پیش تاییدیه فست ترک

perl

Re: پیش تاییدیه فست ترک

پست توسط perl »

Hani نوشته شده: پنج‌شنبه آگوست 11, 2022 1:43 pm سلام‌ دوستان
من ۷۰ روزه کارفرمام برای پیش تاییدیه نرمال اقدام کرده و اداره کار حتی ایمیل‌هاشو جواب نمیده
امروز میخواست با زاو صحبت کنه موفق نشد
الان ایمیل داده که میخواند برام فست ترک اقدام کنند چند تا راهنمایی میخوام واقعا ممنون میشم کمکم کنید
اول اینکه من مطمئن نیستم اصلا درست اقدام کرده باشه یا نه! میترسم یا روند درخواستش درست نبوده باشه یا به اداره کار مرتبطی نفرستاده باشه

۱- شهر من هایدلبرگ هست توی سایت اداره کار اون طور که متوجه شدم اداره کار مربوط به شهر‌ ما بن هست درسته؟

سوال دوم آیا حتما باید مدارک آپلود شه؟ اگه مثلا ایمیل کرده باشه روندش اشتباهه؟

و سوال سوم اینکه کلا بعد ۷۰ روز‌‌ منتظر پیش تاییدیه معمولی موندن الان واسه فست ترک درخواست بدیم زمانش از اول شروع میشه باز؟

میخوام از روند درست اقدام کردنش مطمئن شم که دوباره وقت از دست ندیم چون ۷۰ روزه‌ منتظریم و حتی ایمیلای کارفرما رو جواب نمیدن!

اگه نکته دیگه ای هم واسه اقدام کردنش مهمه ممنوم میشم بهم بگید

و سوال دیگه ام در مورد پیوست هست
من الان همسرم سربازه
نه پاسپورت داره نه نمره زبان
تا ماه بعد هردوش رو میگیره یعنی احتمالا به تایم ویزامتریک رفتن من میرسه
الان اسمش رو واسه فست ترک‌بیارم؟ یا چون مدارکش کامل نیست نمیشه؟
احتمال زیاد کارفرما اصلا مدارک رو نفرستاده یا به ایمیل درستی ایمیل نزده

ادرس اداره کارها در ویکی هست، و اطلاعات گرفتن پیش تاییدیه توسط خود فرد هم در کانال هست

خودتون اقدام کنید
perl

پست توسط perl »

Hani نوشته شده: پنج‌شنبه آگوست 11, 2022 2:15 pm دوستان ببخشید دوتا سوال شاید مسخره به نظر برسه
من واسه مشخصات آدرسم تو ایران واسه آدرس خونمون پلاکمون رو زده بودم پلاک ۱ توی قرارداد و بعدا فهمیدم ۴۹۸ بود واسه وکالت نامه فست‌ترک و زاب و اینا ۴۹۸ رو زدم
مشکلی ایجاد نمکنه؟

به علاوه واسه درخواست فست ترک من تاریخ شروع قراردادم گذشته باید شرکت موقع درخواست به اداره کار الحاقیه هم بفرسته؟
در خواست پیش تاییدیه فست ترک به اداره مهاجرت داده میشه و نه اداره کار

و بله الحاقیه لازم دارید یا کلا قرارداد رو اپدیت کنند

ولی به هیچ‌وجه توصیه نمیکنم که پیش تاییدیه فست ترک اقدام کنید
perl

پست توسط perl »

Hani نوشته شده: پنج‌شنبه آگوست 11, 2022 5:31 pm دوستان ببخشید سوالام زیاد شد
یه موضوعی که هست من متخصصان آکادمیک هست ویزام و مدرک زبان نه انگلیسی و نه آلمانی ندارم
زبان کاری شرکت انگلیسی هست و بهم نامه کفایت هم دادن
اما من امشب با شخصی صحبت کردم با همین تایپ ویزا که گویا اداره کار با پیش تاییدیه فست ترک ایشون موافقت نکرده چون مدرک زبان آلمانی B1 نداشته (با اینکه نامه کفایت داده بود)
ترسیدم منم فست ترک اقدام کنم دچار‌ مشکل شم
چنین چیزی معمول هست که با وجود نامه کفایت زبان با صدور پیش تاییدیه موافقت نشه؟
هیچ ربطی نداره، اطلاعات ایشون غلط بوده، نامه کفایت زبان کافی هست
Hani

پست توسط Hani »

