وقت مصاحبه سفارت

ارسال پست
admin
Site Admin

وقت مصاحبه سفارت

پست توسط admin »

‍‍#وقت_اضطراری
#مصاحبه
#پیش_تاییدیه
#ویزامتریک

👈 هم اکنون دو روش برای گرفتن وقت مصاحبه ویزا کاری وجود دارد

۱- با پیش تاییدیه
اگر پیش تاییدیه اداره کار یا پیش تاییدیه فست ترک دارید: می توانید از طریق ویزامتریک مصاحبه شوید

۲- بدون پیش تاییدیه
اگر به هر دلیل پیش تاییدیه ندارید: باید صرفا از طریق سفارت مصاحبه شوید

نکته:
نامه عدم نیاز به پیش تاییدیه، پیش تاییدیه نیست و به این معناست که پیش تاییدیه ندارید، پس باید از طریق سفارت اقدام کنید.

نکته:
متاسفانه اخیرا ویزامتریک برخی از پیش تاییدیه های اداره کار را نمی پذیرید ، که در این صورت باز هم از طریق سفارت اقدام کنید.

نکته:
گرفتن وقت از طریق ویزامتریک سریعتر است ولی به دلیل هزینه خدمات گرانتر از سفارت تمام می شود

👈 نحوه گرفتن وقت مصاحبه
۱- از ویزامتریک
از طریق ایمیل زیر
[email protected]
اعلام میکنید که پیش تاییدیه دارید و درخواست وقت مصاحبه میکنید در تاریخ درخواستی خودتون
در جواب یا وقت شما رو تایید میکنن یا میگن در یکی از روزهای کاری بیایید که میرید یا میتونید بدون وقت قبلی برید که خب ممکنه معطلی داشته باشه
.
۲- از سفارت
ابندا ثبت درخواست در سیستم از طریق لینک زیر

https://service2.diplo.de/rktermin/exte ... oryId=1268

سپس ازسال درخواست از طریق ایمیل زیر
[email protected]
اعلام میکنید که پیش تاییدیه ندارید و درخواست وقت مصاحبه میکنید

🔹 مدارک لازم
۱- پیش تاییدیه (درصورت وجود)
۲- قراردادکاری
۳- فرم شرح کار
۴- زاب یا انرکنوگ یا انابین
۵- اسکن پاسپورت نفر اصلی و پیوست

🔹 عنوان ایمیل رو این مدلی بگذارید
Employment - ( تایپ ویزا )
مثال
Employment - EU Blue Card

نکته:
لطفاً همیشه اطلاعات ضروری خود و اعضای خانواده را در متن ایمیل درج کنید.
(نام و نام خانوادگی کامل ، شماره گذرنامه ، شماره رفرنس وقتی که در لینک بالا گرفتید)

نکته:
برای ارسال به سفارت همه مدارک مورد نیاز را پشت هم بگذارید و در یک فایل پی دی اف ارسال کنید

نکته:
کل حجم ضمیمه های ایمیل بیشتر از ۵ مگابایت نشود

https://teheran.diplo.de/ir-de/-/243746 ... 68-3-panel
Kimiyamr16

Re: گرفتن وقت مصاحبه برای ویزا

پست توسط Kimiyamr16 »

سلام به همه دوستان
من مدارکی که برای وقت اضطراری اماده کردم رو حجمشونو کم کردم بعد پی دی اف کردم ۱۵۲ مگ شده
کمتر از این ناخوانا میشه تقریبا
تو هشتک ها بچه ها نوشتن حجمش ۱۲ مگ باشه
حالا چیکار کنم؟
mostafa1

پست توسط mostafa1 »

من در حال دریافت پیش تاییدیه ویزا از اداره کار استان باواریا هستم
(Vorabzustimmung zum Visum)
احتمالا چهار هفته دیگه صادر میشه
ولی در حال حاضر در اتریش هستم با ویزای جابسیکر اتریش.
به سفارت آلمان در تهران ایمیل زدم، گفت سفارت آلمان در اتریش کارهای صدور ویزای آلمان رو برام انجام میده.
سپس به سفارت آلمان در وین ایمیل زدم گفت حداقل باید شش ماه از اقامتتون مونده باشه که ما بتونیم درخواست رو بررسی کنیم و گفتن احتمالا اداره اوسلندای شهر محل قرارداد، بتونه راهنماییتون کنه.
تقریبا دو هفتهس که به اوسلندا ایمیل زدم و هیچ پاسخی دریافت نکردم. 
آیا بنظرتون فقط سفارت آلمان در تهران میتونه کارمو انجام بده و ویزا صادر کنه؟
و به محض دریافت پیش تاییدیه و سایر مدارک از شرکت باید برگردم تهران؟
آیا امکان صدور بلوکارت توسط سفارت آلمان وجود داره یا حتما توسط اداره کار صادر میشه ؟
(اینم بگم مشکل رفت و آمد به آلمان ندارم و با همین ویزای تایپ D اتریشم رفتم یک ماه موندم آلمان بابت مصاحبه و ارایه مدارک)
developer1

