پرسش های عمومی

برای اینکه مدارک صادر شده در یک کشور در کشور دیگر اعتبار داشته باشند باید لگالایز شوند

https://live-in-europe.org/index.php/%D ... 8%B1%DA%A9
ارسال پست
Fatima

Re: پرسش های عمومی

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: دوشنبه ژوئن 27, 2022 1:54 pm یه سوال، حضور خود شخص در ویزامتریک تاثیری داره برای لگال؟ منظورم اینه خودم برم ممکنه کاری باشه که بتونم انجام بدم که اگر بدم شخص دیگه ای ببره نتونه؟
جهت لگال کردن ویزامتریک فقط مدارک شما و پولش را میگیره . تاثیری نداره . میتونید وکالت بدهید . فرمش هم تو سایت ویزامتریک هست
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام به همگی

من وقت ویزامتریک گرفتم و در ایمیل گفتند که فرم عودت وجه رزرو قرار ملاقات پر کنید و با خود بیاورید. من باید این فرم رو کپی کنم و تکمیل و در روز قرار با خودم ببرم درسته؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: دوشنبه ژوئن 27, 2022 3:58 pm سلام به همگی

من وقت ویزامتریک گرفتم و در ایمیل گفتند که فرم عودت وجه رزرو قرار ملاقات پر کنید و با خود بیاورید. من باید این فرم رو کپی کنم و تکمیل و در روز قرار با خودم ببرم درسته؟
سلام
نه نیازی نیست
میرید همونجا اول کار پرینت شده میدن با شماره شبا امضا میکنید
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام به همگی دوستان .

من پنجشنبه مدارک رو به ویزامتریک برایه لگال تحویل دادم الان رفتم داخل وبسایتشون و شماره پاسپورت و تاریخ تولد رو که میزنم برایه پیگیری درخواست میگه شماره پاسپورت وارو شده در سیستم ما تعریف نشده است!!
کسی از دوستان میدونه داستانش چیه یا تا بحال چنین مشکلی برخوردین؟؟؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: دوشنبه ژوئن 27, 2022 4:24 pm سلام به همگی دوستان .

من پنجشنبه مدارک رو به ویزامتریک برایه لگال تحویل دادم الان رفتم داخل وبسایتشون و شماره پاسپورت و تاریخ تولد رو که میزنم برایه پیگیری درخواست میگه شماره پاسپورت وارو شده در سیستم ما تعریف نشده است!!
کسی از دوستان میدونه داستانش چیه یا تا بحال چنین مشکلی برخوردین؟؟؟
اون قسمتی که داری پیگیری میکنی مربوط به ویزای شنگن هست برای پیگیری ویزای دانشجویی یا شنگن، نه لگال. منتظر ایمیل لگال باش، وقتی مدارک آماده باشه ایمیل میزنن.
Fatima

پست توسط Fatima »

دوستان ویزامتریک وقتی پیام میده مدارک آماده ست یعنی مشکلی نداشته دیگه درسته؟
منظور مدارکی که برای تایید بردم براشون.
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: دوشنبه ژوئن 27, 2022 4:30 pm دوستان ویزامتریک وقتی پیام میده مدارک آماده ست یعنی مشکلی نداشته دیگه درسته؟
منظور مدارکی که برای تایید بردم براشون.
باید برین پاکت رو باز کنین ببینین چی شده اوضاع ولی معمولا تاییده دیگه
Fatima

پست توسط Fatima »

بچه ها من الان اومدم ویزامتریک مدارک لکال شده را تحویل بگیریم
یکی از مدارکم رو برداشتن منگنه کردن جای پلمپش، من سالم تحویل داده بودم بهشون! مشکلی ایجاد نمیکنه؟ چیکار کنم؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: دوشنبه ژوئن 27, 2022 4:41 pm بچه ها من الان اومدم ویزامتریک مدارک لکال شده را تحویل بگیریم
یکی از مدارکم رو برداشتن منگنه کردن جای پلمپش، من سالم تحویل داده بودم بهشون! مشکلی ایجاد نمیکنه؟ چیکار کنم؟
روي پلمپ منگنه زدن ؟
اگه پلمپ يكم باز شده باشه ميزنن
براي منم زد يه بار خود ويزامتريك و مشكلي نبود
Fatima

پست توسط Fatima »

دوستان. اگر شناسنامه گم شده باشه، دارلترجمه برام ترجمه میکنه و برای دادگستیری و امور خارجه هم تاییده ثبت احوال رو میبرم. اما ویزامتریک هم همون تاییدیه رو قبول مکینه؟ چه جور میتونم متوجه بشم؟ چون صدور مجدد االمثنی ۱ ماه حداقل طول میکشه. جایی هست در ویزامتریک که بشه باهاش تماس گرفت>؟
ارسال پست