دوستان سلام
اگه پروسه پیش تاییدیه نرمال و فست ترک همزمان با هم شروع شه و واسه دوتاش اقدام شه مشکلی پیش نمیاد؟
من کارفرمام اصرار داشت به فست ترک
خودم به نرمال
آخر گفت ما از هر دو طریق برات اقدام میکنیم هرکدوم زودتر اومد با اون برو
اوکیه به نظرتون؟ مشکلی میش نمیاد همزمان اقدام شه؟
در واقع بخوام بهتر توضیح بدم باید بگم کارفرما واسه پیش تاییدیه عادی اقدام کرد دو ماه و نیم پیش و هنوز نیومده
من حدس زدم شاید اشتباه فرستاده و زیر بار نرفت و گفت درسته و کلا عادی دیر میاد فست ترک بهتره
من اصرار کردم که درخواست عادی بده اما این بار به اداره کار مرتبط و درست
گفت باشه دوتاشو درخواست میده منم قبول کردم
مشکلی نیست دوستان؟
shokri2462

پست توسط shokri2462 »

perl نوشته شده: پنج‌شنبه آگوست 11, 2022 11:35 pm
Hani نوشته شده: پنج‌شنبه آگوست 11, 2022 2:15 pm دوستان ببخشید دوتا سوال شاید مسخره به نظر برسه
من واسه مشخصات آدرسم تو ایران واسه آدرس خونمون پلاکمون رو زده بودم پلاک ۱ توی قرارداد و بعدا فهمیدم ۴۹۸ بود واسه وکالت نامه فست‌ترک و زاب و اینا ۴۹۸ رو زدم
مشکلی ایجاد نمکنه؟

به علاوه واسه درخواست فست ترک من تاریخ شروع قراردادم گذشته باید شرکت موقع درخواست به اداره کار الحاقیه هم بفرسته؟

دوست عزیز چرا فست ترک اقدام نکنیم؟بیشتر توضیح میدین؟ مگه تو پروسه فست ترک تمام کارها ی ویزا تو خود اداره مهاجرت انجام نمیشه وفقط لیبل ویزا رو سفارت میزنه؟خب این بهتر نیست؟
perl

پست توسط perl »

shokri2462 نوشته شده: دوشنبه آگوست 15, 2022 8:25 pm
perl نوشته شده: پنج‌شنبه آگوست 11, 2022 11:35 pm
مشکلی ایجاد نمکنه؟

دوست عزیز چرا فست ترک اقدام نکنیم؟بیشتر توضیح میدین؟ مگه تو پروسه فست ترک تمام کارها ی ویزا تو خود اداره مهاجرت انجام نمیشه وفقط لیبل ویزا رو سفارت میزنه؟خب این بهتر نیست؟
روند انجام کار در اداره مهاجرت بسیار کند تر از سفارت هست، گرفتن ویزا از طریق فست ترک متاسفانه دو تا سه برابر روش عادی زمان میبرد
maryituser

پست توسط maryituser »

سلام دوستان
یه سوال
برای گرفتن پیش_تاییدیه فست ترک (81a)، شرکت میخواد مدارک رو برای اداره مهاجرت ارسال کنه، اما نمیدونه به چه ایمیل ادرسی!
محل شرکت در ایالت Baden-Württemberg قرار داره
اما من و کارفرما هرچقدر سرچ می کنیم ادرس ایمیل اداره مهاجرت مرکزی رو پیدا نمی کنیم
از دوستان کسی میتونه کمک کنه
ممنونم
maryituser

اقدام همزمان برای پیش تاییدیه عادی و فست ترک

پست توسط maryituser »

سلام.
کارفرما واسم فست ترک اقدام کرده و طبق تجربه دوستان امکان داره طول بکشه و به شروع قرارداد نرسه.
حالا سوالم اینه که کارفرما میتونه همزمان واسه پیش تاييديه عادی هم اقدام کنه یا خیر
Majzoub

پست توسط Majzoub »

سلام
شرکت من واسه پیش تاییدیه فست ترک اقدام کرده و الان دو ماه هم گذشته منتهی جواب درستی بابت اینکه کی پیش تاییدیه صادر میشه ندادن بهشون. من خودم به اداره کار شهرمون ایمیل دادم گفت درخواستی از اداره مهاجرت برای ما نیومده. من خودم چجوری میتونم پیگیری کنم از اداره مهاجرت؟ شهرمون کلن هستش.
ارسال پست