وقت مصاحبه سفارت

ارسال پست
Fatima

Re: گرفتن وقت مصاحبه برای ویزا

پست توسط Fatima »

سلام دوستان وقت بخیر
من میخواستم برای وقت اضطراری اقدام کنم. قرارداد، پیش تاییدیه و فرم شرح کار آمادست. به دلیل اینکه عنوان گرایش دقیقا توی آنابین نبوده از طریق زاب اقدام کردم و پروسه زاب دیروز شروع شده.
سوالم اینه که میتونم درخواست وقت اضطراری رو با آنابین بدم و هروقت زاب اومد مجددا توی ایمیل ریماندر پیوستش کنم؟
اینکه میخوام زودتر برای درخواست وقت سفارت اقدام کنم به این دلیل هست که اگر دو هفته دیگه اقدام کنم ممکنه وقت سفارت بره برای سال جدید میلادی و شاید قوانین سال جدید...
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 1:39 pm سلام دوستان وقت بخیر
من میخواستم برای وقت اضطراری اقدام کنم. قرارداد، پیش تاییدیه و فرم شرح کار آمادست. به دلیل اینکه عنوان گرایش دقیقا توی آنابین نبوده از طریق زاب اقدام کردم و پروسه زاب دیروز شروع شده.
سوالم اینه که میتونم درخواست وقت اضطراری رو با آنابین بدم و هروقت زاب اومد مجددا توی ایمیل ریماندر پیوستش کنم؟
اینکه میخوام زودتر برای درخواست وقت سفارت اقدام کنم به این دلیل هست که اگر دو هفته دیگه اقدام کنم ممکنه وقت سفارت بره برای سال جدید میلادی و شاید قوانین سال جدید...
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
1. اگر گرایشتون دقیقا در آنابین نیست، ریسکیه و ممکنه سفارت قبول نکنه. 2. وقتی شما ایمیل وقت اضطراری میزنی به سفارت، هیچ معلوم نیست برای چه زمانی بهتون وقت میدن، و چون ممکنه ناگهان برای چندروز بعد وقت بدن بهتون، پس بهتره وقتی ایمیل درخواست وقت رو بزنین که کل مدارکتون کامله یا حداکثر طی 4-5 روز آینده کامل میشه
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام دوستان وقتتون بخیر
ببخشین شرکت برای من ایمیل زده به سفارت
توی متنش دقیق ننوشته که به پیوست هم وقت بدین فقط اسم من رو اورده و انتهای ایمیل رفرنس نامبر و مشخصات من و همسرم رو اورده

این ایمیل اوکیه یا باید اصلاح بشه و مجدد ارسال بشه؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 2:19 pm سلام دوستان وقتتون بخیر
ببخشین شرکت برای من ایمیل زده به سفارت
توی متنش دقیق ننوشته که به پیوست هم وقت بدین فقط اسم من رو اورده و انتهای ایمیل رفرنس نامبر و مشخصات من و همسرم رو اورده

این ایمیل اوکیه یا باید اصلاح بشه و مجدد ارسال بشه؟
اوکیه نگران نباشید. تو امیل ریمایندر میتونید متن رو کامل کنید.
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام
توی ایمیل وقت اضطراری، مشخصات همسر و دخترم رو چطور وارد کنم؟ شماره پاسپورت کفایت می کنه؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 2:20 pm سلام
توی ایمیل وقت اضطراری، مشخصات همسر و دخترم رو چطور وارد کنم؟ شماره پاسپورت کفایت می کنه؟
باید براشون فرم پر کنید قبلش و شماره رفرنس داشته باشید، بعدشم تو متن که نمونه اش تو گروه هست می گید برای من و دخترم و همسرم نوبت بدین و مشخصاتشونم(شماره پاس و شماره رفرنس و نام و نوع وابستگی ) اینه و مدارک رو اتچ می کنید
Fatima

پست توسط Fatima »

همسر من برای جاب سیکر ایمیل درخواست وقت داده بود دو سال پیش و رفرنس نامبر داره منو و دخترم چند ماه بعد اون و رفرنس نامبر داریم .
الان من قرارداد اوسبیلدونگ دارم همین شماره ها قابل قبوله برای وقت اضطراری؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 2:23 pm همسر من برای جاب سیکر ایمیل درخواست وقت داده بود دو سال پیش و رفرنس نامبر داره منو و دخترم چند ماه بعد اون و رفرنس نامبر داریم .
الان من قرارداد اوسبیلدونگ دارم همین شماره ها قابل قبوله برای وقت اضطراری؟
اگر شماره پاسپورت عوض نشده همون اوکی هست بله.
ولی اگر شماره پاسپورت عوض شده، فقط برای کسیکه شماره پاسپورتش عوض شده، مجدد رفرنس بگیرید بهتره. اگه هم مجدد رفرنس نگرفتید، لاشه ی پاسپورت قدیمی همراتون باشه روز مصاحبه.
Fatima

پست توسط Fatima »

توی فرم شرح کار نوشته که کارفرما باید مدرک ترجمه شده رو ضمیمه کنه. من هنوز مدرکم ترجمه نشده ( دادم دارالترجمه ۱۰ روز دیگه میاد).
بنابراین نمیتونم به کارفرما بگم که فرمهاشو پر کنه من برم وقت سفارت بگیرم؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 2:29 pm توی فرم شرح کار نوشته که کارفرما باید مدرک ترجمه شده رو ضمیمه کنه. من هنوز مدرکم ترجمه نشده ( دادم دارالترجمه ۱۰ روز دیگه میاد).
بنابراین نمیتونم به کارفرما بگم که فرمهاشو پر کنه من برم وقت سفارت بگیرم؟
اگر نیاز به پیش تاییدیه دارید خیر
اگر نه بگید پر کنه و طبق راهنما اقدام کنید برای وقت
ارسال پست