سابقه کاری

developer1

Re: سابقه کاری

پست توسط developer1 »

mvza نوشته شده: سه‌شنبه ژوئن 21, 2022 4:28 am سلام،
وقت بخیر.
گواهی کار باید خطاب به جا/شخص خاصی باشه؟ نمونه گواهی کار رو کسی آپلود کرده بشه دید که چطوریه؟
نمونه گواهی سابقه کاری در کانال هست،

لازم نیست گواهی سابقه کار خطاب به شخص خاصی باشه بهتره عمومی بگیرید

اگر کارفرما قبول نمیکنه نامه بده، گواهی سابقه کار برای گرفتن وام بانکی خطاب به یک بانک بگیرید، سفارت همون نامه رو قبول میکنه
Mahsa

پست توسط Mahsa »

دوستان من بزور تونستم کارفرمای قبلی رو قانع کنم گواهی سابقه کار بده... (اونم به فارسی)
حالا گیر داده که بگو واسه چه شرکتی بزنم خطاب به اون شرکت بزنم😑
گواهی سابقه کار حتما باید خطاب داشته باشه؟!
(نگفتم واسه سفارت آلمان میخوام وگرنه موافقت نمیکرد)
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

ببخشید اگه سه سال بیشتر گواهی اشتغال از آخرین شرکت داشته باشیم ولی نتونیم برای کارآموزی از یه جای دیگه گواهی اشتغال بگیریم، دیگه نباید کارآموزی رو تو رزومه هم بیاریم؟
developer1

پست توسط developer1 »

mvza نوشته شده: سه‌شنبه ژوئن 21, 2022 4:28 am سلام،
وقت بخیر.
گواهی کار باید خطاب به جا/شخص خاصی باشه؟ نمونه گواهی کار رو کسی آپلود کرده بشه دید که چطوریه؟
بهتره عمومی نوشته بشه،
یکی دو نمونه در کانال تلگرام هست، هشتگ سابقه کاری یا سابقه کار سرچ کنید پیدا میکنید
Atena

پست توسط Atena »

آیا نامه های سابقه کار امکان داره توسط سفارت استعلام بشه؟
developer1

پست توسط developer1 »

Mahsa نوشته شده: چهارشنبه ژوئن 22, 2022 9:23 am دوستان من بزور تونستم کارفرمای قبلی رو قانع کنم گواهی سابقه کار بده... (اونم به فارسی)
حالا گیر داده که بگو واسه چه شرکتی بزنم خطاب به اون شرکت بزنم😑
گواهی سابقه کار حتما باید خطاب داشته باشه؟!
(نگفتم واسه سفارت آلمان میخوام وگرنه موافقت نمیکرد)
اگر کارفرما اذیت میکنه بگید برای گرفتن وام بانکی میخواهید و خطاب به بانک بزنه، سفارت همون رو قبول میکنه
developer1

پست توسط developer1 »

Kimiyamr16 نوشته شده: پنج‌شنبه ژوئن 23, 2022 9:58 pm ببخشید اگه سه سال بیشتر گواهی اشتغال از آخرین شرکت داشته باشیم ولی نتونیم برای کارآموزی از یه جای دیگه گواهی اشتغال بگیریم، دیگه نباید کارآموزی رو تو رزومه هم بیاریم؟
دوره کارآموزی گواهی لازم نداره ، همونطوری در رزومه بنویسید، اگر کمتر از شش ماه بوده کلا میتونید حذفش کنید از رزومه چیز مهمی نیست
a88

پست توسط a88 »

من برای سه سال اخیر از شرکتی که الآنم توش کار میکنم گواهی اشتغال گرفتم.
ولی برای کارآموزی تو جای دولتی به مدت ۹ ماه که ۴-۵ ماهش توی بازه سه سال اخیر میفته رو براش نتونستم گواهی اشتغال بگیرم (با این که جای دیگه شاغل شده بودم، کارآموزیم رو هم همزمان باهاش ادامه دادم).
همچنین من تو همین سال ۲۰۲۲، علاوه بر کار ثابتم، فقط سه ماه فری لنس با شرکت های خارجی و متفرقه انجام دادم.که برای اینم گواهی نگرفتم چون بهشون دسترسی ندارم.
میشه این دو تا تو رزومه م بمونه؟؟ حتی با این که گواهی اشتغال برای اثبات فری لنسی و کارآموزیم ندارم؟!
چون اگه پاک کنم، رزومه ای که به سفارت میدم با رزومه ای که برای اداره کار و مهاجرت (فست ترک)شرکتم فرستاده همخونی نداره و میترسم بگن چون جای دولتی بوده مخفی کاری کردی. و یا اینکه بگن که چون تو بازه ی سه سال اخیر این کارها رو انجام دادی برامون مهمه که تو رزومه ت باشه و گواهی بیاری.
developer1

پست توسط developer1 »

a88 نوشته شده: سه‌شنبه ژوئن 28, 2022 2:46 pm من برای سه سال اخیر از شرکتی که الآنم توش کار میکنم گواهی اشتغال گرفتم.
ولی برای کارآموزی تو جای دولتی به مدت ۹ ماه که ۴-۵ ماهش توی بازه سه سال اخیر میفته رو براش نتونستم گواهی اشتغال بگیرم (با این که جای دیگه شاغل شده بودم، کارآموزیم رو هم همزمان باهاش ادامه دادم).
همچنین من تو همین سال ۲۰۲۲، علاوه بر کار ثابتم، فقط سه ماه فری لنس با شرکت های خارجی و متفرقه انجام دادم.که برای اینم گواهی نگرفتم چون بهشون دسترسی ندارم.
میشه این دو تا تو رزومه م بمونه؟؟ حتی با این که گواهی اشتغال برای اثبات فری لنسی و کارآموزیم ندارم؟!
چون اگه پاک کنم، رزومه ای که به سفارت میدم با رزومه ای که برای اداره کار و مهاجرت (فست ترک)شرکتم فرستاده همخونی نداره و میترسم بگن چون جای دولتی بوده مخفی کاری کردی. و یا اینکه بگن که چون تو بازه ی سه سال اخیر این کارها رو انجام دادی برامون مهمه که تو رزومه ت باشه و گواهی بیاری.
سه سال سابقه کاری فقط برای متخصصان بدون مدرک دانشگاهی معادل سازی شده الزامی هست،

برای باقی تایپ های ویزا هرچقدر سابقه دارید اوکی هست‌.

ضمنا لزومی نداره برای همه کارهایی که در رزومه میارید نامه سابقه کار داشته باشید، گاهی وقت ها اون شرکت اصلا جمع میشه از کجا می خواهید نامه بگیرید ؟!

برای کاراموزی یا کار فریلنس هم اصلا نامه سابقه کار ضرورت نداره و مهم نیست

شما در هر صورت سه سال نامه سابقه کاری دارید و تمام
developer1

پست توسط developer1 »

Atena نوشته شده: دوشنبه ژوئن 27, 2022 2:00 pm آیا نامه های سابقه کار امکان داره توسط سفارت استعلام بشه؟
شما فرض کنید که قطعا استعلام میشه
ارسال پست