وقت مصاحبه سفارت

Fatima

Re: گرفتن وقت مصاحبه برای ویزا

پست توسط Fatima »

ما سال ۹۷ برای جای سیکر وقت گرفتیم و رفرنس نامبر هم داریم ولی به خاطر کرونا متوقف شد .حالا که جاب آفر گرفتیم باید برای وقت سفارت برای ویزا ی نفر اصلی و همراهان رفرنس نامبر جاب سیکر رو بنویسیم یا احتیاجی نیست؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 6:56 am ما سال ۹۷ برای جای سیکر وقت گرفتیم و رفرنس نامبر هم داریم ولی به خاطر کرونا متوقف شد .حالا که جاب آفر گرفتیم باید برای وقت سفارت برای ویزا ی نفر اصلی و همراهان رفرنس نامبر جاب سیکر رو بنویسیم یا احتیاجی نیست؟
بله، همون رفرنس نامبر رو تو متن ایمیلی که برای درخواست وقت اضطراری میزنید، بنویسید.
آخرین ویرایش توسط Fatima در جمعه ژولای 01, 2022 1:46 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
Fatima

پست توسط Fatima »

دوستان من برای عنوان ایمیل وقت اضطراری به سفارت با تایپ ویزا 18b1 چی باید بنویسم؟
Erwerbstätigkeit
?
پیام ‌ها و هشتگ ها رو چک کردم برای بلوکارت بود اما 18b1 رو پیدا نکردم

در مورد ضمیمه کردن مدارک که گفته به صورت مشترک باشه هم راهنمایی میفرمائید؟ همه رو باید بزارم توی یک پی دی اف و اتچ کنم؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 6:58 am دوستان من برای عنوان ایمیل وقت اضطراری به سفارت با تایپ ویزا 18b1 چی باید بنویسم؟
Erwerbstätigkeit
?
پیام ‌ها و هشتگ ها رو چک کردم برای بلوکارت بود اما 18b1 رو پیدا نکردم

در مورد ضمیمه کردن مدارک که گفته به صورت مشترک باشه هم راهنمایی میفرمائید؟ همه رو باید بزارم توی یک پی دی اف و اتچ کنم؟
1. بله فقط کافیه به جای بلوکارت توی همون تمپلیت همین‌که گفتی بزاری توی پرانتز هم 18b1 بزن
2. تفاوتی نداره
Fatima

پست توسط Fatima »

دوستای عزیز برای ثبت نام سایت سفارت که کد رفرنس بگیرم، وقتی که اطلاعات وارد کردم بهم خطا داد که زیاد تو صفحه بودی یا اینکه ادرس و اشتباه زدی هیچ کدوم هم انجام ندادم، حالا که می خوام مجدد ثبت نام کنم وارد لینک میشم فقط خطا رو بهم نشنون میده نمی تونم ثبت نام کنم کد رفرنس بگیرم، می دونید باید چکار کنم؟ دوباره ام ثبت نام میکنم میگه قبلن با این آدرس ثبت نام شده.
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 7:01 am دوستای عزیز برای ثبت نام سایت سفارت که کد رفرنس بگیرم، وقتی که اطلاعات وارد کردم بهم خطا داد که زیاد تو صفحه بودی یا اینکه ادرس و اشتباه زدی هیچ کدوم هم انجام ندادم، حالا که می خوام مجدد ثبت نام کنم وارد لینک میشم فقط خطا رو بهم نشنون میده نمی تونم ثبت نام کنم کد رفرنس بگیرم، می دونید باید چکار کنم؟ دوباره ام ثبت نام میکنم میگه قبلن با این آدرس ثبت نام شده.
نیاز به ثبت نام دوباره ندارید، منتظر ایمیل باشید
Fatima

پست توسط Fatima »

