چیدمان مدارک

AufenthG 16a
عنوان اقامت برای افرادی که قرارداد آموزش ضمن کار جهت فراگیری یک تحصص حرفه ای دارند.
perl

Re: چیدمان مدارک

پست توسط perl »

Hamed نوشته شده: شنبه ژولای 09, 2022 3:02 am این فرم دستی که میگین بعد از فرم ویدکس بزاریم چی هست. من فقط فرم ویدکس رو دارم
این فرم اپلیکیشن فرم قدیمی سفارت هست، که متاسفانه از وقتی کار های مصاحبه به ویزامتریک سپرده شده بهانه های بیخودی میگیرند از نحوه پرشدن ویدکس و شما رو مجبور میکنند فرم دستی رو همونجا پر کنید، و چون شما ممکنه استرس داشته باشید، با زیرکی پیشنهاد میدن که خودشون پر کنند و از شما هزینه اضافی بابت خدمات دریافت کنند.

برای اینکه این هزینه اضافی رو پرداخت نکنید، پیشنهاد میکنم فرم دستی رو هم پر کنید و همراه ببرید، وقتی پرشده اش موجود باشه اونها نمی تونند ازتون هزینه اضافی بگیرند.

روش این افراد در گرفتن هزینه های اضافی ترساندن شما از ریجکتی و دادن وعده های تو خالی هست
تبلیغات خدمات VIP
میکنند و شما اگر بهشون بگید همین تبلیغاتی که میکنید رو مکتوب کنید و بدید هیچوقت مکتوب نمیکنند.
بهانه های بی مورد از عکس بیومتریک، که منجر به گرفتن عکس بی کیفیت و با هزینه گزاف در ویزامتریک میشود
و یا پیشنهاد کپی برابر اصل مدارک که به درد اغلب افرادی که برای ویزای کاری اقدام میکنند نمی خوره

اگر شما لیفلت المانی سفارت رو همراه داشته باشید، و مدارکتون رو با دقت و طبق لیفلت و به کمک راهنمایی های همین فروم بچینید، همواره میتونید اصرار کنید که با مسوولیت خودتون می خواهید مدارک رو ارسال کنید برای سفارت و تسلیم ارعاب های انها نشوید.

ویزامتریک فقط واسط بین شما و سفارت هست و وظیفه داره مدارکی که شما تحویل میدید رو بی کم و کاست به سفارت بده، ویزامتریک هیچ نقشی در قبولی یا رد پرونده شما در سفارت نداره، پس اطلاعات درست داشته باشید و محکم باشید و نترسید
Hamed

پست توسط Hamed »

فرم دستی رو باید از کجا تهیه کنم؟
yasaman

پست توسط yasaman »

Hamed نوشته شده: یک‌شنبه ژولای 10, 2022 7:33 am فرم دستی رو باید از کجا تهیه کنم؟
دوست من
میتونین از سایت ویزامتریک > مدارک مورد نیاز > ویزای ملی >فرم درخواست برای ویزای ملی پیدا کنید :
https://www.visametric.com/iran/Germany ... k-mord-naz
ارسال پست