پرسش های عمومی

ارسال پست
admin
Site Admin

پرسش های عمومی

پست توسط admin »

اگر پرسش شما به این فروم مرتبط است اما در هیچ یک از تاپیک های این فروم قرار نمیگیرید آن را در اینجا بپرسید
mhgoodarzi

پیوست نمی تواند بیش از یکماه بماند

پست توسط mhgoodarzi »

سلام
یه شرایط خاصی مواجه شدم ، نیاز به مشورت دارم

خانمم یه پروژه داره تو ایران نمی‌تونه بیش از یکماه بره آلمان
ویزاش هم سه ماهه هست، و نمی‌تونه بعد از اتمام پروژه‌ی ایرانش بره آبمان چون ویزا باطل میشه، میخواد سریع بره آلمان و کوتاه بمونه و برگرده

خودم اول جولای میرم، خانمم کی بیاد که بتونه که کارت اقامتش را بگیره و برگرده؟ یا چطوری عمل کنه که بتونه هم بیاد هم بیشتر از یکماه نمونه
هم باز هم بتونه بیاد؟
گزینه های مختلف چیه؟
اولش خودم میرم هتل، و فرض بگیر اولش ملده نکردم و بلوکارت هم ندارم
perl

Re: پیوست نمی تواند بیش از یکماه بماند

پست توسط perl »

mhgoodarzi نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 12, 2022 8:28 am سلام
یه شرایط خاصی مواجه شدم ، نیاز به مشورت دارم

خانمم یه پروژه داره تو ایران نمی‌تونه بیش از یکماه بره آلمان
ویزاش هم سه ماهه هست، و نمی‌تونه بعد از اتمام پروژه‌ی ایرانش بره آبمان چون ویزا باطل میشه، میخواد سریع بره آلمان و کوتاه بمونه و برگرده

خودم اول جولای میرم، خانمم کی بیاد که بتونه که کارت اقامتش را بگیره و برگرده؟ یا چطوری عمل کنه که بتونه هم بیاد هم بیشتر از یکماه نمونه
هم باز هم بتونه بیاد؟
گزینه های مختلف چیه؟
اولش خودم میرم هتل، و فرض بگیر اولش ملده نکردم و بلوکارت هم ندارم
شما ویزای مولتی تایپ D
بلند مدت دارید

با این ویزا به هر تعداد که دلتون میخواهد می تونید رفت و امد کنید

ولی نکته مهم این هست که انواع ویزای بلند مدت بر حسب نوع ویزا محدودیت حضور در خارج از المان دارند، اگر مدت حضور شما در المان بیش از مدت مقرر باشد اجازه اقامت شما باطل خواهد شد،

مدت زمان اقامت مجاز پیوست در خارج المان تابع تایپ ویزای نفر اصلی است
این مدت زمان عموما شش ماه است ولی جهت اطلاع بیشتر در مورد تایپ ویزای نفر اصلی تحقیق کنید
fbaqban

Re: پرسش های عمومی

پست توسط fbaqban »

در صورتيكه بلوكارت داشته باشم و محل كارم تغيير بكنه، بايد مجدد از سايت آوسلندا وقت ملاقات رزرو كنم تا برچسب اسم شركت جديد رو روى بلوكارتم بچسبونن؟
developer1

پست توسط developer1 »

fbaqban نوشته شده: جمعه ژوئن 24, 2022 6:25 pm در صورتيكه بلوكارت داشته باشم و محل كارم تغيير بكنه، بايد مجدد از سايت آوسلندا وقت ملاقات رزرو كنم تا برچسب اسم شركت جديد رو روى بلوكارتم بچسبونن؟
تا قبل از اینکه اقامت دایم بگیرید، هر تغییر در وضعیت شغلی رو باید به اداره مهاجرت اطلاع بدید، هم فسخ قرارداد قبلی و هم قرارداد جدید،

عین همون مدارک که برای سفارت دادید یا برای گرفتن کارت اقامت دفعه اول دادید، دوباره برای اداره مهاجرت بفرستید
maryituser

پست توسط maryituser »

سلام دوستان
من ازشركت براى ٣ماه اجازه دوركارى گرفتم وايران هستم ،ميخواستم بدونم دررونداقامت كه مشكلى ايجاد نميكنه ؟به هيچ جاى ديگرى اطلاع ندادم.
من باقراردادكارى به المان رفتم.
perl

پست توسط perl »

maryituser نوشته شده: دوشنبه آگوست 22, 2022 8:59 pm سلام دوستان
من ازشركت براى ٣ماه اجازه دوركارى گرفتم وايران هستم ،ميخواستم بدونم دررونداقامت كه مشكلى ايجاد نميكنه ؟به هيچ جاى ديگرى اطلاع ندادم.
من باقراردادكارى به المان رفتم.
باید به اداره مهاجرت اطلاع بدید،

اگر کارت اقامت رو گرفتید، ایمیل مسوول پرونده تون توی اون نامه ای که براتون اومد قبل دریافت کارت هست،

طبق قانون انواع ویزای کاری تا شش ماه و بلوکارت تا یک سال می تونند به طور پیوسته خارج المان باشند ولی با هماهنگی اداره مهاجرت

ایمیل بزنید و بگید رفتید مرخصی ایران و حالا به دلایلی نمیتونید برگردید و میخواهید دورکاری کنید و کارفرما موافقت کرده، بپرسید چه کار دیگری لازم هست انجام بشه
maryituser

تمدید بلوکارت

پست توسط maryituser »

سلام.
یه سوال داشتم تمدید بلوکارت چه مدارکی لازم داره? آیا ثبت نام کلاس زبان مثل دانشجو ها باید داشته باشیم؟
ارسال پست