پرسش های عمومی

برای اینکه مدارک صادر شده در یک کشور در کشور دیگر اعتبار داشته باشند باید لگالایز شوند

https://live-in-europe.org/index.php/%D ... 8%B1%DA%A9
Fatima

Re: پرسش های عمومی

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: سه‌شنبه ژوئن 28, 2022 2:03 pm سلام دوستان وقتتون بخیر. برای لگال کردن مدارک تو ویزامتریک نوع ویزامون رو هم ازمون می‌پرسن؟ باید از قبل مشخص باشه؟
سلام
خیر نیازی نیست
فقط مدارک رو ببرید و بگید لگال کنن
Fatima

پست توسط Fatima »

من میخام برای لگال کردن مدرک و ریزنمرات کارشناسی و کاردانی از ویزامتریک وقت بگیرم، از این شماره کارتی که توی سایت گذاشته میخام از عابر بانک مبلغ رو واریز کنم، فیش واریز را تا زمان عودت مبلغ باید پیش خودم نگه دارم؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: سه‌شنبه ژوئن 28, 2022 2:51 pm من میخام برای لگال کردن مدرک و ریزنمرات کارشناسی و کاردانی از ویزامتریک وقت بگیرم، از این شماره کارتی که توی سایت گذاشته میخام از عابر بانک مبلغ رو واریز کنم، فیش واریز را تا زمان عودت مبلغ باید پیش خودم نگه دارم؟
نه
همون موقع که میرین لگال یه برگه بهتون میدن که شماره شبا شما توش نوشته شده
اونو که امضا کردید دیگه اصلا لازمتون نمیشه...حتی تا همین هم لازم نیست نگه دارید. ولی تا تایید واریز وجهتون که بتونید وقت بگیرید حتما نگهش دارید
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام بچه ها
با توجه به اینکه دوستان گفته بودن لگال یه قرارداد بین چندتا کشور مختلف هست.

میخواستم بپرسم آیا لگال مدرک تحصیلی توسط سفارت آلمان، توی کشوری مثل هلند هم معتبره؟

یا اون لگال جدای خودشو داره؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: چهارشنبه ژوئن 29, 2022 9:25 pm سلام بچه ها
با توجه به اینکه دوستان گفته بودن لگال یه قرارداد بین چندتا کشور مختلف هست.

میخواستم بپرسم آیا لگال مدرک تحصیلی توسط سفارت آلمان، توی کشوری مثل هلند هم معتبره؟

یا اون لگال جدای خودشو داره؟

برای سفارت هلند مدرک ایرانی باید به انگلیسی ترجمه بشه و بعد لگال. اگر ترجمه ی آلمانی رو لگال کردید، قابل قبول نیست براشون.

مورد دوم اینکه اگر مدرک رو برای لگال ببرید سفارت هلند، سریعتر و ارزونتر انجام میشه.

و مورد آخر هم اینکه همه ی سفارتها لگال رو انجام میدن، قضیه فقط انگلیسی بودنشه. ینی اگر ترجمه ی انگلیسی رو سفارت آلمان یا اتریش هم لگال کنه، برای هلند اوکیه.

باز برای اینکه مطمئن بشید، فک میکنم بد نباشه از طریق همین لینک باهاشون کانکت بشید و سوالتون رو بپرسید.

https://www.netherlandsworldwide.nl/leg ... ments/iran
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

سلام

از دوستان کسی اگه میدونه راهنمایی کنند.
مدارک ترجمه شده که پشتشون مهر لگال سفارت دارن باید تک رو کپی بگیریم واسه مصاحبه ویزامتریک؟ یا اون برگه که مهر سفارت خورده رو میتونیم پشت رو کپی کنیم؟
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

دوستان سلام وقت بخیر، من اسفند ماه ۱۴۰۰ مدارک دانشگاهیم همراه ریزنمرات رو ترجمه کردم به همراه مهر امورخارجه و دادگستری، حالا این مدارک با توجه به اینکه هنوز یک سال نشده که ترجمه شده، بازهم برای تحویل به سفارت نیاز به لگال کردن داره یا خیر؟

پست توسط yasaman »

Kimiyamr16 نوشته شده: چهارشنبه ژولای 13, 2022 7:42 am سلام

از دوستان کسی اگه میدونه راهنمایی کنند.
مدارک ترجمه شده که پشتشون مهر لگال سفارت دارن باید تک رو کپی بگیریم واسه مصاحبه ویزامتریک؟ یا اون برگه که مهر سفارت خورده رو میتونیم پشت رو کپی کنیم؟
تمام کپی ها باید یک رو باشند
yasaman

پست توسط yasaman »

Kimiyamr16 نوشته شده: شنبه ژولای 16, 2022 9:59 am دوستان سلام وقت بخیر، من اسفند ماه ۱۴۰۰ مدارک دانشگاهیم همراه ریزنمرات رو ترجمه کردم به همراه مهر امورخارجه و دادگستری، حالا این مدارک با توجه به اینکه هنوز یک سال نشده که ترجمه شده، بازهم برای تحویل به سفارت نیاز به لگال کردن داره یا خیر؟
از نظر زمان مشکلی نیست و مدارک ترجمه شده شما زیر یکسال معتبر است.
niloufargo

پست توسط niloufargo »

#سوال
سلام دوستان
همسر من دو سال پیش زاب رو گرفتن. الان به عنوان پیوست به بنده،با توجه به اینکه اعتبار دارالترجمه ش هم تموم شده آیا لازمه که مدرک دانشگاهیشون رو در ویزامتریک لگالایز کنن؟
ارسال پست