سامانه سجاد

Fatima

Re: سامانه سجاد

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: جمعه ژوئن 24, 2022 1:18 pm بچه‌هایی که سجاد انجام دادین، معمولا کارتون چقدر کشیده تا تاییدیه بیاد؟
سجاد درخواست رو میفرسته دانشگاه، دانشگاه تایید میکنه پاس میده سجاد، سجاد تایید نهایی رو میزنه.
خیلی بستگی داره دانشگاهتون چقدر فعال باشه.
از ۲ روز تا ۳ هفته مورد داشتیم. بله با تلفن و حضوری تاثیر داده. اگه سجاد گفت زدیم رفته برا دانشگاه، تلفنی پیگیر اون شخص مسئول بشید تو دانشگاه، معمولا یه نفر از امور فارغ التحصیلان اداره آموزش دانشگاه مسئول تاییدیه سجاد هست.
MohammadMousavi

پست توسط MohammadMousavi »

سلام. من مدرکم رو آزاد کردم و اصل دانشنامه و ریزنمرات رو گرفتم. حالا میخوام برای ترجمه تاییدیه بگیرم. توی قسمت تایید مدارک تحصیلی برای ترجمه رسمی باید مدارک آپلود بشه. من همه رو دارم ولی یکی رو نوشته "پیوست تصویر صندوق رفاه" . اینو از کجا باید بیارم ؟ تسویه کردم. اصن اصل مدرک رو بدون تسویه نمیدن. چکار باید بکنم ؟ توی سامانه صندوق رفاه دانشجویی نوشته تسویه شده و بدهکاری ندارم. ولی خرجی چیزی نمیده. ممنون میشم راهنمایی کنین.
perl

پست توسط perl »

MohammadMousavi نوشته شده: سه‌شنبه ژولای 26, 2022 2:29 pm سلام. من مدرکم رو آزاد کردم و اصل دانشنامه و ریزنمرات رو گرفتم. حالا میخوام برای ترجمه تاییدیه بگیرم. توی قسمت تایید مدارک تحصیلی برای ترجمه رسمی باید مدارک آپلود بشه. من همه رو دارم ولی یکی رو نوشته "پیوست تصویر صندوق رفاه" . اینو از کجا باید بیارم ؟ تسویه کردم. اصن اصل مدرک رو بدون تسویه نمیدن. چکار باید بکنم ؟ توی سامانه صندوق رفاه دانشجویی نوشته تسویه شده و بدهکاری ندارم. ولی خرجی چیزی نمیده. ممنون میشم راهنمایی کنین.
تو همون سامانه بهتون یک چیزی میده یادم نیست الان کجاش هست و اسمش چیه بگردید پیداش میکنید، باید از اون پنل دانلود کنید و دوباره تو این پنل آپلودش کنید
ارسال پست