ویدکس

ارسال پست
admin
Site Admin

ویدکس

پست توسط admin »

نمونه پر شده فرم ویدکس

دوستان فرم ویدکس حتما باید آنلاین پر شود 👌
کسی بعدا با خودکار چیزی اضافه نکنه 😅
ولی درنهایت باید دو صفحه ای که جای امضا داره رو با خودکار امضا کنید👌

توی جایی که میگه ادرس سکونت تون در المان کجاست، کد پستی و شهر شعبه شرکت که میرید سر کار رو بزنید،
توی قراردادتون خرده که شما کجا میرید سر کار، همونجا 👌

👈 اینکه شما میخواهید به محض ورود برید خونه فامیلتون ربطی به سفارت نداره 🤦‍♂️

مشخصات شخص رابط شما (کانتکت پرسن ) توی فرم شرح کار ذکر شده
ضمنا با خود طرف حتما چک کنید، بعد اسمش رو بزنید ، چون حتما باید به موقع جواب بده 👌

پی دی اف پرشده رو براشون بفرستید و تاکید کنید مشخصات کانتکت پرسن رو چک کنند 👌

آدرس فرم ویدکس یا اپلیکیشن فرم
https://videx-national.diplo.de/videx/v ... index.html

آدرس صفحه ویزای بلند مدت
https://teheran.diplo.de/ir-de/-/240386 ... 70-1-panel
fbaqban

Re: ویدکس

پست توسط fbaqban »

تو فرم ویدکس، برای فرد پیوست، تو قسمتmeans of support، باید اسم فرد اصلی نوشته بشه ؟
آیا پاسخ سوال has a formal declaration باید No زده بشه ؟
و در قسمت do you have health insurance گزینه yes باید زده بشه با توجه به اینکه فرد پیوست بعد از ورود میتونه تحت پوشش بیمه فرد اصلی قرار بگیره ؟
yasaman

پست توسط yasaman »

fbaqban نوشته شده: جمعه ژولای 08, 2022 7:48 pm تو فرم ویدکس، برای فرد پیوست، تو قسمتmeans of support، باید اسم فرد اصلی نوشته بشه ؟
آیا پاسخ سوال has a formal declaration باید No زده بشه ؟
و در قسمت do you have health insurance گزینه yes باید زده بشه با توجه به اینکه فرد پیوست بعد از ورود میتونه تحت پوشش بیمه فرد اصلی قرار بگیره ؟
در فرم ویدکس باید در قسمت means of support نوشته شود : "from my partner income"
بله باید جواب has a formal declaration برای فرد متقاضی و یا پیوست No باشد
بله باید جواب do you have health insurance برای فرد متقاضی و یا پیوست Yes یاشد
N84

پست توسط N84 »

سلام پسر من پیوست همزمان هست و موفق نشدیم شناسنامه پدرش را بدست بیاریم ...دو سوال داشتم اول اینکه در مصاحبه ویزامتریک چه توضیحی بدیم درباره اینکه شناسنامه پدر را نداریم و سوال دیگر اینکه در فرم ویدکس فرزندم در قسمت مشخصات پدر محل سکونت را چی بنویسیم ؟ اگر بگوییم از پدرش خبر نداریم مجبوریم ادرس را خالی بزاریم ایا مشکل ساز خواهد شد
perl

پست توسط perl »

N84 نوشته شده: جمعه آگوست 19, 2022 2:07 pm سلام پسر من پیوست همزمان هست و موفق نشدیم شناسنامه پدرش را بدست بیاریم ...دو سوال داشتم اول اینکه در مصاحبه ویزامتریک چه توضیحی بدیم درباره اینکه شناسنامه پدر را نداریم و سوال دیگر اینکه در فرم ویدکس فرزندم در قسمت مشخصات پدر محل سکونت را چی بنویسیم ؟ اگر بگوییم از پدرش خبر نداریم مجبوریم ادرس را خالی بزاریم ایا مشکل ساز خواهد شد
الان مهمتر از شناسنامه پدر، مساله حضانت است
حضانت فرزند بر عهده کیست ؟ باید حکم طلاق (یا حکم دادگاه) داشته باشید که در ان به وضوح قید شده باشه حضانت با شماست

در غیر اینصورت یعنی اگر حضانت تمام و کمال به شما واگذار نشده باشد، به گواهی محضری نیاز دارید که پدر اجازه بدهد شما فرزند را از کشور خارج کنید به قصد گرفتن اقامت دایم در کشور المان

در لینک چیدمان مدارک در ویکی
https://live-in-europe.org/index.php/%D ... 8%A7%D9%86

قسمت پیوست فرزند رو به دقت بخوانید

اگر در مورد مساله حضانت مشکلی نداشته باشید، میتوانید ایمیل بزنید ویزا اینفو و مشکل عدم دسترسی به پدر رو مطرح کنید و ببینید برای شناسنامه پدر چه جایگزینی وجود داره، امکان داره با یک گواهی رسمی از اداره ثبت احوال (که قطعا باید ترجمه رسمی شود ) مشکل حل شود.