یکی از مواردی که برای گرفتن وقت اضطراری هست کد رهگیری گرفتن وقته
از اونجا که من دو سال پیش برای جاب سیکر وقت گرفته بودم باید دوباره وقت بگیرم یا همون کد قبلی اوکیه؟
و اینکه پاسپورتم عوض شده و متاسفانه پاسپورت قبلیم در دسترس نیست.
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 7:02 am یکی از مواردی که برای گرفتن وقت اضطراری هست کد رهگیری گرفتن وقته
از اونجا که من دو سال پیش برای جاب سیکر وقت گرفته بودم باید دوباره وقت بگیرم یا همون کد قبلی اوکیه؟
و اینکه پاسپورتم عوض شده و متاسفانه پاسپورت قبلیم در دسترس نیست.
اگر پاسپورت قبلی در دسترس نیست، با پاس جدید هم وقت نگرفتید، از سایت به صورت انلاین وقت بگیرید برای بلوکارت و قرارداد کاری و رفرنسشو استفاده کنید 🙏🏻
اگر پیوست دارید ایشونم همین رفرنس رو باید بگیره و اسمش توی ایمیل بیاد. ولی باید توی متن ایمیل بگید با شماره پاس قبلی وقت گرفتید.

نظر شخصیم، تصمیم با شما؛
توصیه میکنم وقت قبلی رو کنسل کنید و با پاس جدید وقت بگیرید بهتره چون مشخصا دیگه توش میشه قرارداد کاری رو انتخاب کرد
برای همه پیوستا هم باید بگیرید
آخرین ویرایش توسط Fatima در جمعه ژولای 01, 2022 1:48 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام
قرارداد من بالای 56800 هست اما کارفرما رفته دنبال گرفتن تاییدیه Welcome center و ... و گفته صبر کن تا بگیرم بعد درخواست وقت سفارت بده. البته نمیدونه که ایران انقد شلوغه سفارتش، فکر میکنه یه سایته میری نوبت انتخاب میکنی 😀
به نظرتون، خوبه بهش پیشنهاد بدم من نیاز به اون ندارم و بزاره با مدرک تحصیلی و قرارداد وقت سفارت رو بگیرم؟ که کارم جلوتر بیفته. چون شروع قراردادم 1 دسامبره (البته با هیچ منطقی نمیرسم اما اون میگه میرسی!)

منظورم اینه منتظر تاییدیه نمونم، وقت رو بگیرم، و البته تاییدیه تا روز سفارت میرسه و میبرمش برای مصاحبه. اما الان برای نوبت سفارت معطل نمونم.
البته هنوز زاب و ویزامتریک رو هم نگرفتم. منتظر ترجمه مدرک و شناسنامه ام!

کلا ایده خوبی هست این کار؟ منظورم از این نظر که فرقی میکنه بدون اون تاییدیه درخواست وقت کنم یا با اون؟
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام
اولا در همه مراحل با کارفرما سینک باشید و سرخود کاری نکنید ممکنه بهشون بر بخوره و بیخیال بشن مخصوصا اگر فست ترک کنن و هزینه!
اما در کل
شما پیش تاییدیه اداره کار نمیخواهید اما گاها پیش میاد کارفرما ترسو باشه و بخواد کارها درست پیش بره. فست ترک کنه که تاییدیه اداره مهاجرت رو بگیره و خیالش راحت بشه

شما میتونی نمونه جواب اداره کار رو که توی گروه هست برای بالای ۵۶۸۰۰، براشون بفرستی و بگی نیازی نداری و میتونی بدون اون اقدام کنی اما هنوز اگر اصرار میکرد، سعی کنید مجابش کنید
ولی سرخود کاری نکنید
در جریان باشه کارفرما
حتی بهش بگید که مثلا وقت بگیرم اگر اومد برم
یه جوری در جریان باشه

تاییدیه اداره مهاجرت رو داشته باشید ویزا زودتر صادر میشه ولی بدون‌اونم مشکلی نیست گاها پیش میاد استعلام کنن اگر جزو اون دسته نباشید شانسا
ویزاتون میاد سریع
ارسال پست