چک امنیتی سفارت آلمان

yasaman

Re: چک امنیتی

پست توسط yasaman »

Hani نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 26, 2022 4:49 pm سلام دوستان
من چندتا سوال در مورد فرم چک امنیتی دارم یه کم طولانی میشه اما ممنون میشم راهنمایی کنید:
1- توی فرم چک آدرس همسر که پرسیده شده چه آدرسی باید زده شه؟
2- پرسیده همسرتون در آلمان بهتون ملحق میشه؟ من همسرم همزمان نمیاد و چند ماه بعد از خودم میاد اینو چی بزنم؟
3- آخرین مدرک تحصیلی همسر رو پرسیده من همسرم سربازه و آخرین مدرکش آزاد نمیشه ، اینو چی بزنم و چطور اینو توضیح بدم ؟
4- پدرم در حال حاضر کشاورزه اما قبلا نیروانتظامی بوده و الان بازنشسته است کدومو بزنم؟
5- در قسمت point of entry into Germany منظور چسه و چه چیزی باید بنویسم؟
6- در قسمت travel itinerary چی باید بنویسم؟
7- شرح پروژه رو خواسته در حد یک پاراگراف بنویسم اوکیه؟ چون من واقعا چیز زیادی از پروژه نمیدونم.

لظفا سوالات بالا رو در خصوص همسر با در نظر گرفتن اینکه همسرم پیوست همزمان نیست و چند ماه بعد میاد پاسخ بدید
ببخشید سوالام طولانی هست و پیشاپیش تشکر میکنم
دوست من
قاعدتا چون شما ازدواج کردید پس باید اطلاعات همسرتون رو بنویسید چه همزمان بیان چه نیان :)
۱- همون آدرس شما
۲- در هر صورت بهتون ملحق میشه پس بنویسید بله
۳-ترجمه یا اصل مدرک پیوست رو سفارت درخواست نمیکنه پس عنوان مدرک درست ایشون رو بنویسید
۴-قسمت مربوط به پدر از فرم چک امنیتی که درون سفارت داده میشود حذف شده.
۵-شهری که قراره وارد بشین رو وارد کنین
۶- خالی بگذارید
۷-بله شرح پروژه در حد یک خط کافیه (نام پروژه هم نوشته شود وگرنه در تجربه ها دیده شده که از سفارت با فرد تماس میگیرن که اسم پروژه را بهشون بگن)
a88

Re: چک امنیتی سفارت آلمان

پست توسط a88 »

وقتتون بخیر
من چک امنیتی خوردم و بهم گفتن که رزومه تو آپدیت کن و پایان نامه و ریسرچ هاتو بنویس و با خودت به سفارت بیار.
‌‌من داخل روزمه ای که به ویزامتریک دادم، عنوان پایان نامه و معدل هامو نوشته بودم.
ولی یه مقاله دیگه دارم. اما چون مستخرج از پایان نامه م نیس، من اینو تو رزومه نیاوردم.
چون یکی از بچه ها می‌گفت فقط اسم مقاله های مستخرج از پایان نامه مو تو فرم چک امنیتی میخوان که من از پایان نامه م مقاله ای در نیاوردم. و خوب جواب این سوال خالی میمونه.
میشه من رزومه مو آپدیت نکنم و مقاله مو درج نکنم!؟
و بذارم همون پایان نامه و معدلم توش بمونه
اینطوری قسمت مقاله هام تو رزومه با فرم چک امنیتی یکسان میشن و هر دو رو خالی میمونن.
a88

پست توسط a88 »

وقت بخیر
آیا باید مقاله ای که مربوط به پایان نامه نباشه رو توی فرم امنیتی بنویسیم؟؟
چون تو فرم امنیتی برای ویزاهای کاری، فقط می‌پرسه چه مقاله هایی از پایان نامه تون استخراج شده.
و اگه توی فرم نباید بنویسیم، تو رزومه هم وارد نکنیم؟! تا رزومه و فرم چک با هم همخوانی داشته باشند؟!
perl

