چه مدارکی باید لگالایز شود

برای اینکه مدارک صادر شده در یک کشور در کشور دیگر اعتبار داشته باشند باید لگالایز شوند

https://live-in-europe.org/index.php/%D ... 8%B1%DA%A9
samaneh68

Re: چه مدارکی باید لگالایز شود

پست توسط samaneh68 »

سلام.وقت بخیر.در مدارک مورد نیاز برای قرارداد کاری گفته شده که لگال مدرک تحصیلی نیاز نیست.ولی با توجه به مطالب گروه و فروم شما فرمودین که لگال بشن.سوالم اینه که لگال مدرک تحصیلی اگه قصد ادامه تحصیل نداشته باشی و حقوق بالای ۶۰هزار تا باشی.کجا نیاز میشه؟تو گروه میگن که سفارت سفارت برخورد بدی داره با افرادی که لگال کردن مدارک تحصیلی رو.
ممنون میشم پاسخ بدین
perl

پست توسط perl »

samaneh68 نوشته شده: یک‌شنبه سپتامبر 11, 2022 5:54 am سلام.وقت بخیر.در مدارک مورد نیاز برای قرارداد کاری گفته شده که لگال مدرک تحصیلی نیاز نیست.ولی با توجه به مطالب گروه و فروم شما فرمودین که لگال بشن.سوالم اینه که لگال مدرک تحصیلی اگه قصد ادامه تحصیل نداشته باشی و حقوق بالای ۶۰هزار تا باشی.کجا نیاز میشه؟تو گروه میگن که سفارت سفارت برخورد بدی داره با افرادی که لگال کردن مدارک تحصیلی رو.
ممنون میشم پاسخ بدین
صفحه ویکی مدرک تحصیلی رو بخونید توضیح کامل نوشته شده

همین سفارت یکی دو هفته پیش به یک نفر نقصی زده بود به علت لگالایز نبودن مدرک تحصیلی،
niloufargo

پست توسط niloufargo »

آیا شناسنامه بچه ها هم باید لگالایز بشود؟
samaneh68

پست توسط samaneh68 »

سلام ممنونم از پاسخی که دادین؟من متوجه این جمله نمیشم که مدرک تحصیلی و ریز نمرات رو در یک پلمپ ترجمه کنید؟آیا به همراه مدرک تحصیلی نیاز به لگالایز ریز نمرات هم هست؟بلوکارت هستیم بالای ۵۸هزار تا قصد ادامه تحصیل نداریم.
mina0011

پست توسط mina0011 »

سلام. ببخشید اگه بخوایم با مدرک فنی و حرفه ای بریم، اونا که ریز نمره و اینا نداره، فقط باید خودش لگالایز بشه؟ یا مدرک دیگه ای هم لازم هست؟
perl

پست توسط perl »

samaneh68 نوشته شده: سه‌شنبه سپتامبر 13, 2022 10:26 am سلام ممنونم از پاسخی که دادین؟من متوجه این جمله نمیشم که مدرک تحصیلی و ریز نمرات رو در یک پلمپ ترجمه کنید؟آیا به همراه مدرک تحصیلی نیاز به لگالایز ریز نمرات هم هست؟بلوکارت هستیم بالای ۵۸هزار تا قصد ادامه تحصیل نداریم.
شما به دارالترجمه بگید خودش متوجه میشه، دارالترجمه ها معمولا ترجیح میدن هر برگ رو در یک پلمپ ترجمه کنند که پول بیشتری شارژ کنند، ولی اصرار کنید که مدرک و ریزنمرات رو در یک پلمپ بگذارند
perl

پست توسط perl »

niloufargo نوشته شده: سه‌شنبه سپتامبر 13, 2022 9:30 am آیا شناسنامه بچه ها هم باید لگالایز بشود؟
صفحه چیدمان مدارک رو در ویکی ببینید، برید صفحه اول ویکی روی لینک چیدمان مدارک کلیک کنید
perl

پست توسط perl »

mina0011 نوشته شده: پنج‌شنبه سپتامبر 15, 2022 12:58 pm سلام. ببخشید اگه بخوایم با مدرک فنی و حرفه ای بریم، اونا که ریز نمره و اینا نداره، فقط باید خودش لگالایز بشه؟ یا مدرک دیگه ای هم لازم هست؟
مدارک فنی حرفه ای باید انرکنونگ بشه، ضمن پروسه انرکنونگ خودشون بهتون میگن چه مدارکی لازم هست
Aidaeslahi

پست توسط Aidaeslahi »

سلام من مدارکمو دادم لگال کردن الان میبینم تو گروه ها نوشت ۲ بار سند ازدواجم باید لگال بشه که اگه سفارت یکیشو‌گرفت برای ملده المان داشته باشم یکی دیگه. سوالم اینه که ۱. ایا میتونم از مدرک لگال شدم کپی بگیرم ببرم دوباره ویزامتریک لگال کنم؟ یا باز باید برم دارالترجمه؟ ۲. برای دوباره لگال کردن سند ازدواج هم باید‌از ویزامتریک وقت بگیرم؟
emami

پست توسط emami »

سلام
من مدارکم رو دو سال پیش زاب گرفتم و ترجمه مدارکم هم برای همون موقعست.
قرارداد کاری 18b1 هستم و مدرک ارشدم (زاب) برای اداره کار فرستاده شده.
یکی از دوستام چند روز پیش ویزامتریک رفتن گفتم پرسیدن و ویزامتریک گفته بود فقط ترجمه ش بروز بشه و لگال نیاز نیست.
الان لگالایز ارشدم نیاز هست یا نه؟
این لگالایز رو کی نیاز داره سفارت فقط برای صدور ویزا یا چون کارفرما ممکن بخواد ویزامتریک هم روز تحویل مدارک ممکنه گیر بده؟ اگه کارفرما نخواد نیاز نیست؟
واقعا گیج شدم. اگه امکان نقصی هست لطفا بگید لگال کنم.
ارسال پست