وقت مصاحبه سفارت

developer1

Re: گرفتن وقت مصاحبه برای ویزا

پست توسط developer1 »

nafiseh نوشته شده: چهارشنبه ژوئن 08, 2022 11:23 pm سلام دوستان. من درخواست وقت آنلاین سفارت برای ویزای پیوست غیر همزمان برای خودم و فرزندم گرفتم. شنیدم خیلی طول می کشه تا وقت مصاحبه بدهند. خواستم بپرسم کسی تجربه ای داره؟ و آیا می شه از وقت اضطراری استفاده کرد؟شرایط دریافت وقت اضطراری به غیر ا. بیماری چی هست؟
مدارکون رو بر اساس لیفلت پیوست غیر همزمان در سایت سفارت آماده کنید - حتما و لزوما نسخه المانی رو استفاده کنید
و از همین روش که در پست ابتدایی توضیح داده شده وقت بگیرید
saraheb673

پست توسط saraheb673 »

دوستان من قبلا درخواست وقت اورژانسی به ویزامتریک دادم نوشتن تو حوضه فعالیتشون نیست
الان لازمه تو نامه مستقیم به سفارت اینو عنوان کنم؟
perl

پست توسط perl »

nafiseh نوشته شده: چهارشنبه ژوئن 08, 2022 11:23 pm سلام دوستان. من درخواست وقت آنلاین سفارت برای ویزای پیوست غیر همزمان برای خودم و فرزندم گرفتم. شنیدم خیلی طول می کشه تا وقت مصاحبه بدهند. خواستم بپرسم کسی تجربه ای داره؟ و آیا می شه از وقت اضطراری استفاده کرد؟شرایط دریافت وقت اضطراری به غیر ا. بیماری چی هست؟
شما به نظر اشتباه متوجه مفهموم وقت اضطراری شدید، وقت اضطراری لزوما ربطی به بیماری یا شرایط خاص نداره
اولین پست این تاپیک رو بخونید و به همون روش عمل کنید تا وقت بگیرید
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

سلام، ببخشید دوستان اگر سوال تکراری هست، ایا راهی برای پیگیری وقت اضطراری وجود داره؟ اگر جواب ندن بعد از ۴ هفته باید چیکار کرد؟
Sima

پست توسط Sima »

سلام دوستان روز خوش.گروه خوندم و برای محکم کاری میپرسم .
کارفرمای من برای فست ترک اقدام کرده و حقوقم کمتر از میزان بلو کارته .
۱.زمان حدودی پیش تاییدیم چقدره که بدستم برسه؟
۲.من میتونم بدون اینکه وقت بگیرم از ویزامتریک با پیش تاییدیه برم؟
۳-چطور بدونم پیش تاییدیه‌م نیچ دار هست یا نه؟
ali

پست توسط ali »

Kimiyamr16 نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 19, 2022 8:59 am سلام، ببخشید دوستان اگر سوال تکراری هست، ایا راهی برای پیگیری وقت اضطراری وجود داره؟ اگر جواب ندن بعد از ۴ هفته باید چیکار کرد؟
نه راهی وجود نداره، اگر به دقت و طبق دستورالعمل سایت سفارت که در اینجا هم ترجمه اش وجود داره انجام دادید، صبر کنید، اگر بیشتر از یک ماه شد یه بار دیگه ایمیل بزنید
ali

پست توسط ali »

Sima نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 19, 2022 9:11 am سلام دوستان روز خوش.گروه خوندم و برای محکم کاری میپرسم .
کارفرمای من برای فست ترک اقدام کرده و حقوقم کمتر از میزان بلو کارته .
۱.زمان حدودی پیش تاییدیم چقدره که بدستم برسه؟
۲.من میتونم بدون اینکه وقت بگیرم از ویزامتریک با پیش تاییدیه برم؟
۳-چطور بدونم پیش تاییدیه‌م نیچ دار هست یا نه؟
۱- معلوم نیست دو ماه مثلا

۲- وقتی پیش تاییدیه اومد بله میتونید بدون وقت قبلی هم برید

۳- پیش تاییدیه نیچ دار نداریم، این متاسفانه رویه نادرست، در اثر برداشت نادرست از متن پیش تاییدیه وزارت کار هست،

در هر صورت وقتی ایمیل بزنید برای وقت به ویزامتریک متوجه میشوید قبول میکنند یا نه،
Paria