پست توسط perl »

a88 نوشته شده: پنج‌شنبه ژولای 14, 2022 9:15 am وقت بخیر
آیا باید مقاله ای که مربوط به پایان نامه نباشه رو توی فرم امنیتی بنویسیم؟؟
چون تو فرم امنیتی برای ویزاهای کاری، فقط می‌پرسه چه مقاله هایی از پایان نامه تون استخراج شده.
و اگه توی فرم نباید بنویسیم، تو رزومه هم وارد نکنیم؟! تا رزومه و فرم چک با هم همخوانی داشته باشند؟!
سوال در فرم چک امنیتی به این صورت نوشته شده
Haben Sie bereits eine Forschungsarbeit veröffentlicht? Wie lautet das Thema Ihrer Dissertation/Habilitation?

Have you published a research paper? If so, what was the topic of the dissertation?

آیا مقاله تحقیقاتی منتشر کرده اید؟ دراینصورت عنوان پایان نامه خود را ذکر کنید.
به نظر من شما سوال رو اشتباه متوجه شده اید،
سوال از شما نمی خواهد که نام مقاله های تحقیقاتی خود را ذکر کنید.
این جمله می پرسد اگر مقاله تحقیقاتی منتشر کرده اید، عتوان پایان نامه خود را بنویسید.
یعنی فقط در آن کادر عنوان پایان نامه نوشته میشود نه چیز دیگر، ضمنا اگر مقاله تحقیقاتی نداشته اید کادر را خالی بگذارید.
alimn

پست توسط alimn »

سفارت 25 روز بعد مصاحبه بلوکارت با پیوست همسر و کودک تلفن زد که 10 روز بعد بیا برای چک امنیت. یه اشاره هم کرد که شاید چک نخوردی! شاید مطمین نیستن. دوستان تاریخ شروع قرارداد یه ماه دیگست و نوشته unbestimmte zeit ubgeschlossen بنظرتون میشه سعی کرد موقع چک امنیت ازینکار منصرفشون کرد؟ برای این قرارداد unbestimmte نیازنیست کارفرما راضی کنیم الحاقیه بده؟
perl

پست توسط perl »

alimn نوشته شده: یک‌شنبه ژولای 24, 2022 7:54 pm سفارت 25 روز بعد مصاحبه بلوکارت با پیوست همسر و کودک تلفن زد که 10 روز بعد بیا برای چک امنیت.
یه اشاره هم کرد که شاید چک نخوردی! شاید مطمین نیستن. دوستان تاریخ شروع قرارداد یه ماه دیگست و نوشته
unbestimmte zeit ubgeschlossen
بنظرتون میشه سعی کرد موقع چک امنیت ازینکار منصرفشون کرد؟
برای این قرارداد unbestimmte
نیازنیست کارفرما راضی کنیم الحاقیه بده؟
لیست رشته هایی که چک امنیتی میخورند مشخص هست، و اگر ارشد داشته باشید و کارتون در زمینه هرکدوم از اون رشته ها باشه چک میخورید. راضی کردنی نیست، اونها کارشون رو باید مطابق قانون انجام بدهند.

با توجه به اینکه تاریخ شروع قرارداد یک ماه دیگه است و شما ده روز دیگه برای پر کردن فرم چک امنیتی میروید الحاقیه لازم ندارید.
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

#سوال
سلام.
من همسرم خانه دار هست، لیسانس گرافیک که مدرکش رو تازه اقدام کرده بگیره.
برای سفارت و همچنین چک امنیتی، مدرک همسرم حتما لازم هست؟
alimn

پست توسط alimn »

