پرسش های عمومی

AufenthG 18b2
عنوان اقامت برای متخصصان با مدرک دانشگاهی که خداقل حقوق مشخصی را دارند

AufenthG 18b1
عنوان اقامت برای متخصصان با مدرک دانشگاهی که شرایط بلو کارت را ندارند.

https://live-in-europe.org/index.php/%D ... 8%B1%D8%AA
hamzeloom

Re: پرسش های عمومی

پست توسط hamzeloom »

سلام
وقت بخیر
من زمانی که برای پیش تاییدیه فست ترک اقدام کردم انابین ارائه دادم و زاب نداشتم و انابینم هم کارشناسی ناپیوسته نبود در حالی که مدرک تحصیلی من کارشناسی ناپیوسته هست. همچنین مدرک زبان نداشتم و نامه کفایت زبان را ادائه دادم. حال توی فست ترکم ویزای متخصصی اکادمیک تایید شده. از لحاظ حقوق شرایط بلو کارت دارم. الان زابم و مدرک زبان ب۱ هم دریافت کردم.
الان میتونم در روز مصاحبه درخواست اصلاح ویزا به بلو کارت بدم؟
یا اینکه کلا به چه شکل میتونم تایپ ویزام اصلاح کنم.
الان تمامی مدارکم تکمیل شده.

پست توسط developer1 »

hamzeloom نوشته شده: پنج‌شنبه ژوئن 30, 2022 2:39 pm سلام
وقت بخیر
من زمانی که برای پیش تاییدیه فست ترک اقدام کردم انابین ارائه دادم و زاب نداشتم و انابینم هم کارشناسی ناپیوسته نبود در حالی که مدرک تحصیلی من کارشناسی ناپیوسته هست. همچنین مدرک زبان نداشتم و نامه کفایت زبان را ادائه دادم. حال توی فست ترکم ویزای متخصصی اکادمیک تایید شده. از لحاظ حقوق شرایط بلو کارت دارم. الان زابم و مدرک زبان ب۱ هم دریافت کردم.
الان میتونم در روز مصاحبه درخواست اصلاح ویزا به بلو کارت بدم؟
یا اینکه کلا به چه شکل میتونم تایپ ویزام اصلاح کنم.
الان تمامی مدارکم تکمیل شده.
یعنی چی انابین کارشناسی پیوسته بود و شما ناپیوسته بودید ؟!!! یعنی انابین نداشتید در واقع

ویزای متخصصان آکادمیک هم با فرض معادل سازی شدن مدرک تحصیلی داده میشه،

شما احتمالا مشکل دیگه ای در فرم شرح کارتون وجود داشته که بهتون بلوکارت ندادن، مثلا عدم تطابق مدرک تحصیلی و شغل.

در هر صورت بله زاب و نامه کفایت زبان برای سفارت کافی هست، اگر سفارت باز هم تایپ ویزا رو بلوکارت نزد، بعدا در هنگام دریافت کارت اقامت به اداره مهاجرت اعتراض کنید، اگر همه شرایط رو دارید باید بلوکارت بگیرید.

فقط نکنه ای که هست، در حال حاضر اگر پیوست دارید، پیوست بدون بلوکارت مدرک زبان لازم داره
zaraz

پست توسط zaraz »

من برای تمدید پاسپورت همسرم میخوام اقدام کنم برای خودم در حال تغییر ویزام.
۱ مراحلش چطوره دوم .ایا میتونم اقدام برا خودمم کنم یا نه
developer1

پست توسط developer1 »

zaraz نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 12:12 pm من برای تمدید پاسپورت همسرم میخوام اقدام کنم برای خودم در حال تغییر ویزام.
۱ مراحلش چطوره دوم .ایا میتونم اقدام برا خودمم کنم یا نه
یعنی چی در حال تغییر ویزا هستید ؟ اگر در حال حاضر ساکن المان هستید، سوالتون رو در تالار زندگی در قسمت کارت اقامت بپرسید
Bitaaa

