پرسش های عمومی

developer1

Re: پرسش های عمومی

پست توسط developer1 »

mohamad نوشته شده: دوشنبه ژوئن 13, 2022 8:32 pm سلام. صبح بخیر. من درگیر اجاره آپارتمان هستم. فقط نمیدونم چقدر هزینه کنم خوبه. قیمتها که بالا و متفاوته..
مثلا چند درصد از حقوق خالص برا اجاره بره برا مخارج زندگی ب مشکل نمیخوریم.مثلا با ماهی حداقل هزار یورو میشه زندگی کرد؟ البته دخترم امسال باید اینجا مدرسه ابتدایی هم بره. مدرسه چقدر هزینه داره؟
بدون در نظر گرفتن هزینه های اجاره، هزینه های حداقلی زندگی حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ تا است

ولی سعی کنید بیش از یک سوم حقوق خالص رو برای اجاره نپردازید
Rezasepahi59

پست توسط Rezasepahi59 »

دوستان سلام
طبق قانون 573$ BGB مهلت فسخ هنوز همون سه ماه هست یا نه یکماه شده ؟ من شنیدم این قانون و تغییر دادند درسته ؟ :roll:
javadasadi

پست توسط javadasadi »

سلام. وقت بخیر. دوستان از شما کسی از ایران برای پیدا کردن محل اقامت در آلمان اقدامی کرده؟؟
چه سایتهایی وجود داره که شانس پیدا کردن خونه توش بالا باشه؟
developer1

پست توسط developer1 »

javadasadi نوشته شده: چهارشنبه ژولای 06, 2022 8:37 pm سلام. وقت بخیر. دوستان از شما کسی از ایران برای پیدا کردن محل اقامت در آلمان اقدامی کرده؟؟
چه سایتهایی وجود داره که شانس پیدا کردن خونه توش بالا باشه؟
تاپیک معرفی سایت ها و شرکت ها رو نگاه کردید ؟
niloufargo

پست توسط niloufargo »

دوستان کسی نمونه فرم برای ملده که صاحبخونه باید بده رو داره؟
perl

پست توسط perl »

niloufargo نوشته شده: سه‌شنبه ژولای 12, 2022 2:57 pm دوستان کسی نمونه فرم برای ملده که صاحبخونه باید بده رو داره؟
توی گروه قسمت فایل ها نمونه هست، ولی چیز مهمی نیست خودتون هم درست کنید اوکی هست

اطلاعات صاحبخانه، مستاجر، ادرس و اطلاعات خانه، و تاریخ شروع و پایان اجاره رو می نویسید و صاحب خونه امضا میکنه ، همین
maryituser

پست توسط maryituser »

سلام دوستان. اسم‌های روی زنگ تو آلمان حتما باید مشابه پاسپورت باشه؟ تو آدرس‌هایی که برای جاهای مختلف می‌دیم که پست کنن به آدرسمون فیلدی داره که اسم روی زنگو می‌گیم یا همینطوری از روی اسم و فامیلمون سعی می‌کنن زنگ رو پیدا کنن؟
yasaman

پست توسط yasaman »

maryituser نوشته شده: دوشنبه ژولای 25, 2022 9:24 am سلام دوستان. اسم‌های روی زنگ تو آلمان حتما باید مشابه پاسپورت باشه؟ تو آدرس‌هایی که برای جاهای مختلف می‌دیم که پست کنن به آدرسمون فیلدی داره که اسم روی زنگو می‌گیم یا همینطوری از روی اسم و فامیلمون سعی می‌کنن زنگ رو پیدا کنن؟
سلام دوست من
نه نیازی به نوشتن کامل نیست و قسمتی از فامیلی رو هم بنویسید خود فرد پست تشخیص میدهد که این نامه متعلق به شماست.
به خاطر داشته باشید که فقط به اسم توجه میکنند و فامیلی نفر پیوست اگر متفاوت با فرد اصلی است(به عنوان مثال همسر) باید روی زنگ و صندوق پستی نام هر دو نفر یا هر چند نفری که در آن خانه هستند قید شود.
Bita

پست توسط Bita »

سلام دوستان
در آلمان مرسوم هست که قبل از تحویل کلید رهن کامل پرداخته بشه؟
ممنون
ارسال پست