پرسش های عمومی

AufenthG 16a
عنوان اقامت برای افرادی که قرارداد آموزش ضمن کار جهت فراگیری یک تحصص حرفه ای دارند.
ارسال پست
admin
Site Admin

پرسش های عمومی

پست توسط admin »

اگر پرسش شما به این فروم مرتبط است اما در هیچ یک از تاپیک های این فروم قرار نمیگیرید آن را در اینجا بپرسید
Hamed

Re: پرسش های عمومی

پست توسط Hamed »

با سلام وقتتون بخیر
من و همسرم از یک شرکت قرارداد اوسبیلدونگ گرفتیم، ولی همسرم شرایط اقدام برای جاب آفر هم داره.(لیسانس عمران با سابقه کار) آیا بهتر نیست مدارک رو به سفارت ندیم و به عنوان پیوست با من بیاد و اونجا به دنبال کار باشن؟
perl

پست توسط perl »

Hamed نوشته شده: شنبه ژولای 09, 2022 3:10 am با سلام وقتتون بخیر
من و همسرم از یک شرکت قرارداد اوسبیلدونگ گرفتیم، ولی همسرم شرایط اقدام برای جاب آفر هم داره.(لیسانس عمران با سابقه کار) آیا بهتر نیست مدارک رو به سفارت ندیم و به عنوان پیوست با من بیاد و اونجا به دنبال کار باشن؟
برای اینکه پیوست ببرید حقوق شما رو بررسی میکنند و هرچقدر کم باشه بهتون میگن تمکن مالی نشون بدید، معمولا به این صورت هست که میگن یک مقدار پول مشخص هنگام ورود همراه داشته باشید و در بانک بلوکه کنید

اگر زبان آلمانی ایشون خوبه و برای مصاحبه هم اقدام کردم قبلا، خوب قطعا بیاید المان و کار بگیرید، شرایط خیلی بهتری خواهید داشت به نسبت آوسبیلدونگ
Hamed

پست توسط Hamed »

ببخشید یه سوال دیگه
حالا اگر با ویزای آوسبیلدونگ بیان آلمان و بعدش بخان دنبال کار بگردن به مشکل میخورن؟ مثلا از آوسبیلدونگ انصراف بدن به دلایلی
perl

پست توسط perl »

Hamed نوشته شده: یک‌شنبه ژولای 10, 2022 7:32 am ببخشید یه سوال دیگه
حالا اگر با ویزای آوسبیلدونگ بیان آلمان و بعدش بخان دنبال کار بگردن به مشکل میخورن؟ مثلا از آوسبیلدونگ انصراف بدن به دلایلی
پیوست که میتونند بشوند.

و در ضمن اگر کار پیدا کنید میشه اپلای کرد برای کار
Hana129

پست توسط Hana129 »

سلام وقتتون
من ۱۸ سالمه و زبان المانی میخونم رشته تجربی شرایط اوسبیلدونگ برای پزشکی توضیح میدین ممنون🌹
Hana129

پست توسط Hana129 »

سلام وقتتون بخیر
من۱۸ سالمه و زبان آلمانی میخونم رشتم تجربیه شرایط اوسبیلدونگ برای پزشکی رو لطف میکنید ممنون🌹
ارسال پست