پست توسط Bitaaa »

سلام .
در پست های بالا گفته شده که اگر برای زاب لیسانس اقدام کردیم ، ارشد رو از کل اطلاعاتمون ورزومه حذف کنیم . می تونم علتش رو بدونم ؟
یعنی نمی شه گفت که برای انجام کارها چون مدرک قبلیمون، آماده بوده ، بر اساس آن اقدام کردیم ؟

من مدرک دکتری دارم و برای زاب ارشد اقدام کردم چون به علت هک سیستم ها، ترجمه دکتری به موقع آماده نشد و من شروع قراردادم اگوست هست .
الان لازمه که زاب دکتری هم برای تاریخ مصاحبه داشته باشم .

پی نوشت : قراردادم بالای ۵۶۸۰۰ هست و نیاز به پیش تاییدیه ندارم . چون برای گرفتن وقت باید زاب رو داشتم بر اساس ارشد اقدام کردم .تا سریعتر زاب رو بگیرم
پی نوشت ۲: چون در اگهی پوزیشن من حداقل مدرک ارشد یا دکتری ذکر شده بود و گپ زمانی در رزومه ایجاد پی شد ، تصمیم گرفتم با ازشد یا دکتری اقدام کنم .
پی نوشت ۳؛ اطلاعات رزومه علمی من پابلیک هست و حتی در صورت حذف، در cache موتورهای جستجو باقی مانده است
developer1

پست توسط developer1 »

[quote=Bitaaa post_id=793 time=1656866129 user_id=145]
سلام .
در پست های بالا گفته شده که اگر برای زاب لیسانس اقدام کردیم ، ارشد رو از کل اطلاعاتمون ورزومه حذف کنیم . می تونم علتش رو بدونم ؟
یعنی نمی شه گفت که برای انجام کارها چون مدرک قبلیمون، آماده بوده ، بر اساس آن اقدام کردیم ؟

من مدرک دکتری دارم و برای زاب ارشد اقدام کردم چون به علت هک سیستم ها، ترجمه دکتری به موقع آماده نشد و من شروع قراردادم اگوست هست .

پی نوشت : قراردادم بالای ۵۶۸۰۰ هست و نیاز به پیش تاییدیه ندارم . چون برای گرفتن وقت باید زاب رو داشتم بر اساس ارشد اقدام کردم .تا سریعتر زاب رو بگیرم
پی نوشت ۲: چون در اگهی پوزیشن من حداقل مدرک ارشد یا دکتری ذکر شده بود و گپ زمانی در رزومه ایجاد پی شد ، تصمیم گرفتم با ازشد یا دکتری اقدام کنم .
پی نوشت ۳؛ اطلاعات رزومه علمی من پابلیک هست و حتی در صورت حذف، در cache موتورهای جستجو باقی مانده است
[/quote]

شما مشکلی ندارید، در فرم شرح کار ارشد رو ذکر کردید، برای ارشد هم زاب گرفتید، دکتری هم دارید که مدرکش اماده نشده یا هنوز در حال تحصیل هستید یا هر چی، مهم نیست اصلا،

ولی اگر مدرکش ترجمه شده و اماده نیست ننویسید، فقط چیزی رو بنویسید که مدرکش اماده باشه و ترجمه شده باشه، چون افیسر سفارت هوس میکنه مدرک دکترای شما رو هم ببینه بعد براتون نقصی میزنه و می افتید تو دردسر

تا وقتی مدرک یک مقطع دستتون نیست شما دانشجوی انصرافی هستید، حالا هزارتا مقاله هم داده باشید

امیدوارم متوجه منظور من بشوید، هدف این هست که خودتون رو به دردسر نندازید
Bitaaa

پست توسط Bitaaa »

developer1 نوشته شده: یک‌شنبه ژولای 03, 2022 9:48 pm
Bitaaa نوشته شده: یک‌شنبه ژولای 03, 2022 4:35 pm سلام .

