پرسش های عمومی

admin
Site Admin

پرسش های عمومی

پست توسط admin »

اگر پرسش شما به این فروم مرتبط است اما در هیچ یک از تاپیک های این فروم قرار نمیگیرید آن را در اینجا بپرسید
kamyar

Re: پرسش های عمومی

پست توسط kamyar »

درود من برای ویزای پیوست همسرم بند مدرک دال بر تامین مخارج و در خصوص فضای کافی زندگی مشترک وقتی میخواهیم با هم بریم چه مدارکی به ویزامتریک بدم ؟
developer1

پست توسط developer1 »

kamyar نوشته شده: جمعه ژوئن 10, 2022 10:51 pm درود من برای ویزای پیوست همسرم بند مدرک دال بر تامین مخارج و در خصوص فضای کافی زندگی مشترک وقتی میخواهیم با هم بریم چه مدارکی به ویزامتریک بدم ؟
لیفلتی که در سایت سفارت هست برای پیوست غیر همزمان هست، و متاسفانه لیفلت جداگانه برای پیوست همزمان قرارداده نشده.

اطلاعاتی مثل تامین مخارج که باید براش فیش حقوقی ببرید و یا فضای کافی زندگی که قرارداد خونه لازم داره طبیعتا درهنگام پیوست همزمان وجود نداره ، درنتیجه لازم نیست این مدارک رو ارایه کنید
maryituser

پست توسط maryituser »

در صورتی که ویزای پیوست به صورت همزمان اقدام و اکسپت بشه، پیوست تا چه مدت وقت داره که بلیت بگیره و بیاد؟

در این شرایط باید تو ویدکس احراز کنیم تاریخ جوین شدن رو؟

یا اگر همزمان به آلمان مسافرت کردن بعد چند مدت پیوست (به خاطر بیزنس شخصی) میتونه برگرده به کشور ایران؟ و اگر برگشت هر موقع بخواد میتونه برگرده آلمان؟ تو این مدت که ایرانه اعتبار پاسپورتش تموم بشه چی؟ کارای وکالتنامه خروج رو باید انجام بدیم؟
maryituser

پیوست اوسبیلدونگ

پست توسط maryituser »

دوستان یه سوالی
پیوست اوسبیلدونگ اجاره کار داره؟ پیوست مدرک زبان نیاز داره؟ خود نفر اصلی اوسبیلدونگ حتما مدرک زبان میخواد؟
میتونه پیوست همزمان داشته باشه؟
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

دوستان ممنون میشم یه راهنمایی بکنند کسایی که تجربه دارند.
من میدونم برای سفارت چه مدارکی و بعنوان پیوست باید ببرم اما میخوام بدونم علاوه بر اونا برگه ای شبیه به انگیزه نامه یا رزومه بزارم تاثیر مثبتی تویدیدگاهشون داره؟
مثلا من مدرک زبان ندارم اما خودم دارم میخونم به سطح زبانم اشاره کنم.
یا اینکه ارشد دارم ولی خب چون نتونستم ریزنمرات متناسب با ترجمه داشته باشم.کلا مدارک کارشناسی و ارشدم ترجمه نشدن. یا مقام کشوری ورزش دارم.
اینکه یه رزومه انگیزه نامه بزارم بعد خود مدارک نباشه بده؟
Mahsa

پست توسط Mahsa »

سلام و درود
دوستان برای پیوست غیر همزمان آیا ارائه 4 تا 6 فیش حقوقی ضروریه؟ اگر مثلا دو یا سه فیش ارائه شه ریسکیه؟
yasaman

پست توسط yasaman »

maryituser نوشته شده: پنج‌شنبه ژوئن 16, 2022 9:13 am در صورتی که ویزای پیوست به صورت همزمان اقدام و اکسپت بشه، پیوست تا چه مدت وقت داره که بلیت بگیره و بیاد؟

در این شرایط باید تو ویدکس احراز کنیم تاریخ جوین شدن رو؟

یا اگر همزمان به آلمان مسافرت کردن بعد چند مدت پیوست (به خاطر بیزنس شخصی) میتونه برگرده به کشور ایران؟ و اگر برگشت هر موقع بخواد میتونه برگرده آلمان؟ تو این مدت که ایرانه اعتبار پاسپورتش تموم بشه چی؟ کارای وکالتنامه خروج رو باید انجام بدیم؟
حدودا چهار ماه .... باید سریع بعد از اومدن ملده کنن و کارایدریافت کارت اقامت رو شروع کنن.
خیر در اینصورت در هیچ جایی احراز نمیکنید تاریخ جوین شدن رو.

بله میتونن همزمان وارد بشن و کارای ملده و اقامت رو انجام بدن و برگردن ولی باید دوباره برگردن برای کارت اقامت وگرنه مجبور میشن که فیکسیون بگیرن (فیکسیون برگه مهردار هولوگرام داری هست که میگه ویزای درون پاسپورت ادامه دار هستش) که توصیه میشه که کارت اقامت دریافت بشه بعد از آلمان خارج بشوند.
yasaman

پست توسط yasaman »

Kimiyamr16 نوشته شده: چهارشنبه ژوئن 22, 2022 9:27 am دوستان ممنون میشم یه راهنمایی بکنند کسایی که تجربه دارند.
من میدونم برای سفارت چه مدارکی و بعنوان پیوست باید ببرم اما میخوام بدونم علاوه بر اونا برگه ای شبیه به انگیزه نامه یا رزومه بزارم تاثیر مثبتی تویدیدگاهشون داره؟
مثلا من مدرک زبان ندارم اما خودم دارم میخونم به سطح زبانم اشاره کنم.
یا اینکه ارشد دارم ولی خب چون نتونستم ریزنمرات متناسب با ترجمه داشته باشم.کلا مدارک کارشناسی و ارشدم ترجمه نشدن. یا مقام کشوری ورزش دارم.
اینکه یه رزومه انگیزه نامه بزارم بعد خود مدارک نباشه بده؟
خیر دوست من ...بغیر از مدارک خواسته شده هیچ مدرکی نیاز نیست
انگیزه صدور ویزای شما ، فرد متقاضی اصلی است که با صدور ویزا برای ایشان برای شما هم ویزا صادر میشود (در صورت داشتن تمامی مدارک)
yasaman

پست توسط yasaman »

Mahsa نوشته شده: چهارشنبه ژوئن 22, 2022 9:31 am سلام و درود
دوستان برای پیوست غیر همزمان آیا ارائه 4 تا 6 فیش حقوقی ضروریه؟ اگر مثلا دو یا سه فیش ارائه شه ریسکیه؟
تعداد فیش حقوقی مورد نیاز مربوط به اوسلاندای شهر میباشد
ارسال پست