فرم ویدکس ویزای ملی

admin
Site Admin

فرم ویدکس ویزای ملی

پست توسط admin »

راهنمای فرم ویدکس
نمونه فرم ویدکس پر شده

دوستان فرم ویدکس حتما باید آنلاین پر شود 👌
کسی بعدا با خودکار چیزی اضافه نکنه 😅
ولی درنهایت باید دو صفحه ای که جای امضا داره رو با خودکار امضا کنید👌

توی جایی که میگه ادرس سکونت تون در المان کجاست، کد پستی و شهر شعبه شرکت که میرید سر کار رو بزنید،
توی قراردادتون خورده که شما کجا میرید سر کار، همونجا 👌

👈 اینکه شما میخواهید به محض ورود برید خونه فامیلتون ربطی به سفارت نداره 🤦‍♂️

مشخصات شخص رابط شما (کانتکت پرسن ) توی فرم شرح کار ذکر شده
ضمنا با خود طرف حتما چک کنید، بعد اسمش رو بزنید ، چون حتما باید به موقع جواب بده 👌

پی دی اف پرشده رو براشون بفرستید و تاکید کنید مشخصات کانتکت پرسن رو چک کنند 👌

آدرس فرم ویدکس یا اپلیکیشن فرم
https://videx-national.diplo.de/videx/v ... index.html

آدرس صفحه ویزای بلند مدت
https://teheran.diplo.de/ir-de/-/240386 ... 70-1-panel
ashkan

Re: ویدکس

پست توسط ashkan »

سلام دوستان. وقت همگی به خیر.
در رابطه با پر کردن فرم ویدکس، برای رشته‌ی مهندسی کامپیوتر بهتر هست توی فرم ویدکس
Computer expert
انتخاب بشه یا
other occupation
انتخاب بشه و در توضیحات نوشته بشه
computer engineering؟
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

سلام دوستان، توی فرم ویدکس اونجایی که میگه من نمیخوام بیشتر از ۱۲ ماه آلمان باشم
بله هست ،این را باید نه بزنیم دیگه؟ by defalt
developer1

پست توسط developer1 »

Kimiyamr16 نوشته شده: پنج‌شنبه می 19, 2022 10:34 am سلام دوستان، توی فرم ویدکس اونجایی که میگه من نمیخوام بیشتر از ۱۲ ماه آلمان باشم
بله هست ،این را باید نه بزنیم دیگه؟ by defalt

بله دقت کنید که از لینک بالا ویدکس مربوط به ویزای بلند مدت رو پر کنید

و یک وقت به اشتباه ویدکس مربوط به ویزای توریستی رو پر نکنید
maryituser

پست توسط maryituser »

سلام من یک سوال داشتم،
قراردادی که ما گرفتیم به این‌شکله که دفتر مرکزی شرکت در کلن هست و آدرس کلن در قرارداد ذکر شده ولی محل کار در یکی از شعبه های شرکت در برلین هست که در نامه الزام به حضور آدرس برلین رو ذکر کرده،
حالا سوال اینه که در فرم ویدکس ما باید در قسمت اینکه کجا قراره بمونید برلین رو بزنیم و در قسمت آدرس کارفرما کلن رو؟
یا باید هر دورو یکی بزنیم؟
و اگه قراره یکی بزنیم‌کدوم آدرس رو؟
perl

پست توسط perl »

maryituser نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 12, 2022 10:25 am سلام من یک سوال داشتم،
قراردادی که ما گرفتیم به این‌شکله که دفتر مرکزی شرکت در کلن هست و آدرس کلن در قرارداد ذکر شده ولی محل کار در یکی از شعبه های شرکت در برلین هست که در نامه الزام به حضور آدرس برلین رو ذکر کرده،
حالا سوال اینه که در فرم ویدکس ما باید در قسمت اینکه کجا قراره بمونید برلین رو بزنیم و در قسمت آدرس کارفرما کلن رو؟
یا باید هر دورو یکی بزنیم؟
و اگه قراره یکی بزنیم‌کدوم آدرس رو؟
ببینید تو فرم شرح کار چه آدرسی نوشتن ، برای محل کار، باید همون ادرس رو بنویسید، به شرکت بگید ، مدارک رو اصلاح کنند و یک ادرس بزنند، یا همه جا ادرس برلین یا همه جا ادرس دفتر کلن

شرکت من مثلا چند تا شعبه داره در المان، شما در هر شعبه که بخواهید کار کنید، ادرس های محل کار مربوط به همون شعبه میخوره تو مدارک

تو قرارداد اشکالی نداره ادرس دفتر مرکزی باشه
autosiemensir

پست توسط autosiemensir »

سلام روزتون بخیر،
من تاریخ قرارداد خانه ام تمام شده و باتوجه به اینکه دیگه باید برم آلمان، دیگه خانه اجاره نکردم . می خواستم ببینم اگه آدرس خانه خواهرم رو بدم با توجه به اینکه با آدرس توی قرارداد متفاوت هست به مشکل بر می خورم یا نه؟ یا بهتر همون آدرس توی قرارداد رو ذکر کنم مجدد ولی دیگه اونجا ساکن نیستم.
با سپاس فراوان
developer1

پست توسط developer1 »

autosiemensir نوشته شده: شنبه ژولای 02, 2022 9:47 am سلام روزتون بخیر،
من تاریخ قرارداد خانه ام تمام شده و باتوجه به اینکه دیگه باید برم آلمان، دیگه خانه اجاره نکردم . می خواستم ببینم اگه آدرس خانه خواهرم رو بدم با توجه به اینکه با آدرس توی قرارداد متفاوت هست به مشکل بر می خورم یا نه؟ یا بهتر همون آدرس توی قرارداد رو ذکر کنم مجدد ولی دیگه اونجا ساکن نیستم.
با سپاس فراوان
اگه منظورتون ادرس ایران هست، همون ادرس قبلی رو بدید مشکلی نیست،

ادرس المان فقط و حتما ادرس کارفرما رو بنویسید
Sima

پست توسط Sima »

سلام دوستان.یه سوال داشتم.پیام های گروه رو خوندیم ولی متوجه نشدم دقیقا.تاریخ شروع قرارداد ۱جولای هستش.وما هنوز سفارت نرفتیم.الحاقیه هم تاریخ نداره.داخل فرم ویکدس تاریخ شروع و پایان قرارداد رو کی باید بزنیم؟
developer1

پست توسط developer1 »

Sima نوشته شده: چهارشنبه ژولای 06, 2022 7:49 pm سلام دوستان.یه سوال داشتم.پیام های گروه رو خوندیم ولی متوجه نشدم دقیقا.تاریخ شروع قرارداد ۱جولای هستش.وما هنوز سفارت نرفتیم.الحاقیه هم تاریخ نداره.داخل فرم ویکدس تاریخ شروع و پایان قرارداد رو کی باید بزنیم؟
شما باید الحاقیه رو بعد از مشخص شدن تاریخ مصاحبه بگیرید، و بگید تاریخ شروع به کار رو متوسط ۱۰ تا ۲۰ روز بعد از تاریخ مصاحبه بزنند،

الحاقیه بدون تاریخ که اصلا معنا نداره، الحاقیه که شما لازم دارید درواقع فقط به جهت اصلاح تاریخ شروع به کار هست.

در نهایت اگر تا روز مصاحبه الحاقیه درستی نگرفتید همون تاریخ قرارداد رو بزنید‌
ارسال پست