وقت مصاحبه سفارت

Fatima

Re: گرفتن وقت مصاحبه برای ویزا

پست توسط Fatima »

واسه گرفتن وقت فوری از سفارت باید حتما نامه زبان و الزام‌به حظور رو اتچ کنم ؟ کارفرما هنوز نداده اما قول داده تا چند روز دیگه بده. میتونم‌ بدون این ۲ تا نامه وقت بگیرم زودتر؟ بعد نامه هارو حظوری تو مصاحبه ببرم
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 6:32 pm واسه گرفتن وقت فوری از سفارت باید حتما نامه زبان و الزام‌به حظور رو اتچ کنم ؟ کارفرما هنوز نداده اما قول داده تا چند روز دیگه بده. میتونم‌ بدون این ۲ تا نامه وقت بگیرم زودتر؟ بعد نامه هارو حظوری تو مصاحبه ببرم
من بدون این نامه ایمیل زدم و وقت سفارت بهم دادن، برای مصاحبه هم همرو پرینت بگیرین سیاه سفید ببرید
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام دوستان
کسی تابحال تجربه ایمیل زدن به زوندر ترمین بدون زاب و انابین برای وقت گرفتن برای مصاحبه بلوکارت داره؟ زابم تا اون موقع ک تایم مصاحبه بدن، اوکی می‌شه مطمئنم
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 6:40 pm سلام دوستان
کسی تابحال تجربه ایمیل زدن به زوندر ترمین بدون زاب و انابین برای وقت گرفتن برای مصاحبه بلوکارت داره؟ زابم تا اون موقع ک تایم مصاحبه بدن، اوکی می‌شه مطمئنم
شما ایمیل برنید اگر مطمئن هستید. وقتی هم که مدارکتون کامل شد، اگر تا اون موقع ایمیل سفارت نیومده باشه، ریمایندر بزنید و توش همه ی مدارک رو بذارید.
اما کلا پیشنهاد اینه که بعد از اینکه مدارک کامل دستتون بود برای وقت مصاحبه اقدام کنید.
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام
من همسرم ویزای بلوکارتی اقدام کرده و وقت سفارت گرفته. من هم وقت سفارت گرفتم به صورت جدا برای پیوست. چجوری میتونیم با هم بریم برای مصاحبه سفارت تا پيوستمون هم زمان باشه؟
وکیل شرکت به همسرم گفته یه وقت سفارت بگیر در ادامه ش گفته همسرت هم برای ویزای پیوست خانواده اقدام کنه برای همین ما دوتا وقت مجزا گرفتیم.
میشه من وقت سفارتمو کنسل کنم و ایا نیازه همسرم به سفارت اطلاع بده که من هم باهاش به مصاحبه سفارت میرم؟
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام دوستان
۲ تا سوال

۱. داخل ایمیلی که به سفارت برای وقت اضطراری میزنیم، متن خاصی باید باشه؟

۲. من میخاستم درخواست وقت بدم، اما هنوز شهر مقصد خونه نگرفتم، فرم ویدکس رو چجوری ضمیمه ایمیل کنم؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 6:56 pm سلام دوستان
۲ تا سوال

۱. داخل ایمیلی که به سفارت برای وقت اضطراری میزنیم، متن خاصی باید باشه؟

۲. من میخاستم درخواست وقت بدم، اما هنوز شهر مقصد خونه نگرفتم، فرم ویدکس رو چجوری ضمیمه ایمیل کنم؟
برای وقت اضطرازی گرفتن ویدکس نمیخواد. توضیحات اول این تاپیک رو بخونید کامل گفته شده چه مدارکی احتیاجه و با چه فرمتی باید ارسال بشه.
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام به همه
من نامه عدم نیاز به پیش تاییدیه رو الان گرفتم، و حدودا ۸ روز قبل بدون این نامه به سفارت ایمیل زدم برای وقت مصاحبه.
الان به نظرتون این نامه عدم نیاز به پیش تاییدیه رو ریپلای کنم به ایمیلم به سفارت یا یک ایمیل جدید از اول بزنم؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژولای 01, 2022 7:03 pm سلام به همه
من نامه عدم نیاز به پیش تاییدیه رو الان گرفتم، و حدودا ۸ روز قبل بدون این نامه به سفارت ایمیل زدم برای وقت مصاحبه.
الان به نظرتون این نامه عدم نیاز به پیش تاییدیه رو ریپلای کنم به ایمیلم به سفارت یا یک ایمیل جدید از اول بزنم؟
میتونید ریمایندر بزنید و این نامه رو هم به مدارکتون تو ایمیل اضافه کنید.
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام دوستان من راهنمایی میخواستم
من دیروز داشتم وقت سفارت میگیرفتم
دو تا درخواست برای دریافت رفرنس ثبت کردم
میخواستم ایمیل رو ارسال کنم متوجه شدم کارفرمام تو فرم شرح کار مدرک لیسانس و انابین وثبت کرده
من برای ارشدم زاب گرفتم و بهشون گفتم برام فرم رو اپدیت کنن ولی هنوز فایل جدید رو نگرفتم
اگر با همون فایل قبلی ایمیل درخواست وقت ارسال کنم روز مصاحبه اپدیت شده رو ببرم مشکلی نداره ؟
با توجه به اینکه رفرنس نامبر گرفتم تا چه زمانی وقت دارم ایمیل درخواست وقت ارسال کنم ؟
خیلی ممنونم
ارسال پست