پست توسط developer1 »

mostafa1 نوشته شده: دوشنبه می 23, 2022 5:12 pm من در حال دریافت پیش تاییدیه ویزا از اداره کار استان باواریا هستم
(Vorabzustimmung zum Visum)
احتمالا چهار هفته دیگه صادر میشه
ولی در حال حاضر در اتریش هستم با ویزای جابسیکر اتریش.
به سفارت آلمان در تهران ایمیل زدم، گفت سفارت آلمان در اتریش کارهای صدور ویزای آلمان رو برام انجام میده.
سپس به سفارت آلمان در وین ایمیل زدم گفت حداقل باید شش ماه از اقامتتون مونده باشه که ما بتونیم درخواست رو بررسی کنیم و گفتن احتمالا اداره اوسلندای شهر محل قرارداد، بتونه راهنماییتون کنه.
تقریبا دو هفتهس که به اوسلندا ایمیل زدم و هیچ پاسخی دریافت نکردم. 
آیا بنظرتون فقط سفارت آلمان در تهران میتونه کارمو انجام بده و ویزا صادر کنه؟
و به محض دریافت پیش تاییدیه و سایر مدارک از شرکت باید برگردم تهران؟
آیا امکان صدور بلوکارت توسط سفارت آلمان وجود داره یا حتما توسط اداره کار صادر میشه ؟
(اینم بگم مشکل رفت و آمد به آلمان ندارم و با همین ویزای تایپ D اتریشم رفتم یک ماه موندم آلمان بابت مصاحبه و ارایه مدارک)
اداره مهاجرت مرجع صادر کننده ویزا نیست

شما حتما باید به سفارت مراجعه کنید

و همانطور که سفارت المان در اتریش جواب دادن، شما برای اینکه به سفارت المان در یک کشور مراجعه کنید باید بیش از شش ماه در اون کشور اقامت داشته باشید

بنابراین بله در شرایط شما باید از سفارت المان در تهران وقت بگیرید و برای مصاحبه تشریف بیارید ایران
developer1

پست توسط developer1 »

Kimiyamr16 نوشته شده: پنج‌شنبه می 19, 2022 10:42 am سلام به همه دوستان
من مدارکی که برای وقت اضطراری اماده کردم رو حجمشونو کم کردم بعد پی دی اف کردم ۱۵۲ مگ شده
کمتر از این ناخوانا میشه تقریبا
تو هشتک ها بچه ها نوشتن حجمش ۱۲ مگ باشه
حالا چیکار کنم؟
نکته اول اینکه فقط همون چهارتا مدرکی که گفته شده رو بفرستید و هیچ مدرک اضافه دیگه اتچ نکنید

سفارت فقط میخواهد مطمئن بشه شما موقع وقت گرفتن همه مدارکتون کامل هست، و هیچ استفاده دیگه ای نداره

نکته دوم اینهمه نرم افزار فشرده سازی عکس و پی دی اف هست حتی انلاین از اینها استفاده کنید و حجم فایل ها رو کم کنید، اگه بلد نیستید کمک بگیرید

نکته سوم، اگر حجم رو کم نکنید ممکن هست به طور اتوماتیک ایمیل شما ریجکت شود و به دست سفارت نرسد
hamzeloom

پست توسط hamzeloom »

سلام
وقت بخیر
من برای پیش تاییدیه فست ترک درخواست دادم. معدل سازی مدرکم از طریق آنابین دریافت کردم و فرستادم. یعنی زاب نگرفتم. (کارشناسی ناپیوسته برق-الکترونیک )
حال سوالم اینه: اگر پیشت تاییدیه فست ترک صادر بشه امکان ایراد گرفتن به آنابین من توسط ویزامتریک و یا سفارت وجود
داره؟ ‌یا اینکه با توجه به ابنکه انابین از مدارک مورد نیاز صدور پیش تاییدیه هست پس از صدور پیش تاییدیه نگرانی از این بابت نداشته باشم.
با تشکر
developer1

