نحوه گرفتن وقت لگالایز مدارک

برای اینکه مدارک صادر شده در یک کشور در کشور دیگر اعتبار داشته باشند باید لگالایز شوند

https://live-in-europe.org/index.php/%D ... 8%B1%DA%A9
Fatima

Re: نحوه گرفتن وقت لگالایز مدارک

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 26, 2022 9:40 am سلام
من میخوام برای تایید مدارک خودم و همسرم از ویزامتریک وقت بگیرم.
آیا لازمه که برای ۲ نفر واریزی داشته باشم؟
چنانچه هر یک از زوجین علاوه بر شناسنامه و سند ازدواج ، مدارک تحصیلی شان هم نیاز به تایید داشته باشد می بایست هر کدام قرار ملاقات جداگانه رزرو نمایند.

اما اگر فقط مدارک تحصیلی یک نفر مد نظر باشد ، یک قرار ملاقات کافی می باشد
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام
همسر من جاب آفر گرفته و من میخوام مدارک رو برای لگال به ویزامتریک ببرم.اگر نوبت رو به اسم خودم بگیرم و مدارک ایشون و سند ازدواج و شناسنامه رو ببرم فرم وکالت لازم هست یا خیر؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: دوشنبه ژوئن 27, 2022 1:07 pm سلام
همسر من جاب آفر گرفته و من میخوام مدارک رو برای لگال به ویزامتریک ببرم.اگر نوبت رو به اسم خودم بگیرم و مدارک ایشون و سند ازدواج و شناسنامه رو ببرم فرم وکالت لازم هست یا خیر؟
باید نوبت به نام صاحب مدرک باشه، و چون مدارک تحصیلی ایشون رو میبرید فرم وکالت نیاز دارید.
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام وقت همگی به خیر
یه سوال در مورد ویزامتریک داشتم.ما برای ازدواج در آلمان نیاز داریم که ترجمه شناسنامه رو در ایران تأیید کنیم (آلمان میخوام ازدواج کنم)
سوالی که داشتم اینه که میشه با یک وقت ترجمه شناسنامه هر دو نفر رو تأیید کرد؟ یا باید دو تا وقت بگیریم؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: دوشنبه ژوئن 27, 2022 1:25 pm سلام وقت همگی به خیر
یه سوال در مورد ویزامتریک داشتم.ما برای ازدواج در آلمان نیاز داریم که ترجمه شناسنامه رو در ایران تأیید کنیم (آلمان میخوام ازدواج کنم)
سوالی که داشتم اینه که میشه با یک وقت ترجمه شناسنامه هر دو نفر رو تأیید کرد؟ یا باید دو تا وقت بگیریم؟
دو تا وقت میتونید بگیرید. جفتتون به فردی که میخواد انجام بده وکالت بدید برن لگال کنن
لطفا بگید فقط لگال کنن، تایید نگید
فقط حتما اصل شناسنامه و اصل ترجمه رو ببرن، یک کپی از پاستون هم بدید ببرن
Fatima

پست توسط Fatima »

دوستان گرامی

میشه با همون وجه که پرداخت کردیم
بعد از انجام قرار اوا، وجه رو پس نگیریم و یه قرار دیگه برای ویزا متریک رزرو کنم؟
دیگه نیاز به 24 ساعت صبر کردن نیست.
متاسفانه دوتا از مدارکم دیر اماده شده و مجدد باید بدم برای لگال؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: سه‌شنبه ژوئن 28, 2022 4:31 pm دوستان گرامی

میشه با همون وجه که پرداخت کردیم
بعد از انجام قرار اوا، وجه رو پس نگیریم و یه قرار دیگه برای ویزا متریک رزرو کنم؟
دیگه نیاز به 24 ساعت صبر کردن نیست.
متاسفانه دوتا از مدارکم دیر اماده شده و مجدد باید بدم برای لگال؟
خیر
farbod

پست توسط farbod »

سلام، ببخشید اگر سوال تکراری هست ،پیشاپیش بابت راهنمایی سپاسگزارم

من تمام مدارکم را بابت گرفتن ویزا به ویزا متریک تحویل دادم. الان می خوام سند ازدواج و شناسنامه ها که ترجمه رسمی با مهر امور وزارت خارجه و دادگستری هست را لگال کنم. همسر من همراهم نمیاد و بعدا بهم ملحق میشه. سوال بنده به این موضوع بر می گرده که با توجه به این که به حضور ایشون در ویزامتریک نیاز نیست آیا پولی که بابت رزرو وقت باید به ویزامتریک بدیم را باید برای یک نفر واریز کنم یا برای دونفر؟
developer1

پست توسط developer1 »

farbod نوشته شده: چهارشنبه ژولای 06, 2022 9:27 am سلام، ببخشید اگر سوال تکراری هست ،پیشاپیش بابت راهنمایی سپاسگزارم

من تمام مدارکم را بابت گرفتن ویزا به ویزا متریک تحویل دادم. الان می خوام سند ازدواج و شناسنامه ها که ترجمه رسمی با مهر امور وزارت خارجه و دادگستری هست را لگال کنم. همسر من همراهم نمیاد و بعدا بهم ملحق میشه. سوال بنده به این موضوع بر می گرده که با توجه به این که به حضور ایشون در ویزامتریک نیاز نیست آیا پولی که بابت رزرو وقت باید به ویزامتریک بدیم را باید برای یک نفر واریز کنم یا برای دونفر؟
گرفتن وقت و واریز هزینه ربطی به حضور یا عدم حضور همسر شما نداره، ربط به مدارکی داره که می خواهید لگالایز کنید، همین تاپیک رو اگر بخونید متوجه میشوید
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

سلام دوستان
برا لگال کردن مدارک خودم و خانومم و پسرم باید برا ۳ نفر رزرو کنم ویزامتریک؟
ارسال پست