وقت مصاحبه سفارت

ارسال پست
Fatima

Re: گرفتن وقت مصاحبه برای ویزا

پست توسط Fatima »

دوستان نامه های شرکتا و عکس از پاسپورت هم برای وقت گرفتن از سفارت باید بفرستیم؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 9:02 am دوستان نامه های شرکتا و عکس از پاسپورت هم برای وقت گرفتن از سفارت باید بفرستیم؟
اسکن پاسپورت خودت باشه بهتره نبودم مهم نیست
ولی برای پیوست باید اسکن پاسپورت باشه
گواهی شغلی نیاز نیست
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام و درود ، من با یه ایمیل قبلا واسه جاب سیکر ثبت نام کردم و ایمیل دومم هم اومد قبل کرونا اما ازش استفاده ای ندارم خیلی و الان حتما باید با همون ایمیل از سفارت درخواست وقت اضطراری کنم یا با ایمیل اصلی خودم هم میشه ؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 9:04 am سلام و درود ، من با یه ایمیل قبلا واسه جاب سیکر ثبت نام کردم و ایمیل دومم هم اومد قبل کرونا اما ازش استفاده ای ندارم خیلی و الان حتما باید با همون ایمیل از سفارت درخواست وقت اضطراری کنم یا با ایمیل اصلی خودم هم میشه ؟
سلام
نه با ایمیل دیگه ای هم میشه
مهم شماره پاسپورت شما هست
Fatima

پست توسط Fatima »

ببخشید دوستان اگه وقت اضطراری بلوکارت رو با ایمیل کاریم (.de) بگیرم ممکنه زودتر وقت بدن؟ اصلا کار درستیه؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 9:05 am ببخشید دوستان اگه وقت اضطراری بلوکارت رو با ایمیل کاریم (.de) بگیرم ممکنه زودتر وقت بدن؟ اصلا کار درستیه؟
فرقی نداره
Fatima

پست توسط Fatima »

معنی این جمله که توی ایمیل وقت سفارت اومده چیه؟

WICHTIG: Bitte stornieren Sie Registrierungen oder Termine, die Sie in diesem Zusammenhang im Online-Terminvergabesystem der Botschaft vorgenommen oder bereits erhalten haben.
مهم: لطفاً ثبت نام یا قرار ملاقات هایی را که در این زمینه انجام داده اید یا قبلاً دریافت کرده اید در سیستم تعیین وقت آنلاین سفارت لغو کنید.

یعنی باید بریم درخواست ملاقات قبلی که توی سیستم آنلاین زدیم و برامون ایمیل اومده رو از طریق لینک کنسل، کنسل کنیم؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 1:20 pm معنی این جمله که توی ایمیل وقت سفارت اومده چیه؟

WICHTIG: Bitte stornieren Sie Registrierungen oder Termine, die Sie in diesem Zusammenhang im Online-Terminvergabesystem der Botschaft vorgenommen oder bereits erhalten haben.
مهم: لطفاً ثبت نام یا قرار ملاقات هایی را که در این زمینه انجام داده اید یا قبلاً دریافت کرده اید در سیستم تعیین وقت آنلاین سفارت لغو کنید.

یعنی باید بریم درخواست ملاقات قبلی که توی سیستم آنلاین زدیم و برامون ایمیل اومده رو از طریق لینک کنسل، کنسل کنیم؟
الان نه بعد از گرفتن ویزا انجام بدید
Fatima

پست توسط Fatima »

دوستان برای گرفتن وقت سفارت شرکت ریلوکیشن گفته بدون LMA (منظورش Vorabzustimmung der Bundesagentur für Arbeit هست)
We didn’t receive the LMA back yet but the employment declaration should be sufficient.

به نظرتون چکار کنم؟ ایمیل وقت سفارت رو بزنم؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 1:30 pm دوستان برای گرفتن وقت سفارت شرکت ریلوکیشن گفته بدون LMA (منظورش Vorabzustimmung der Bundesagentur für Arbeit هست)
We didn’t receive the LMA back yet but the employment declaration should be sufficient.

به نظرتون چکار کنم؟ ایمیل وقت سفارت رو بزنم؟
بصورت کلی، شما میتونید بدون پیش تاییدیه از سفارت درخواست وقت کنید و اگر پیش تاییدیه تا روز مصاحبه آماده نشد، بدون پیش تاییدیه برید برای مصاحبه و نقصی هم نمیخورید. خود سفارت اگر نیاز باشه براتون اقدام به گرفتن پیش تاییدیه میکنه. در اینصورت، تا زمانیکه پیش تاییدیه نیاد، ویزاتون صادر نمیشه و پروسه صدور ویزا، بیشتر از حالتی که با پیش تاییدیه میرید مصاحبه، طول میکشه.
تو این موردی که سفارت دنبال پیش تاییدیه ست، اگر مشکلی در رابطه با نوع قرارداد و کف حقوق و مسائل این چنینی باشه، پرونده رو ریجکت میکنن و شما فرصت اصلاح ندارین. ولی اگر پیش تاییدیه بگیرید، هر مشکلی که در مورد حقوق و قرارداد و بندهای مهاجرتی باشه، تو پیش تاییدیه مشخص میشه و کارفرما فرصت داره اصلاحش کنه.
پیشنهاد من اینه که با همه ی مدارک و با داشتن پیش تاییدیه اقدام کنید برای گرفتن وقت سفارت.
ارسال پست