پست توسط developer1 »

hamzeloom نوشته شده: دوشنبه می 30, 2022 4:04 pm سلام
وقت بخیر
من برای پیش تاییدیه فست ترک درخواست دادم. معدل سازی مدرکم از طریق آنابین دریافت کردم و فرستادم. یعنی زاب نگرفتم. (کارشناسی ناپیوسته برق-الکترونیک )
حال سوالم اینه: اگر پیشت تاییدیه فست ترک صادر بشه امکان ایراد گرفتن به آنابین من توسط ویزامتریک و یا سفارت وجود
داره؟ ‌یا اینکه با توجه به ابنکه انابین از مدارک مورد نیاز صدور پیش تاییدیه هست پس از صدور پیش تاییدیه نگرانی از این بابت نداشته باشم.
با تشکر
نکته اول لطفا اصطلاحات رو درست بنویسید و به کار ببرید
اگر نمیدونید یعنی چی در ویکی سرچ کنید یا از فهرست موجود در صفحه اول استفاده کنید.

معدل سازی نه معادل سازی
پیشت تاییدیه نه پیش تاییدیه

اما جواب ؛
پیش تاییدیه با فرض اصالت و درستی مدارکی که ارسال کردید صادر میشه
و سفارت وظیفه داره اصالت و درستی این مدارک رو بررسی کنه

پس اگر مدارکتون جعلی نباشه و درست باشه مشکلی وجود نخواهد داشت
در مورد انابین، ویکی و همچنین ویس های موجود در کانال تلگرام رو بخونید
واگر سوال داشتید در فروم معادل سازی و زاب مطرح کنید

ولی توصیه ما به همه این هست که برای اخرین مدرک تحصیلی که در رزومه ذکر میکنید زاب بگیرید
به گرفتن ویزا اکتفا نکنید، بعدا در المان ممکن هست نیاز پیدا کنید و اونجا سخت هست مدارک لازم رو تهیه کنید.
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

سلام دوستان
من یک هفته است درخواست پیش تاییدیه معمولی دادم و فعلا منتظر هستم، الان به نظرتون همزمان که منتظر پیش تاییدیه هستم درخواست وقت هم از سفارت بدم؟
میدونم با داشتن پیش تاییدیه میتونم برم ویزامتریک و بهتره این کارو کنم، ولی گفتم اگه وقت گرفتن ضرر نداره و مشکلی ایجاد نمیکنه وقت هم بگیرم اگه پیش تاییدیه خیلی دیر اومد حداقل برم سفارت
نظرتون چی هست؟ شروع قراردادم 24 روز دیگه است.

و یه سوال دیگه من الحاقیه رو کی باید بگیرم و توی الحاقیه چی باید بنویسن؟ بگم تاریخ رو شناور بزنن؟ و ببخشید اصلاح الحاقیه به آلمانی یا انگلیسی میشه چی؟
developer1

پست توسط developer1 »

Kimiyamr16 نوشته شده: دوشنبه ژوئن 06, 2022 10:19 am سلام دوستان
من یک هفته است درخواست پیش تاییدیه معمولی دادم و فعلا منتظر هستم، الان به نظرتون همزمان که منتظر پیش تاییدیه هستم درخواست وقت هم از سفارت بدم؟
میدونم با داشتن پیش تاییدیه میتونم برم ویزامتریک و بهتره این کارو کنم، ولی گفتم اگه وقت گرفتن ضرر نداره و مشکلی ایجاد نمیکنه وقت هم بگیرم اگه پیش تاییدیه خیلی دیر اومد حداقل برم سفارت
نظرتون چی هست؟ شروع قراردادم 24 روز دیگه است.

و یه سوال دیگه من الحاقیه رو کی باید بگیرم و توی الحاقیه چی باید بنویسن؟ بگم تاریخ رو شناور بزنن؟ و ببخشید اصلاح الحاقیه به آلمانی یا انگلیسی میشه چی؟
فروم پیش تاییدیه رو بخونید، اگر پیش تاییدیه نیاز دارید صبر کنید
اگر در روز مصاجبه کمتر از ۱۰ روز به زمان قرارداد مونده باشه الحاقیه لازم دارید

الحاقیه میشه
Amendment
nafiseh

پست توسط nafiseh »

سلام دوستان. من درخواست وقت آنلاین سفارت برای ویزای پیوست غیر همزمان برای خودم و فرزندم گرفتم. شنیدم خیلی طول می کشه تا وقت مصاحبه بدهند. خواستم بپرسم کسی تجربه ای داره؟ و آیا می شه از وقت اضطراری استفاده کرد؟شرایط دریافت وقت اضطراری به غیر ا. بیماری چی هست؟
ارسال پست