سابقه کاری

Kimiyamr16

Re: سابقه کاری

پست توسط Kimiyamr16 »

اینکه کسی تجربه داره نامه سابقه کار بدون تاریخ پایان گرفته باشه و رفته باشه سفارت؟ من هنوز محل کار فعلی هستم تا آخر تیر و شاید بیشتر، تو نامه نوشتن از فلان تاریخ تا امروز (as of today) کارمند ما هستن. و نامه تاریخ داره بالاش. ممکنه گیر بدن؟ من برم نامه با تاریخ پایان بگیرم
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

#سوال
دوستانی که چک امنیتی خوردند
آیا سفارت با شرکت هایی که در رزومه اشاره کردیم تماس میگیرد؟
آیا تجربه ای دارید؟
ممنون
MD622005

پست توسط MD622005 »

سلام. وقتتون بخیر. من ویزامتریک بودم و نقصی خوردم میخواستم یک راهنمایی بکنید ممنون میشم. تایپ ویزام بلوکارت 18b2 با پیش تاییدیه هست. من با لیسانس برای جاب آفر اقدام کردم ولی مدرک دانشگاهیم فوق لیسانس هست. من داخل رزومه به مدرک فوق هم اشاره کردم که گپی تو رزومم از نظر زمانی نباشه تو پرانتز هم عرض کنم من مدرک فوق لیسانسم اصلشو نگرفتم فقط موقت دارم. امروز ویزامتریک بودم نقصی زد برام و گفت یا باید از رزومت فوق لیسانستو پاک کنی یا باید مدرک فوقت رو هم ترجمه کنی و جز مدارک بیاری. از خودش پرسیدم کدوم راه پیشنهاد میکنید جواب ندادن و گفتن تصمیم خودته‌. حالا میخواستم بپرسم بنظرتون من چکار کنم الان؟؟
اگه میشه از رزومه پاکش کرد بجاش نمیدونم چی مثلا بزارم و آیا بعد مشکل ساز نمیشه؟؟
متشکرم.
yasaman

پست توسط yasaman »

Kimiyamr16 نوشته شده: سه‌شنبه ژولای 12, 2022 12:27 pm اینکه کسی تجربه داره نامه سابقه کار بدون تاریخ پایان گرفته باشه و رفته باشه سفارت؟ من هنوز محل کار فعلی هستم تا آخر تیر و شاید بیشتر، تو نامه نوشتن از فلان تاریخ تا امروز (as of today) کارمند ما هستن. و نامه تاریخ داره بالاش. ممکنه گیر بدن؟ من برم نامه با تاریخ پایان بگیرم
بله این نامه گرفته شده و به سفارت تحویل داده شده و مشکلی بوجود نیاورده.
yasaman

پست توسط yasaman »

MD622005 نوشته شده: سه‌شنبه ژولای 19, 2022 12:16 pm سلام. وقتتون بخیر. من ویزامتریک بودم و نقصی خوردم میخواستم یک راهنمایی بکنید ممنون میشم. تایپ ویزام بلوکارت 18b2 با پیش تاییدیه هست. من با لیسانس برای جاب آفر اقدام کردم ولی مدرک دانشگاهیم فوق لیسانس هست. من داخل رزومه به مدرک فوق هم اشاره کردم که گپی تو رزومم از نظر زمانی نباشه تو پرانتز هم عرض کنم من مدرک فوق لیسانسم اصلشو نگرفتم فقط موقت دارم. امروز ویزامتریک بودم نقصی زد برام و گفت یا باید از رزومت فوق لیسانستو پاک کنی یا باید مدرک فوقت رو هم ترجمه کنی و جز مدارک بیاری. از خودش پرسیدم کدوم راه پیشنهاد میکنید جواب ندادن و گفتن تصمیم خودته‌. حالا میخواستم بپرسم بنظرتون من چکار کنم الان؟؟
اگه میشه از رزومه پاکش کرد بجاش نمیدونم چی مثلا بزارم و آیا بعد مشکل ساز نمیشه؟؟
متشکرم.
با توجه به اینکه شما مدرک فوق لیسانس رو ندارید مجبورید از رزومه پاک کنید و با مدرک لیسانس اقدام کنید.
میتونید گپ این زمان رو با خواندن زبان یا گذراندن دوره های مهارت تخصصی در خصوص کارتون پر کنید.
MD622005

پست توسط MD622005 »

خیلی ممنون از راهنماییتون. مدرک فوق من با لیسانسم متفاوته. اگه حذف کنم و بجاش مثلا اشاره کنم به اینکه من به صورت شخصی اون مدت مشغول بکار بودم آیا لازمه برای اون مدرکی ارائه بدم؟؟ و یا همین که شما میفرمایید دوره تخصصی یامثلا زبان میخوندم در اون بازه آیا مدرکی باید از این بابت ارائه بدم که مشخص کنه من در اون بازه اون کار انجام میدادم؟؟
bhabdi

پست توسط bhabdi »

