پرسش های عمومی

برای اینکه مدارک صادر شده در یک کشور در کشور دیگر اعتبار داشته باشند باید لگالایز شوند

https://live-in-europe.org/index.php/%D ... 8%B1%DA%A9
Hani

Re: پرسش های عمومی

پست توسط Hani »

دوستان من پیش تاییدیه رو شرکت قراره واسم فراهم کنه مدارک دانشگام هم مهر وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه رو داره نوع ویزام هم جاب آفر بالای ۴۴۰۰۰ هست که البته توی زمینه it یعنی بلوکارتی میشم با توجه به اینکه انگار لگالایز طول میکشه آیا لازمه حتما مدرک دانشگام رو لگایز کنم یا همین جوری هم می تونم ویزا بگیرم
perl

پست توسط perl »

niloufargo نوشته شده: چهارشنبه ژولای 20, 2022 8:28 am #سوال
سلام دوستان
همسر من دو سال پیش زاب رو گرفتن. الان به عنوان پیوست به بنده،با توجه به اینکه اعتبار دارالترجمه ش هم تموم شده آیا لازمه که مدرک دانشگاهیشون رو در ویزامتریک لگالایز کنن؟
برای ویزا گرفتن به عنوان پیوست لزومی به لگالایز مدرک دانشگاهی نیست، اینکه بعدا در المان لگالایز مدرک لازم میشه یا نه معلوم نیست
perl

پست توسط perl »

Hani نوشته شده: پنج‌شنبه آگوست 04, 2022 11:08 am دوستان من پیش تاییدیه رو شرکت قراره واسم فراهم کنه مدارک دانشگام هم مهر وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه رو داره نوع ویزام هم جاب آفر بالای ۴۴۰۰۰ هست که البته توی زمینه it یعنی بلوکارتی میشم با توجه به اینکه انگار لگالایز طول میکشه آیا لازمه حتما مدرک دانشگام رو لگایز کنم یا همین جوری هم می تونم ویزا بگیرم
ایمیل بزنید ویزا اینفو و بپرسید، بگید با توجه به اینکه در لیفلت سفارت مربوط به بلوکارت در قسمت مدرک تحصیلی به طور مشخص ذکر نشده که اصل ترجمه مدرک باید لگالایز باشه، ایا نیازی هست برای گرفتن ویزا مدرک تحصیلی رو لگالایز کنم
bhabdi

پست توسط bhabdi »

دوستان یک سوال...
من برای ملده کردن میخوام دو سری لگال از شناسنامه و سند ازدواج داشته باشم.
من میتونم یک نسخه ترجمه رسمی شناسنامه را با پرداخت هزینه دو بار لگال‌ کنم دیگه؟
منظورم اینه که لازم نیست ۲ نسخه ترجمه رسمی از شناسنامه ببرم برای دو نسخه لگال از یک مدرک درسته؟
perl

پست توسط perl »

bhabdi نوشته شده: چهارشنبه آگوست 10, 2022 10:30 am دوستان یک سوال...
من برای ملده کردن میخوام دو سری لگال از شناسنامه و سند ازدواج داشته باشم.
من میتونم یک نسخه ترجمه رسمی شناسنامه را با پرداخت هزینه دو بار لگال‌ کنم دیگه؟
منظورم اینه که لازم نیست ۲ نسخه ترجمه رسمی از شناسنامه ببرم برای دو نسخه لگال از یک مدرک درسته؟
دوست من لطف کنید اولین پست هر تاپیک و همچنین صفحه ویکی مربوط به سوالتون رو بخونید، که همچنین سوال پرتی نپرسید

جواب شما : خیر ! فقط اصل ترجمه لگالایز میشود

ولی اخیرا سفارت اصل ترجمه رو نمیگیره ازتون و فقط کپی رو میگیره، در نتیجه همون یک نسخه لگالایز شده کافیست
niloufargo

پست توسط niloufargo »

من هزینه رزرو وقت برای لگالایز رو پرداخت کردم و الان نوبت ها باز شده. ولی پاسپورت جدیدم هنوز دستم نرسیده. اگر شماره پاسپورت قبلیم رو وارد کنم،باتوجه به اینکه قطعا تا روز لگالایز پاس جدیدم میرسه، آیا به شماره پاسپورتم ایراد میگیرن؟ چکار باید بکنم؟
perl

پست توسط perl »

niloufargo نوشته شده: سه‌شنبه آگوست 23, 2022 9:52 am من هزینه رزرو وقت برای لگالایز رو پرداخت کردم و الان نوبت ها باز شده. ولی پاسپورت جدیدم هنوز دستم نرسیده. اگر شماره پاسپورت قبلیم رو وارد کنم،باتوجه به اینکه قطعا تا روز لگالایز پاس جدیدم میرسه، آیا به شماره پاسپورتم ایراد میگیرن؟ چکار باید بکنم؟
هیچ مشکلی نیست، وقت بگیرید
روز مورد نظر با پاسپورت جدید و لاشه پاسپورت قدیمی میرید اونجا،
حتی کارت ملی و یک کپی پاسپورت قدیمی هم برای لگالایز کافی هست
Parsa

پست توسط Parsa »

با سلام
من به تازگی ارزشیابی انجام دادم و teilweise گرفتم و بعد برای جبران کسری ها با یک کارفرما به توافق رسیدم و وکالت نامه دادم برای گرفتن روند سریع پیش تاییدیه.
تمام مدارکم رو از قبل لگال کردم ولی گواهی سابقه کارم که نیمه وقت هم بوده وجود اینکه مهر دادگستری و امور خارجه رو داشته لگال نشده و در جواب گفتن که این یک نامه رسمی ایرانی نیست. من متوجه نشدم چرا ؟
حالا روز سفارت چکار باید بکنم ؟
perl

پست توسط perl »

Parsa نوشته شده: جمعه آگوست 26, 2022 7:49 pm با سلام
من به تازگی ارزشیابی انجام دادم و teilweise گرفتم و بعد برای جبران کسری ها با یک کارفرما به توافق رسیدم و وکالت نامه دادم برای گرفتن روند سریع پیش تاییدیه.
تمام مدارکم رو از قبل لگال کردم ولی گواهی سابقه کارم که نیمه وقت هم بوده وجود اینکه مهر دادگستری و امور خارجه رو داشته لگال نشده و در جواب گفتن که این یک نامه رسمی ایرانی نیست. من متوجه نشدم چرا ؟
حالا روز سفارت چکار باید بکنم ؟
کی به شما گفت نامه سابقه کار رو لگالایز کنید که رفتید پول الکی دادید به ویزامتریک !!!!

برید صفحه اول ویکی، لینک چیدمان مدارک رو دنبال کنید ، با توجه به تایپ ویزاتون جدول مربوط رو نگاه کنید ببینید چه مدارکی لازم دارید

هر کدام هم لگالایز لازم داشته جلوش تو توضیحات نوشته شده
maryituser

پست توسط maryituser »

سلام روزبخیر
من مدارکم رو به انگلیسی ترجمه کردم
لیسانس،دانشنامه ،ریز نمرات ،دیپلم ها و ریزنمرات دبیرستان
برای لگال کردن دوباره به المانی ترجمه کنم ؟
ارسال پست