پست توسط Paria »

سلام روزتون بخیر ، من کامل شرایطم رو توضیح میدم ممنون میشم که راهنمایی کنید:
من قراردادم 56400 ، بلو کارت سال 2022 ، بنابراین مطابق کانال ، پیش تائیدیه نمیخواهم، پس باید مدارک رو به سفارت بفرستم و همچنین از اداره کار ، نامه مبنی بر عدم نیاز به پیش تائیدیه رو بگیریم . من 15 جون داخل سایت سفارت رفرنس نامبر گرفتم و مدارکم رو شامل قرارداد و شرح کار و زاب و پاسپورت ( همش توی یک فایل پی دی اف) رو اتچ کردم فرستادم و حرفی از پیش تاییدیه نزدم. چون با توجه به رقم قرارداد مشخص هست که پیش تاییدیه لازم نیست ! حالا استرس گرفتم که نکنه این موضوع بد بشه ، به نظرتون لازمه یک ایمیل دیگه بزنم و توش عنوان بشه که من درخواست پیش تاییدیه رو برای شهر مربوطه ارسال کردم و منتظرم که اونا نامه عدم نیاز به پیش تاییدیه رو بفرستن؟

موضوع بعدی این که ، بعد از این ایمیل معمولا چقد طول میکشه که سفارت ی واکنش از خودش نشون بده؟ چون اخیرا تو گروه ی حرفای زده میشه از توقف مصاحبه !

ممنونم
developer1

پست توسط developer1 »

Paria نوشته شده: دوشنبه ژوئن 20, 2022 6:09 am سلام روزتون بخیر ، من کامل شرایطم رو توضیح میدم ممنون میشم که راهنمایی کنید:
من قراردادم 56400 ، بلو کارت سال 2022 ، بنابراین مطابق کانال ، پیش تائیدیه نمیخواهم، پس باید مدارک رو به سفارت بفرستم و همچنین از اداره کار ، نامه مبنی بر عدم نیاز به پیش تائیدیه رو بگیریم . من 15 جون داخل سایت سفارت رفرنس نامبر گرفتم و مدارکم رو شامل قرارداد و شرح کار و زاب و پاسپورت ( همش توی یک فایل پی دی اف) رو اتچ کردم فرستادم و حرفی از پیش تاییدیه نزدم. چون با توجه به رقم قرارداد مشخص هست که پیش تاییدیه لازم نیست ! حالا استرس گرفتم که نکنه این موضوع بد بشه ، به نظرتون لازمه یک ایمیل دیگه بزنم و توش عنوان بشه که من درخواست پیش تاییدیه رو برای شهر مربوطه ارسال کردم و منتظرم که اونا نامه عدم نیاز به پیش تاییدیه رو بفرستن؟

موضوع بعدی این که ، بعد از این ایمیل معمولا چقد طول میکشه که سفارت ی واکنش از خودش نشون بده؟ چون اخیرا تو گروه ی حرفای زده میشه از توقف مصاحبه !

ممنونم
نامه عدم نیاز به پیش تاییدیه لازم ندارید، سفارت خودش میدونه رنج حقوق بلوکارت بدون نیاز به پیش تاییدیه رو

فقط باید عنوان ایمیل و سایر نکات گفته شده در گرفتن وقت رو بدقت رعایت کنید.

سیستم وقت دهی سفارت قابل پیش‌بینی نیست ولی متوقف شدن اش غلط هست، اگر تا یک ماه جوابی دریافت نکردید ، چک کنید که همه موارد رو رعایت کرده باشید و دوباره ایمیل بفرستید
SamYar

پست توسط SamYar »

سلام
وقتتون بخیر

ببخشید من 2 تا سوال داشتم راجع به وقت گرفتن و PDF ای که قراره ضمیمه ایمیل کنم:

1. فرقی داره که اسکن پاسپورتها سیاه سفید باشه یا رنگی؟

2. میشه بجای اسکن زاب، ایمیلی که زاب به عنوان "تاییدیه پرداخت" برام فرستاده رو به PDF اضافه کنم؟ و اینکه توی body ایمیل هم باید بنویسم زاب در دست اقدامه؟

پ.ن: بلوکارت بالای 56400 و توی روال پروسه زاب هستم.
ممنون
ارسال پست