سابقه کاری

Kimiyamr16

Re: سابقه کاری

پست توسط Kimiyamr16 »

سلام دوستان یه سوالی خیلی فوری داشتم. من یکشنبه ویزامتریک بودم و سفارت امروز به من ایمیل زده و ازم درخواست کرده "certificates of your employers" رو براشون بفرستم. من فقط به ویزامتریک سابقه بیمه ترجمه شده رو داده بودم(لگال نشده). الان باید گواهی های اشتغال به کار سابقم رو براشون بفرستم؟
Mitra

پست توسط Mitra »

سلام
آیا نامه سابقه کاری جز مدارکی هست که حتما باید به ویزامتریک ارائه بشه؟ همسر من لیسانس مکانیک ساخت و تولید هستند ، جایی که سابقه کاردارن شرکت ثبت شده نیست و مهر و سربرگ هم ندارند ،یه کارگاهه
perl

پست توسط perl »

Kimiyamr16 نوشته شده: سه‌شنبه آگوست 02, 2022 7:58 pm سلام دوستان یه سوالی خیلی فوری داشتم. من یکشنبه ویزامتریک بودم و سفارت امروز به من ایمیل زده و ازم درخواست کرده "certificates of your employers" رو براشون بفرستم. من فقط به ویزامتریک سابقه بیمه ترجمه شده رو داده بودم(لگال نشده). الان باید گواهی های اشتغال به کار سابقم رو براشون بفرستم؟
ما چندین بار اینو تکرار کردیم «سابقه بیمه هیچ معنی نمیده» سابقه بیمه معلوم نمیکنه شما چه کاره بوده اید و هیچ ارزشی نداره، من درک نمیکنم کی به شما میگه بجای گواهی سابقه کار سابقه بیمه ببرید
maryituser

پست توسط maryituser »

سلام دوستان نامه سابقه کار حتماً باید اصلش باشه یا پرینت اسکنش هم قابل قبوله؟
zamani9838

پست توسط zamani9838 »

درود دوستان
به جای نامه سابقه کار که کارفرما نمیده و اگرم بده سمت عنوان نمیکنه میشه حکم کارگزینی رو ارایه بدیم؟؟
maryituser

پست توسط maryituser »

دوستان من تو سه تا شرکت تو ایران کار کردم، به ترتیب ۴ ، ۳، ۷ سال ، برای دو تا شرکت آخر گواهی دارم، اما برای اولی نتونستم بگیرم، با توجه به اینکه قرارداد کاری دارم، آیا سفارت این مورد گواهی کار رو هم نقصی مدرک میدونه؟
alizmn

پست توسط alizmn »

سلام دوستان
دارالترجمه نامه اشتغال به کار من رو به این علت که خطاب به سفارت آلمان هست ترجمه نمیکنه . میگه نباید اسمی از سفارت تو نامه باشه. کسی می دونه دلیلش چیه ؟
مورد دیگه ای که هست شرکت ما سمت شغلی رو نمی نویسه و فقط مینویسه از این تاریخ تا اون تاریخ مشغول به کار بوده.
با توجه به این که شرکت ما یه فرمت مصوب داره و قبول نمیکنه جوری دیگه نامه بده به نظرتون من الان باید چکار کنم؟

پست توسط Hgh »

سلام

من برای ویزای بلوکارت می خوام اقدام کنم. به خاطر دعوا با اخرین شرکتی که باهاش قرارداد فول تایم داشتم به من نامه سابقه کار نیمدن(برای یک سال اخیر فریلنسی کار کردم ). در حال حاضر تنها از دو تا شرکت استارتاپی که با هاشون فریلنسی کار میکردم نامه سابقه کار دارم ( تقریبا یک سال هشت ماه در مجموع).
با یک شرکت دیگه هم دو سال پیش فریلنسی کار کردم که اون به من نامه سابقه کار میده ولی اون شرکت تو رزومه اولیه که باهاش با شرکت آلمانی مصاحبه کردم نیست.
دو تا سوال برام هست:
اول اینکه دو تاشرکتی استارتاپی نامه به زبان آلمانی میتونن بدن ولی مهر ندارند و تنها امضا میکنند. امضای خالی کافی هست؟
دوم اینکه اگر من رزومه رو تغییر بدم و شرکت استارتاپی سوم رو اضافه کنم مشکلی پیش میاد؟
(رزومه اولیه به شرکتی که باهاش قرارداد گرفتم فرستاده شده
شرکتی که مسطول ریلوکیشن هست و قراره رزومه رو برای تاییدیه داگستری استفاده کنه هنوز رزومه رو براش نفرستادم )
dehihosi

پست توسط dehihosi »

سلام
2 شرکت قبلی به من سابقه کار نمیده باویزای متخصصان آکادمیک میخوام اقدام کنم.سابقه بیمه بگیرم شاخه کاری و مدرک مرتبط هست
tcltk

پست توسط tcltk »

گواهی کار
باید ترجمه رسمی بشه؟
یا اگر خودمون ترجمه کنیم و روی سربرگ شرکت پرینت بشه و مهر شرکت روش باشه کافیه؟
ارسال پست