شما مشکلی ندارید، در فرم شرح کار ارشد رو ذکر کردید، برای ارشد هم زاب گرفتید، دکتری هم دارید که مدرکش اماده نشده یا هنوز در حال تحصیل هستید یا هر چی، مهم نیست اصلا،

ولی اگر مدرکش ترجمه شده و اماده نیست ننویسید، فقط چیزی رو بنویسید که مدرکش اماده باشه و ترجمه شده باشه، چون افیسر سفارت هوس میکنه مدرک دکترای شما رو هم ببینه بعد براتون نقصی میزنه و می افتید تو دردسر

تا وقتی مدرک یک مقطع دستتون نیست شما دانشجوی انصرافی هستید، حالا هزارتا مقاله هم داده باشید

امیدوارم متوجه منظور من بشوید، هدف این هست که خودتون رو به دردسر نندازید
واقعا خیلی ممنون از راهنماییتون ..
من دکترام ترجمه شده و لگال هم شده فقط به خاطر فرصت کم و چون شرکت اکی بود ، برای زاب نفرستادم.
hamzeloom

پست توسط hamzeloom »

سلام
وقت بخیر
داخل پیش تاییدیه فست ترک من اشتباهی ویزای متخصصین اکادمیک تایید شده این در حالیه که شرایط بلوکارت دارم.
برای مصاحبه ویزامتریک که رفته بودم اونا گفتن نمیتونن اصلاح کنن و فقط مدارک طبق تاییدیه میگیرن.
الان برای اصلاح ویزا باید به شکل عمل کنم و مراحلش چیه؟
کارفرمای من دیروز مدارکی برای اداره مهاجرت المان گرفته و فک کنم دنبال تسریع دریافت کارت اقامت من هست. ایا الان باید بهش توضیح بدم که ویزای تایید شده اشتباه هست؟ یا به شکل دیگه ای باید عمل کنم؟
Hani

پست توسط Hani »

#سوال
سلام دوستان، وقت بخیر
من جاب آفر گرفتم از آلمان با حقوق 55000 در سال برای شغل "برنامه نویس"، ولی مدرک تحصیلیم "ارشد برق" هست.
دو تا سوال دارم:

1- به من بلو کارت تعلق میگیره یا نه؟
2- در صورت تعلق نگرفتن بلو کارت همسرم "حتما" باید مدرک زبان A1 بگیره؟
perl

پست توسط perl »

hamzeloom نوشته شده: جمعه ژولای 08, 2022 5:29 am سلام
وقت بخیر
داخل پیش تاییدیه فست ترک من اشتباهی ویزای متخصصین اکادمیک تایید شده این در حالیه که شرایط بلوکارت دارم.
برای مصاحبه ویزامتریک که رفته بودم اونا گفتن نمیتونن اصلاح کنن و فقط مدارک طبق تاییدیه میگیرن.
الان برای اصلاح ویزا باید به شکل عمل کنم و مراحلش چیه؟
کارفرمای من دیروز مدارکی برای اداره مهاجرت المان گرفته و فک کنم دنبال تسریع دریافت کارت اقامت من هست. ایا الان باید بهش توضیح بدم که ویزای تایید شده اشتباه هست؟ یا به شکل دیگه ای باید عمل کنم؟
اگر پیوست ندارید یا پیوست تون مدرک زبان داره، مشکلی نیست با همین برید جلو بعد موقع دریافت کارت اقامت درستش کنید.

اما اگر پیوست دارید و می‌خواهید همزمان پیوست بشه و مدرک زبان هم نداره،
یکی از راههای زیر

۱- پیش تاییدیه فست ترک اصلاح بشه که احتمالا وقت بگیره زیاد

۲- پیش تاییدیه عادی بگیرید سریعتر دو هفته ای میاد

۳- یا اینکه همینطوری بفرستید سفارت که ممکنه اونها هم نقصی مدرک زبان بزنند برای پیوستتون.

۴- پیوست رو همزمان نبرید وقتی رفتید و بلوکارت گرفتید اقدام کنید
ارسال پست