسه دکترا قرارداد کاری گرفتم)

گواهی شغلیم سربرگ و مهر شرکت فارسیه اما متنش انگلیسی
دادم دیپل خیییلی به همش ریخت اصلا قابل ارائه به هیچ جا نیست انقدر داغون به هم ریخته
دارالترجمه هم میگه وقتی شرکت سربرگ و مهرش فارسیه اما متنش انگلیسیه ما نمیتونم ترجمه رسمی کنیم به آلمانی
میگه باید فارسیشو بیاری که منم به دلایلی نمیتونم فارسیشو ببرم

سوال اولم اینه که الان اگه خودم به ضورت متنی ترجمه ش کنم و بذارم توی یه فایل ورد اوکیه؟ فقط دقت کنید دیگه این ترجمه من با دیپل نیست بنابراین نه آرم دیپل داره نه سربرگ نه مهر نه امضا:)))) این اوکیه؟ هم در خصوص فرستادنش به اداره
کار واسه اقدام واسه پیش تاییدیه هم واسه سفارت، واسه دوتاش این ترجمه خودم اعتبار داره؟ ریسکی نیست اصلا؟

وسوال دومم هم این هست که من توی رزومه واسه سابقه کاریم نوشته ام ریسرچ اسیستنت توی گواهی شغلیم نوشته ریسرچ اسیستنت و سیویل اینجینیر ، این مغابرت به حساب نمیاد؟ لازمه توی رزومه ام هم عوضش کنم سیویل اینجینیر هم اضافه کنم یا نیازی نیست؟

پیشاپیش ممنون از پاسختون
برای گرفتن پیش تاییدیه نامه سابقه کار در سربرگ رسمی شرکت به زبان انگلیسی کافی هست و نیاز به ترجمه آلمانی نیست

برای مصاحبه در سفارت هم همین نامه سابقه کار انگلیسی کافی هست، شما محض احتیاط خودتون متن رو به المانی ترجمه کنید دریک کاغذ آچهار و بگذارید روی نامه اصلی.

در هردو مورد نیاز به ترجمه رسمی نامه انگلیسی نیست

عنوان شغلی و اسم شرکت رو در رزومه همون چیزی که در گواهی سابقه کار نوشته شده بنویسید
Saeed151267

Re: جستجوی کار

پست توسط Saeed151267 »

برای سابقه کار
محلی ک توش کار میکردم شرکت ثبت شده نیست . ولی سایتش ب تازگی داره بالا میاد و تو اینستاگرام پیجش ۵۰۰ کا فالوور داره . ایا نامه ای ک‌میدن مورد قبولشون هست یا نه . بیمه هم ندکردن منو تو این سالها
developer1

Re:کار در شرکت ثبت نشده

پست توسط developer1 »

Saeed151267 نوشته شده: پنج‌شنبه ژوئن 09, 2022 9:23 pm برای سابقه کار
محلی ک توش کار میکردم شرکت ثبت شده نیست . ولی سایتش ب تازگی داره بالا میاد و تو اینستاگرام پیجش ۵۰۰ کا فالوور داره . ایا نامه ای ک‌میدن مورد قبولشون هست یا نه . بیمه هم ندکردن منو تو این سالها
نامه سابقه کار باید در سربرگ رسمی شرکت و با مهر و امضا باشه
سابقه بیمه اصلا اهمیتی نداره
اگر شرکت ثبت شده نیست ، از یک شرکت دیگه که احتمالا فریلنس باهشون کار میکردید نامه سابقه کار بگیرید.
ضمنا رزومه رو هم بر همون اساس اصلاح کنید
delaram

Re: سابقه کاری

پست توسط delaram »

سلام. میخواستم‌ بدونم برای پروسه ویزای کاری، گواهی سابقه کاری که به سفارت ارائه میکنیم باید حتما همراه با بیمه باشه ؟ آیا ممکنه جایی نیاز بشه؟ اگر اینو بدونم میتونم با اطمینان رزممو باتوجه به همین ادیت کنم که بعدا به مشکل نخوره
developer1

پست توسط developer1 »

delaram نوشته شده: جمعه ژوئن 10, 2022 11:44 pm سلام. میخواستم‌ بدونم برای پروسه ویزای کاری، گواهی سابقه کاری که به سفارت ارائه میکنیم باید حتما همراه با بیمه باشه ؟ آیا ممکنه جایی نیاز بشه؟ اگر اینو بدونم میتونم با اطمینان رزممو باتوجه به همین ادیت کنم که بعدا به مشکل نخوره
سابقه بیمه نیازی نیست و در المان مدرک معتبری هم محسوب نمیشه
mvza

پست توسط mvza »

سلام،
وقت بخیر.
گواهی کار باید خطاب به جا/شخص خاصی باشه؟ نمونه گواهی کار رو کسی آپلود کرده بشه دید که چطوریه؟
ارسال پست