پرسش های عمومی

admin
Site Admin

پرسش های عمومی

پست توسط admin »

اگر پرسش شما به این فروم مرتبط است اما در هیچ یک از تاپیک های این فروم قرار نمیگیرید آن را در اینجا بپرسید
esmaeil

Re: پرسشهای متفرقه

پست توسط esmaeil »

سلام بچه ها. ترجمه اسم درس ها رو داریم به آلمانی جایی که چک کنیم مترجم درست ترجمه کرده باشه؟
esmaeil

پست توسط esmaeil »

ضمنا. کسی تخمینی از اینکه گرفتن مهر وزارت خارجه و دادگستری توسط دارالترجمه چقدر طول می‌کشه داره؟ دارالترجمه به من گفته ممکنه دو هفته طول بکشه، درسته؟
مهر رو برای zab احتیاج دارم
developer1

پست توسط developer1 »

esmaeil نوشته شده: چهارشنبه ژوئن 08, 2022 11:56 pm ضمنا. کسی تخمینی از اینکه گرفتن مهر وزارت خارجه و دادگستری توسط دارالترجمه چقدر طول می‌کشه داره؟ دارالترجمه به من گفته ممکنه دو هفته طول بکشه، درسته؟
مهر رو برای zab احتیاج دارم
دارالترجمه سرش شلوغ بوده
مهر ها رو خودتون بگیرید جفتش یه روزه انجام میشه
developer1

پست توسط developer1 »

esmaeil نوشته شده: چهارشنبه ژوئن 08, 2022 11:36 pm سلام بچه ها. ترجمه اسم درس ها رو داریم به آلمانی جایی که چک کنیم مترجم درست ترجمه کرده باشه؟
از ویکیپدیا و گوگل کمک بگیرید
saeed

Re: پرسش های عمومی

پست توسط saeed »

سلام دوستان وقت بخیر ببخشید کسی دقیق میدونه ترجمه مدارک مربوط به شاخه های پزشکی (علوم ازمایشگاهی)هدف جاب آفر چ مدارکی باید ترجمه شود ...باسابقه طرح و کار
saeed

پست توسط saeed »

ضمنا من مدارکمو دو سال پیش ترجمه کردم. الان میخوام برای سفارت و دادگستری ببرم میگن زمانش گذشته. یه دوستی فرمودن اگه مدرکمونو ترجمه کنیم و مهر سفارت داشته باشه. دیگه مدارک تاریخ انقصا نداره. به نظرتون درست فرمودن. ؟
developer1

پست توسط developer1 »

saeed نوشته شده: جمعه ژوئن 10, 2022 11:54 pm سلام دوستان وقت بخیر ببخشید کسی دقیق میدونه ترجمه مدارک مربوط به شاخه های پزشکی (علوم ازمایشگاهی)هدف جاب آفر چ مدارکی باید ترجمه شود ...باسابقه طرح و کار
با اداره انرکنونگ مربوط تماس بگیرید و لیست مدارک مورد نیاز رو بگیرید
ویکی و اتاق گفتگو انرکنونگ رو بخونید
developer1

پست توسط developer1 »

saeed نوشته شده: جمعه ژوئن 10, 2022 11:57 pm ضمنا من مدارکمو دو سال پیش ترجمه کردم. الان میخوام برای سفارت و دادگستری ببرم میگن زمانش گذشته. یه دوستی فرمودن اگه مدرکمونو ترجمه کنیم و مهر سفارت داشته باشه. دیگه مدارک تاریخ انقصا نداره. به نظرتون درست فرمودن. ؟
سفارت مدارک ترجمه شده که بیشتر از یکسال از تاریخ ترجمه اش گذشته رو لگالایز نمیکنه

ولی اگر مدرکی رو ترجمه و بعد لگالایز کنید ، سفارت قبولش داره ولی اینکه اداره های دیگه در المان اینو قبول کنند معلوم نیست
Mahsa

پست توسط Mahsa »

#سوال:
اگه ریز نمره و دانشنامه با هم پلمپ شن، هر دو صفحه هم مهر دادگستری می خواد هم امور خارجه؟
برای من مهر امور خارجه فقط رو صفحه اول خورده .. ولی هر دو صفحه مهر دادگستری دارن. ممکنه به مشکل بخورم ؟
ارسال پست