زاب برای رشته های نطری، علوم پایه و مهندسی

Hani

Re: زاب برای رشته های نطری، علوم پایه و مهندسی

پست توسط Hani »

دوستان زاب من همه صفحاتش مهر و امضا نداره، فقط همون صفحه اصلی که معادل سازی مدرکم رو نشون میده و صفحه آخرم مهر و امضا داره
این مشکلی نداره؟ چون دو صفحه اون وسطا مهر نداره فقط همه صفحات یه چیزی مثل آرم زیرش داره که نوشته enic-naric
developer1

پست توسط developer1 »

saeed نوشته شده: جمعه ژوئن 10, 2022 11:47 pm سلام دوستان عزیزانی ک در زمینه ای تی هستن من کاردانی ict دارم .
ایا این مدرک مرتبط با تکنسین شبکه هستش . اگر به زاپ ارسال کنم میدونین چ معادلی براش در نظر گرفته میشه .
و اینکه در کارشناسی اخراجم کردن در حالی ک بیشتر واحدهاشو پاس کرده بودم .
ایا میتونم واحدهایی ک پاس شده با ریز نمراتش ارسال کنم تاثیری داره برای ارزیابی یا نه ؟
کارشناسیمم برق مخابرات گرایش انتقال بوده
زاب مدارک تحصیلی کمتر از مقطع کارشناسی رو ارزیابی نمیکنه،
ولی شما میتونید بدون مدرک تحصیلی هم ویزا بگیرید،
تالار گفتگوی ویزا، قسمت متخصصان بدون مدرک دانشگاهی رو بخونید
developer1

پست توسط developer1 »

Hani نوشته شده: جمعه ژوئن 24, 2022 7:40 am دوستان زاب من همه صفحاتش مهر و امضا نداره، فقط همون صفحه اصلی که معادل سازی مدرکم رو نشون میده و صفحه آخرم مهر و امضا داره
این مشکلی نداره؟ چون دو صفحه اون وسطا مهر نداره فقط همه صفحات یه چیزی مثل آرم زیرش داره که نوشته enic-naric
مشکلی نداره
همه شون همین شکل صادر میشوند
maryituser

گم کردن ریزنمرات دبیرستان

پست توسط maryituser »

سلام
کسی که ریزنمرات دبیرستانشو گم کرده باشه، از کجا باید بره بگیره دوباره؟ چیکار باید بکنه؟
yasaman

Re: گم کردن ریزنمرات دبیرستان

پست توسط yasaman »

maryituser نوشته شده: جمعه سپتامبر 02, 2022 8:13 am سلام
کسی که ریزنمرات دبیرستانشو گم کرده باشه، از کجا باید بره بگیره دوباره؟ چیکار باید بکنه؟
دوست من
ریزنمرات دبیرستان نیاز نیست ...فقط کپی ساده دیپلم و پیش دانشگاهی برای زاب نیاز هست.
mehrnazhajkhalil

پست توسط mehrnazhajkhalil »

سلام.برای پیگیری مدارکی که ب زاب فرستادیم ،ممکنه لینک و آدرس آنرا اعلام بفرمایید
nazli

پست توسط nazli »

سلام
همسر من قرار دادش دیروز به دستش رسید. ما با تصور اینکه همه مدارک جهت گرفتن زاب آماده است میخواستیم شنبه مدارک رو همراه قرار داد ارسال کنیم.من داشتم مدارکشون رو چک میکردم متوجه شدم مدرکی که به عنوان دیپلم همسرم داره در واقع گواهی بوده که دبیرستان به دانشگاه ارسال کرده بوده و موقع تسویه حساب با دانشگاه این مدرک به همراه ریز نمرات دبیرستان بهش داده شده.من با دیپلم خودم مقایسه کردم تمام اطلاعات داخل دیپلم خودم در این مدرک موجوده و مهر مدرسه و آموزش و پرورش هم دارد همچنین عکس.ریز نمرات دبیرستان نیز موجود هست.(هر چند که برای زاب نیاز نیست)
دوستان به نظرتون این مدرک به همراه ریز نمرات دبیرستان کفایت میکند برای زاب(به جای دیپلم)؟ ممکنه پروسه گرفتن دیپلم مدتی به طول انجامد و از آنجایی که شروع به کار ایشون در آلمان ژانویه هست زمان بسیاری از دست میرود.
ضمنا زاب برای کارشناسی ارشد مکانیک و کارشناسی مهندسی مکانیک رو میخواهیم دریافت کنیم
Zahsal

معادلسازی مدرک دکتری خارجی

پست توسط Zahsal »

من مدرک دکتری از اسپانیا دارم که با appostile لگال شده. آیا این مدرک هم باید معادل سازی بشه؟
ارسال پست