دوهفته بعد مصاحبه ویزا که خبری نشد ایمیل زدم به visainfo@teheو نوشتم لطفا تسریع کنین که بموقع کاراانجام بشه، جواب دادن با bc nummerو نوشتن هنوزدرحال پردازشه و تشکر از صبر. دیروز روش مجدد ایمیل زدم که 24روز گذشته و لطفا تسریع کنید و چیزی شبیه موتیویشن نوشتم. بعد یک ساعت از سفارت تلفن زدن که اومدی چک امنیتی یا نه و 2هفته قبل اطلاع داده بودیم که قطعا اطلاع نداده بودن. گفتم تازه الان میگین ده روزدیگه بیا چک امنیتی یه جورایی دارین جواب منفی میدین چون دیگه به تاریخ شروع قراردادنمیرسه. گفت سفارت تعطیله بیشتر کارکنان بخاطر تعطیلات تابستانی نیستن و وقت دیگه ای برای چک امنیت نیست. یکم باهم دعواکردیم و یه بارم گفت بیا شاید چک نخوری یه بارم گفت اگه نمیخوای بنویسم وخلاصه قراره برم.

نظرتون چیه درمورد این ایمیل زدنه؟ بد بوده یا خوب و دوباره ایمیل بزنم که سر اون وقت میام برای چک امنیت و باتوجه به گذشتن 24روز اگرشد وقت زودتر بدن برای چک امنیتی من آمادم؟
yasaman

پست توسط yasaman »

Kimiyamr16 نوشته شده: دوشنبه ژولای 25, 2022 7:57 am #سوال
سلام.
من همسرم خانه دار هست، لیسانس گرافیک که مدرکش رو تازه اقدام کرده بگیره.
برای سفارت و همچنین چک امنیتی، مدرک همسرم حتما لازم هست؟
در حال حاضر اگه شما با توجه به مدرکتون چک امنیتی بخورید ، فقط نیاز به پر کردن فرم چک امنیتی برای خود شما بعلاوه یک قطعه عکس و رزومه همسر (در صورتی که کار کردند و رزومه ای دارند.)
در حال حاضر نیاز به مدرک تحصیلی همسر نیست.
perl

پست توسط perl »

alimn نوشته شده: سه‌شنبه ژولای 26, 2022 6:38 am دوهفته بعد مصاحبه ویزا که خبری نشد ایمیل زدم به visainfo@teheو نوشتم لطفا تسریع کنین که بموقع کاراانجام بشه، جواب دادن با bc nummerو نوشتن هنوزدرحال پردازشه و تشکر از صبر. دیروز روش مجدد ایمیل زدم که 24روز گذشته و لطفا تسریع کنید و چیزی شبیه موتیویشن نوشتم. بعد یک ساعت از سفارت تلفن زدن که اومدی چک امنیتی یا نه و 2هفته قبل اطلاع داده بودیم که قطعا اطلاع نداده بودن. گفتم تازه الان میگین ده روزدیگه بیا چک امنیتی یه جورایی دارین جواب منفی میدین چون دیگه به تاریخ شروع قراردادنمیرسه. گفت سفارت تعطیله بیشتر کارکنان بخاطر تعطیلات تابستانی نیستن و وقت دیگه ای برای چک امنیت نیست. یکم باهم دعواکردیم و یه بارم گفت بیا شاید چک نخوری یه بارم گفت اگه نمیخوای بنویسم وخلاصه قراره برم.

نظرتون چیه درمورد این ایمیل زدنه؟ بد بوده یا خوب و دوباره ایمیل بزنم که سر اون وقت میام برای چک امنیت و باتوجه به گذشتن 24روز اگرشد وقت زودتر بدن برای چک امنیتی من آمادم؟
چک امنیتی با توجه به شغل و مدرک تحصیلی بر اساس ظوابط داخلی داده میشه، ربطی به پیگیری شما نداره، در همان موقعی که مشخص شده حضور پیدا کنید و مدارک و اطلاعات لازم رو هم با خودتون داشته باشید
ارسال پست