سامانه سجاد

Fatima

Re: سامانه سجاد

پست توسط Fatima »

سلام .دوستان قبل از اینکه مدرکم را بدم به دارالترجمه برای ترجمه کردن باید تو سامانه ی سجاد چه کاری انجام بدم ؟ من مدرکم را چند سال پیش آزاد کردم و اصل مدرکم را دارم .
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژوئن 24, 2022 1:58 pm سلام .دوستان قبل از اینکه مدرکم را بدم به دارالترجمه برای ترجمه کردن باید تو سامانه ی سجاد چه کاری انجام بدم ؟ من مدرکم را چند سال پیش آزاد کردم و اصل مدرکم را دارم .
برای ترجمه باید تو سامانه سجاد درخواست بدین (تایید مدارک تحصیلی دانشگاهی جهت ترجمه رسمی) عکس مدرک هاتون و ریزنمراتش رو میخواد و تمام اطلاعاتش رو ، چهل تومن هم پول میگیره، دو مرحله داره، اولیش دانشگاه خودتون باید تایید کنه دومیش سازمان امور دانشجویان (فکر کنم) بعدش یه تاییدیه میدن که اونو باید بفرستین برای مترجم که بتونه کاراتونو انجام بده،
شاید دارالترجمه خودش انجام بده ، ولی ما خودمون چند ساعته همشو پیگیری کردیم و انجام دادیم و بهشون تحویل دادیم.
آخرین ویرایش توسط Fatima در جمعه ژوئن 24, 2022 2:04 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژوئن 24, 2022 1:18 pm بچه‌هایی که سجاد انجام دادین، معمولا کارتون چقدر کشیده تا تاییدیه بیاد؟
تاییدیه سامانه سجاد به این صورت هست که وقتی توی سامانه درخواست میدن، بصورت اتوماتیک اول درخواست واسه دانشگاه محل فارغ التحصیل ارسال میشود، چون اولش دانشگاه باید تایید بکنه که اون شخص اونجا تحصیل کرد و همچین مدرکی توسط اون دانشگاه صادر شد، وقتی دانشگاه تایید کرد بعدش بصورت اتوماتیک واسه وزارت علوم ارسال میشود، پس اول باید مطمئن بشین که دانشگاه تایید کرد بعد از وزارت علوم پیگیری کنن
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام دوستان ، مدارک دانشگاه آزاد هم برای ترجمه کردن نیاز به تایید سامانه ی سجاد داره ؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژوئن 24, 2022 2:03 pm سلام دوستان ، مدارک دانشگاه آزاد هم برای ترجمه کردن نیاز به تایید سامانه ی سجاد داره ؟
خیر. باید مستقیم از خود دانشگاه آزاد قسمت فارغ التحصیلان اقدام کنید. توی سایت سجاد هم علوم پزشکی رو نوشته هم دانشگاه آزاد که میگه خدمت ارائه نمیدن به اینا.
در مورد مدارک تحصیلی علوم پزشکی (البته سراسری منظورمه) هم اینو بگم که اصلا با سجاد نیست
علوم پزشکیا برای مجوز ترجمه باید حضوری برن وزارت بهداشت همونجا براشون مهر میزنن روی مدرک که قابلیت ترجمه پیدا کنه
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام‌دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم‌راهنماییم کنید من ۳ ساله پیش برای ترجمه مدارک به انگلیسی مدارک تحصیلی و ریز نمرات رو برای اینکه کار ترجمه انجام بشه وزارت علوم رفتم و مهربرجسته روی مدارک تحصیلی و ریز نمرات زدن، اونموقع سامانه سجاد نبود الان برای ترجمه به زبان المانی همون مهر برجسته که روی مدارک خورده کافیه یا باید حتما تو سامانه سجاد ثبت نام کنم؟ دانشگاه هم علمی کاربردی بوده
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژوئن 24, 2022 2:09 pm سلام‌دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم‌راهنماییم کنید من ۳ ساله پیش برای ترجمه مدارک به انگلیسی مدارک تحصیلی و ریز نمرات رو برای اینکه کار ترجمه انجام بشه وزارت علوم رفتم و مهربرجسته روی مدارک تحصیلی و ریز نمرات زدن، اونموقع سامانه سجاد نبود الان برای ترجمه به زبان المانی همون مهر برجسته که روی مدارک خورده کافیه یا باید حتما تو سامانه سجاد ثبت نام کنم؟ دانشگاه هم علمی کاربردی بوده
این رو زنگ بزنید به یک دارترجمه و ازشون سوال کنید چون فکر میکنم اونا باید اوکی رو بدن.
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژوئن 24, 2022 2:09 pm سلام‌دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم‌راهنماییم کنید من ۳ ساله پیش برای ترجمه مدارک به انگلیسی مدارک تحصیلی و ریز نمرات رو برای اینکه کار ترجمه انجام بشه وزارت علوم رفتم و مهربرجسته روی مدارک تحصیلی و ریز نمرات زدن، اونموقع سامانه سجاد نبود الان برای ترجمه به زبان المانی همون مهر برجسته که روی مدارک خورده کافیه یا باید حتما تو سامانه سجاد ثبت نام کنم؟ دانشگاه هم علمی کاربردی بوده
سلام منم ۳ سال پیش تمام مدارکمو از طریق وزارت علوم تایید کردم و دادم ترجمه و چون الان که قرارداد گرفتم،ترجمه ی مدارکم اکسپایر شده بودن دوباره توی اسفندماه دادم ترجمه ی جدید و هیچ مشکلی هم پیش نیومد حتی خود دارالترجمه اول گفت سامانه ی سجاد میخواد دوباره گفت نه مهر داره کافیه
Fatima

پست توسط Fatima »

دوستان من چند ساعتی دارم جستجو میکنم در گروه متوجه شدم که مدرک دانشگاه آزاد توسط سامانه سجاد تایید نمیشه و باید حضوری اقدام کرد.
درسته؟
چون من آلمان هستم میخواستم بدم به کسی که وکالت دارد انجام بدهد برای همین میخواستم مطمئن بشم.
ممنونم اگر راهنمایی م کنید.
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژوئن 24, 2022 2:13 pm دوستان من چند ساعتی دارم جستجو میکنم در گروه متوجه شدم که مدرک دانشگاه آزاد توسط سامانه سجاد تایید نمیشه و باید حضوری اقدام کرد.
درسته؟
چون من آلمان هستم میخواستم بدم به کسی که وکالت دارد انجام بدهد برای همین میخواستم مطمئن بشم.
ممنونم اگر راهنمایی م کنید.
بلی درست متوجه شدید. مدرک دانشگاه آزاد نیازی به تاییدیه ندارد و مستقیم ترجمه کنید. فقط ریز نمرات را باید اینترنتی از سایت درخواست بدید تا آماده تحویل شود بعد ترجمه کنید .
ارسال پست