پرسش های عمومی

maryamJFard

Re: پرسش های عمومی

پست توسط maryamJFard »

سلام وقت بخیر
من کارشناسی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم و ارشد آی تی گرایش تجارت الکترونیک. کارفرما بر اساس مدرک کارشناسی من برای پیش تاییدیه اقدام کرده بود. در نتیجه من روز مصاحبه سفارت مدرک کارشناسی م که لیگال شده بود به همراه آنابین و مدرک کارشناس ارشدم که لگال شده بود بدون زاب رو با خودم بردم و تحویل آفیسر دادم. آفیسر گفت چون زاب نداری و کارفرما هم بر اساس کارشناسی ت اقدام کرده من ارشدت رو بهت پس میدم. در نتیجه من چک امنیتی هم نخوردم. الان بیشتر از ۶ هفته میگذره که خبری به من ندادن هنوز. دو بار پیگیری کردم (تقریبن ۳ هفته پیش) گفتن جواب از المان رسیده و ۲ هفته پیش گفتن در حال بررسی سفارت هست. با توجه به این که طولانی شده و من جوابی نگرفتم سوالم اینه که ممکنه سفارت فراموش کنه که آفیسر خودشون مدرک ارشد من رو پس داده و بعد تو رزومه من اسم ارشدم هست همین باعث کانفلیکت بشه؟ اگه اینطوری باشه به من اطلاع نمیدن؟ که مثلن نظرمون عوض شده ارشدت رو بردار بیار! یا اصلن زابش رو بیار... ممکنه بدون اینکه این رو به من بگن من رو ریجکت کنن؟ (من هیچ قصد حذف کردن مدرک ارشدم رو نداشتم اگه داشتم اثراتش رو هم حذف میکردم و این خود افیسر بود که مدرک من رو بهم پس داد.. حتی بهم گفت پرونده ت کامله جوابش یک هفته ده روزه میاد)
maryituser

اقدام همزمان برای ویزای کاری و ویزای ازدواج

پست توسط maryituser »

سلام دوستان اگه برای ویزای کاری و ویزای ازدواج همزمان اقدام کنیم مشکلی پیش میاد؟
maryituser

اقدام برای ویزای کاری آلمان با داشتن اقامت مجارستان

پست توسط maryituser »

سلام
من الان اقامت ۲ ساله مجارستان و دارم
و اقدام‌ کنم برای المان کاری
ویزای بوداپست باطل می شه ؟!
maryituser

پست توسط maryituser »

سلام دوستان،
پس از دریافت ویزا چه مدت فرصت داریم وارد آلمان بشیم؟
maryituser

مزیت ویزای پیوست بلوکارت نسبت به ویزای آوسبیلدونگ

پست توسط maryituser »

سلام
ویزای پیوست بلوکارت مزیتی نسبت به ویزای آوسبیلدونگ داره؟
همسر من قرارداد بلوکارت داره و من قرارداد آوسبیلدونگ
فرقی داره پیوست همسرم بشم یا جدا برای ویزا اقدام کنیم؟
maryituser

شروع به کار قبل از دریافت ویزا

پست توسط maryituser »

سلام اگر با شرکتی که قرارداد بستم تا قبل از اقدام برای ویزامتریک و اومدن ویزا مدتی رو آزمایشی کار کنم باید به سفارت اعلام کنم؟سفارت ایراد نمیگیره؟چون تاریخ قرارداد واسه ۱ سپتامبر بوده ولی تاریخ لگالم اوایل اکتبر
maryituser

نامه کفایت زبان

پست توسط maryituser »

دوستان سلام
من سه هفته پیش از شرکت نامه کفایت زبان خاستم
بعد سه هفته این جوابو داده

بررسی داخلی اینکه آیا اصلاً مجاز به صدور چنین مدرکی هستیم، مدتی طول می کشد، زیرا ما یک موسسه زبان با روش ارزیابی مربوطه نیستیم و ارزیابی مهارت های زبانی کلی از طریق مکالمات کوتاه دشوار است
بنظرتون باید چکار بکنم؟؟
چون نگرانم قرارداد فسخ بشه
maryituser

استعفا

پست توسط maryituser »

سلام
اگه قبل از اینکه پیش تاییدیه بیاد یا اصلا قبل از اینکه آفر بگیریم ، استعفا داده باشیم یا درحال گرفتن بیمه بیکاری باشیم تو روند مهاجرت مشکلی ایجاد میشه ؟
maryituser

پست توسط maryituser »

سلام
مهر هایی که تویه مدارک پشت صفحه خورده وقتی کپی میگیریم اون مهر رو پشت همون صفحه کپی بگیریم یا تویه صفحه جدا
dv2000

پست توسط dv2000 »

آیا کسی میدونه حداقل حقوق باید چقدر باشه که بهش ویزای کار تعلق بگیره و همسر آدم هم بتونه باهاش ویزای همراه بگیره ؟
ارسال پست