ببخشید دوستان سلام
من برام یه سوال پیش اومده گروه رو هم سرچ کردم به جواب های درستی نرسیدم.
من از ۳ سال پیش از شرکت قبلیم استعفا دادم و از اون موقع دارم فریلنس کار میکنم. دو تا نامه سابقه کار از دو‌شرکت اخری که کار کردم دارم. جمع سابقه این دو نامه هم حدود ۵ سال هست. الان ولی عملا با یکی از دوستانم یه دفتر کوچیک داریم و خودمون برای خودمون کار میکنیم. بیمه ام هم از یه شرکت مشاور توی مشهد داره رد میشه.
توی رزومه ام که برای همه شرکت ها فرستادم تا الان همین freiberuflicher رو نوشتم و کسی معترض نشده.
منتها برای سفارت به نظرتون چه کار کنم؟
بچه ها که میگن برای سفارت سابقه بیمه نبرید.
به نظر شما من اگه قراردادهای کاری که با کارفرماهای دیگه توی این مدت داشته باشم رو ببرم به عنوان مدارک فریلنسری؟ یا از اون شرکتی که بیمه ام رو رد میکنه بخوام نامه رضایت شغلی بده رزومه ام رو عوض کنم و با سابقه بیمه از طرف اون شرکت ببرم سفارت؟
perl

پست توسط perl »

MD622005 نوشته شده: سه‌شنبه ژولای 19, 2022 2:46 pm خیلی ممنون از راهنماییتون. مدرک فوق من با لیسانسم متفاوته. اگه حذف کنم و بجاش مثلا اشاره کنم به اینکه من به صورت شخصی اون مدت مشغول بکار بودم آیا لازمه برای اون مدرکی ارائه بدم؟؟ و یا همین که شما میفرمایید دوره تخصصی یامثلا زبان میخوندم در اون بازه آیا مدرکی باید از این بابت ارائه بدم که مشخص کنه من در اون بازه اون کار انجام میدادم؟؟
همه چیز رو لازم نیست ثابت کنید ولی دروغ هم نگید که بعد گیر کنید
مثلا شما در اون مدت میتونستید کار فریلنسری انجام بدید همزمان با تحصیل
حالا کارش رو مینویسید و تحصیل رو نمی نویسید به این علت که مدرک نگرفتید هنوز

کار فریلنس یا مثلا زبان خوندن اثبات نمیخواهد دیگه
perl

پست توسط perl »

bhabdi نوشته شده: جمعه ژولای 22, 2022 12:12 pm ببخشید دوستان سلام
من از ۳ سال پیش از شرکت قبلیم استعفا دادم و از اون موقع دارم فریلنس کار میکنم. دو تا نامه سابقه کار از دو‌شرکت اخری که کار کردم دارم. جمع سابقه این دو نامه هم حدود ۵ سال هست. الان ولی عملا با یکی از دوستانم یه دفتر کوچیک داریم و خودمون برای خودمون کار میکنیم. بیمه ام هم از یه شرکت مشاور توی مشهد داره رد میشه.
توی رزومه ام که برای همه شرکت ها فرستادم تا الان همین freiberuflicher رو نوشتم و کسی معترض نشده.
به نظر شما من اگه قراردادهای کاری که با کارفرماهای دیگه توی این مدت داشته باشم رو ببرم به عنوان مدارک فریلنسری؟ یا از اون شرکتی که بیمه ام رو رد میکنه بخوام نامه رضایت شغلی بده رزومه ام رو عوض کنم و با سابقه بیمه از طرف اون شرکت ببرم سفارت؟
اگر جزو متخصصان با مدرک دانشگاهی معادل سازی شده هستید
خیلی مهم نیست بگید فریلنس کار میکردید

اما اگر جزو متخصصان بدون مدرک دانشگاهی هستید، یا رشته تون چیز دیگه بوده، که درنتیجه ممکنه باز هم بدون مدرک حساب بشید،
ترجیحا یک نامه سابقه کاری از همون شرکتی که بیمه رو رد میکرده بگیرید
یا اگر شرکت خودتون ثبت شده است اون نفر دیگه یه نامه سابقه کاری به شما بده
به هر حال طبق قانون باید سه سال از هفت سال گذشته نامه سابقه کاری مرتبط داشته باشید
bhabdi

پست توسط bhabdi »

perl نوشته شده: جمعه ژولای 22, 2022 1:34 pm
bhabdi نوشته شده: جمعه ژولای 22, 2022 12:12 pm ببخشید دوستان سلام
اگر جزو متخصصان با مدرک دانشگاهی معادل سازی شده هستید
خیلی مهم نیست بگید فریلنس کار میکردید

اما اگر جزو متخصصان بدون مدرک دانشگاهی هستید، یا رشته تون چیز دیگه بوده، که درنتیجه ممکنه باز هم بدون مدرک حساب بشید،
ترجیحا یک نامه سابقه کاری از همون شرکتی که بیمه رو رد میکرده بگیرید
یا اگر شرکت خودتون ثبت شده است اون نفر دیگه یه نامه سابقه کاری به شما بده
به هر حال طبق قانون باید سه سال از هفت سال گذشته نامه سابقه کاری مرتبط داشته باشید
نه قطعا بلوکارتم. پس میتونم بگم فریلنس بودم
ارسال پست