وقت مصاحبه سفارت

perl

Re: وقت مصاحبه سفارت

پست توسط perl »

MD622005 نوشته شده: پنج‌شنبه ژولای 07, 2022 1:11 pm عذر میخوام فرمودید که سفارت اصلا به من وقت نمیده ولی تو توضیحات تاپیک اومده که بدون پیش تاییدیه فقط میتونید از طریق سفارت اقدام کنید حالا من متوجه نشدم چرا سفارت به من وقت نمیده با توجه به اینکه پیش تاییدیه من ممکن دیر بیاد؟؟
چون شما پیش تاییدیه لازم دارید! پیش تاییدیه اداره کار ظرف دو تا سه هفته میاد
MD622005

پست توسط MD622005 »

ممنونم از توضیحتون. پس در تاپیک منظور از اینکه اگه به هر دلیل پیش تاییدیه نداشتید باید به سفارت مراجعه کنید، چیه؟؟

الان هفته ۴ام هست که منتظر اومدن پیش تاییدیه هستم آیا این نرماله؟؟ به شرکت هم یکبار ایمیل دادم پیگیر بشن و بعدش گفتن ایمیل زدیم منتظر جوابشون هستیم. تا کی ممکن طول بکشه تا پیش تاییدیه بیاد و چرا بعضیا خیلی زود پیش تاییدیشون اومده اما من و یک تعداد دیگه ای که میشناسم خیلی طول کشیده؟؟
perl

پست توسط perl »

MD622005 نوشته شده: جمعه ژولای 08, 2022 3:03 am ممنونم از توضیحتون. پس در تاپیک منظور از اینکه اگه به هر دلیل پیش تاییدیه نداشتید باید به سفارت مراجعه کنید، چیه؟؟

الان هفته ۴ام هست که منتظر اومدن پیش تاییدیه هستم آیا این نرماله؟؟ به شرکت هم یکبار ایمیل دادم پیگیر بشن و بعدش گفتن ایمیل زدیم منتظر جوابشون هستیم. تا کی ممکن طول بکشه تا پیش تاییدیه بیاد و چرا بعضیا خیلی زود پیش تاییدیشون اومده اما من و یک تعداد دیگه ای که میشناسم خیلی طول کشیده؟؟
ویس های کانال در مورد لزوم پیش تاییدیه رو گوش کنید.
قسمت دوم سوالتون رو با توجه به نوع پیش تاییدیه ای که اقدام کردید پر تاپیک مربوط به خودش بپرسید
niloufargo

پست توسط niloufargo »

سلام دوستان شبتون بخیر

شرکت برای من ۱۳ جون ایمیل وقت اضطراری زد ولی زابمو اتچ نکرده بود، وقت دوستانی که بعد از من ایمیل وقت اضطراری زده بودند اومد ولی برای من هیچ ایمیلی نیومد(حتی نقص مدرک)، که حدس خودم اینه به خاطر همین نبود زاب بوده باشه.
تاریخ ۷ جولای شرکت ایمیل اولش رو ریپلای کرد و زاب رو به اون اتچ کرد.

آیا کسی تجربه‌ی این رو داشته که کسری مدرک داشته باشه توی ایمیل وقت اضطراری سفارت ؟
می‌خوام بدونم حدودا چقد طول می‌کشه تا بهم وقت بدن؟
و اینکه آیا حتما باید ایمیل نقصی مدرک بیاد ؟
perl

پست توسط perl »

niloufargo نوشته شده: سه‌شنبه ژولای 12, 2022 3:03 pm سلام دوستان شبتون بخیر

شرکت برای من ۱۳ جون ایمیل وقت اضطراری زد ولی زابمو اتچ نکرده بود، وقت دوستانی که بعد از من ایمیل وقت اضطراری زده بودند اومد ولی برای من هیچ ایمیلی نیومد(حتی نقص مدرک)، که حدس خودم اینه به خاطر همین نبود زاب بوده باشه.
تاریخ ۷ جولای شرکت ایمیل اولش رو ریپلای کرد و زاب رو به اون اتچ کرد.

آیا کسی تجربه‌ی این رو داشته که کسری مدرک داشته باشه توی ایمیل وقت اضطراری سفارت ؟
می‌خوام بدونم حدودا چقد طول می‌کشه تا بهم وقت بدن؟
و اینکه آیا حتما باید ایمیل نقصی مدرک بیاد ؟
سفارت وقت این رو نمیکنه برای کسر مدرک وقت اضطراری هم مکاتبه کنه

هر ایمیلی که مدارک کامل نباشه، یا مدارک اینقدر زیاد باشه که اون چهارتا مدرکی که اونها میخواهند به سادگی پیدا نشه، به احتمال زیاد بدون پاسخ پاک میشه

طبق دستورالعمل اینجا خودتون یک ایمیل دقیق و کامل بفرستید
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

دوستان، کسی نمونه ایمیل انگلیسی برای گرفتن وقت اضطراری از سفارت رو داره؟
توی کانال آلمانیش هست ولی زیاد کامل نبود، میخوام انگلیسیشو بنویسم. آلمانی بلد نیستم کامل کنم اون متن نمونه ی کانال رو.

نمونه اگر کسی داره بفرسته ممنون می شم. که نهاییش کنم الان و بفرستم بره.
maryituser

پست توسط maryituser »

سلام به همه
من ایمیل زوندرترمین به سفارت زده بودم ۲۳ جولای چون حقوقم بالای ۵۷ بود فکر میکردم که پیش تاییدیه نیاز ندارم. بعد دوهفته پیش تاییدیه من صادر شد و من رفتم ویزامتریک با پیش تاییدیه. الان سفارت به من ایمیل زده و وقت داده. باید جواب بدم و بگم که رفتم ویزامتریک یا جواب ندم خود به خود لغو میشه؟
adelehaghighi

پست توسط adelehaghighi »

سلام خسته نباشید
من کارامو کردم ولی یه استرس بیخودی دارم
تایپ ویزام بلوکارت 18 b2 هست و حقوقم بالای ۵۶۰۰۰ تا
یه ایمیل فقط زدم به سفارت و منتظرم بهم وقت مصاحبه بدن
همین کاری که کردم کافیه؟ نکنه بعد یه ماه بفهمم اشتباه کردم و زمانو از دست بدم
ممنون میشم خیالمو راحت کنین
perl

پست توسط perl »

Kimiyamr16 نوشته شده: شنبه ژولای 16, 2022 9:57 am دوستان، کسی نمونه ایمیل انگلیسی برای گرفتن وقت اضطراری از سفارت رو داره؟
توی کانال آلمانیش هست ولی زیاد کامل نبود، میخوام انگلیسیشو بنویسم. آلمانی بلد نیستم کامل کنم اون متن نمونه ی کانال رو.

نمونه اگر کسی داره بفرسته ممنون می شم. که نهاییش کنم الان و بفرستم بره.
با دیپ ترجمه کنید به انگلیسی
perl

پست توسط perl »

maryituser نوشته شده: دوشنبه آگوست 22, 2022 9:11 pm سلام به همه
من ایمیل زوندرترمین به سفارت زده بودم ۲۳ جولای چون حقوقم بالای ۵۷ بود فکر میکردم که پیش تاییدیه نیاز ندارم. بعد دوهفته پیش تاییدیه من صادر شد و من رفتم ویزامتریک با پیش تاییدیه. الان سفارت به من ایمیل زده و وقت داده. باید جواب بدم و بگم که رفتم ویزامتریک یا جواب ندم خود به خود لغو میشه؟
حتما جواب بدید و لغو کنید تا اون وقت رو بدند به فرد دیگه
ارسال پست