در مورد ادرس میتوانید. از ادرس والدین پدر استفاده کنید.
Mehran

پست توسط Mehran »

سلام ، من قرارداد بلوکارت با درآمد ۶۰٫۰۰۰ یورو گرفتم ، بنده از همسر سابقم جدا شدم که یک دختر ۱۰ ساله ازش دارم که حضانت و سرپرستیش بر اساس رای دادگاه با منه و مجدد ازدواج کردم ، همسر دومم هم طلاق گرفته بود و دو تا پسر ۱۴ و ۱۶ ساله از ازدواج اولش داره  که حضانت بچه ها بر اساس رای دادگاه باهاشه و اجازه خروج پسر ها رو از همسر سابقش گرفته و دارن پیوست به من میشن
۱ - واسه پر کردن ویدکس آنلاین خودم ، دو تا پسر خانومم رو به چه صورت در فرم ویدکس خودم ثبت کنم
۲ - از برادر خانومم یه درخواست اقامت موقت در آلمان دارم که وقتی رسیدیم آلمان تا پیدا کردن خونه پیش برادر خانومم مهمان هستیم ، الان توی فرم ویدکس محل اقامت رو آدرس شرکت بزنم یا آدرس خونه برادر خانومم
۳ - واسه فرم ویدکس پسر ها ، توی قسمت مشخصات پدر مشخصات پدر واقعیشون رو بنویسم یا مشخصات خودم که دارن به من پیوست میشن
۴ - توی فرم ویدکس قسمت رفرنس برای پیوست ها ، مشخصات خودم رو بنویسم یا مشخصات شرکتی که ازش قرارداد دارم
۵ - واسه ثبت نام مدرسه بچه ها توی آلمان چه مدارکی رو باید از ایران ببریم
۶ - نحوه چیدمان مدارک سفارت برای پسر ها
developer1

پست توسط developer1 »

Mehran نوشته شده: شنبه سپتامبر 16, 2023 12:47 pm سلام ، من قرارداد بلوکارت با درآمد ۶۰٫۰۰۰ یورو گرفتم ، بنده از همسر سابقم جدا شدم که یک دختر ۱۰ ساله ازش دارم که حضانت و سرپرستیش بر اساس رای دادگاه با منه و مجدد ازدواج کردم ، همسر دومم هم طلاق گرفته بود و دو تا پسر ۱۴ و ۱۶ ساله از ازدواج اولش داره  که حضانت بچه ها بر اساس رای دادگاه باهاشه و اجازه خروج پسر ها رو از همسر سابقش گرفته و دارن پیوست به من میشن
۱ - واسه پر کردن ویدکس آنلاین خودم ، دو تا پسر خانومم رو به چه صورت در فرم ویدکس خودم ثبت کنم
۲ - از برادر خانومم یه درخواست اقامت موقت در آلمان دارم که وقتی رسیدیم آلمان تا پیدا کردن خونه پیش برادر خانومم مهمان هستیم ، الان توی فرم ویدکس محل اقامت رو آدرس شرکت بزنم یا آدرس خونه برادر خانومم
۳ - واسه فرم ویدکس پسر ها ، توی قسمت مشخصات پدر مشخصات پدر واقعیشون رو بنویسم یا مشخصات خودم که دارن به من پیوست میشن
۴ - توی فرم ویدکس قسمت رفرنس برای پیوست ها ، مشخصات خودم رو بنویسم یا مشخصات شرکتی که ازش قرارداد دارم
۵ - واسه ثبت نام مدرسه بچه ها توی آلمان چه مدارکی رو باید از ایران ببریم
۶ - نحوه چیدمان مدارک سفارت برای پسر ها
سلام
برای مدارک پیوست همسر و فرزند همه انچه لازم دارید در جداول چیدمان مدارک هست، با دقت بخونید همه توضیحات رو

مشخصات شناسنامه ای هر فرد در ویدکس باید مطابق پاسپورت و شناسنامه اش باشه.

محل اقامت حتما شرکت، ولی رزرو هتل محض احتیاط ببرید، رفرنس هم شرکت

فرم تقاضای ویزای ملی قدیمی رو هم برای همه اعضای خانواده پر کنید در کانال هست

ویدیو پرکردن فرم ویدکس برای خانواده در کانال تلگرام زندگی و کار در اروپا هست، سرچ کنید ویدکس پیدا میکنید

https://t.me/live_in_europe/465

برای مدرسه در فروم زندگی قسمت مدرسه رو بخونید، همچنین در ویکی اطلاعات مربوط رو بخونید
ارسال پست