پرسش های عمومی

admin
Site Admin

پرسش های عمومی

پست توسط admin »

اگر پرسش شما به این فروم مرتبط است اما در هیچ یک از تاپیک های این فروم قرار نمیگیرید آن را در اینجا بپرسید
mohamad

Re: پرسش های عمومی

پست توسط mohamad »

تجربه رفع هولدی! اکانت آمازون:
داخل خود سایت و با فالو کردن پیام هلد شدن اکانت، تصویر بلوکارت (با لاک گرفتن شماره کارت و قسمتی از امضا) و تصویر دبیت کارت (با لاک گرفتن ۱۲ رقم اول کارت) رو اتچ کردم، کمتر از ۴ ساعت اکانت مجددا فعال شد.
mohamad

پست توسط mohamad »

سلام بچه ها. من دوچرخمو الان نزدیک سه ماهه دادم به دکاتلون واسه تعمیر. ولی هنوز تحویل ندادن، و پیگیری کردم گفتن معلوم نیست. امروز ایمیل زد کمبود قطعات یدکی داریم.🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂ کجا میتونم شکایت کنم؟
Mahsa

پست توسط Mahsa »

سلام ، بعد از ورود به آلمان ، گوشی و تبلت باید رجیستر بشن ؟
ZariZeinali

پست توسط ZariZeinali »

حشرات در آلمان چطوری هستن و ایا باید واکسن زد ؟ در خصوص شیمل هم چطور برطرف میشه؟🧐
fbaqban

پست توسط fbaqban »

اگر تو ایران و با اینترنت تو ایران از حساب آلمانیم اینترنتی خرید کنم حسابم رو میبندن؟
میخوام ببینم تو ایران میتونم از سایت آلمانی پرواز بخرم و پولشو با ویزا کارتم بدم؟
developer1

پست توسط developer1 »

fbaqban نوشته شده: پنج‌شنبه ژوئن 23, 2022 6:51 pm اگر تو ایران و با اینترنت تو ایران از حساب آلمانیم اینترنتی خرید کنم حسابم رو میبندن؟
میخوام ببینم تو ایران میتونم از سایت آلمانی پرواز بخرم و پولشو با ویزا کارتم بدم؟
با ای پی ایران خریدتون که قطعا انجام نمیشه، و احتمال زیادی داره بانک حسابتون رو هم ببنده، هرگز همچین کاری انجام ندید.

تجربه شخصی من در ترکیه با رومینگ خط ایران میخواستم از اکانت بوکینگ هتل بگیرم، احتمال دادم چون رومینگ هست و ای پی ترکیه دارم اوکی باشه، ولی بوکینگ حسابم رو بلاک کرد، یعنی فهمید که رومینگ ربطی به ایران داره 🤷
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

بچه ها این سوال نیست یه‌نکته است واسه راهنمایی بقیه
با کارت ملی هر نفرخانوادتون میتونید 1000 دیگه بگیرید اما نرخش بین دولتی و ازاد هست . خودتون نگرید چون به اون 2000 لطمه میزنه. فقط کارت ملی میخواد
yasaman

پست توسط yasaman »

Mahsa نوشته شده: چهارشنبه ژوئن 22, 2022 9:27 am سلام ، بعد از ورود به آلمان ، گوشی و تبلت باید رجیستر بشن ؟
سلام .... خیر نیازی به رجیستر در آلمان نیست.
در صورتی که گوشی از آلمان میبرین ایران قبلا رجیستر نشده باشد ، نیاز به رجیستر در داخل ایران دارد (قانون رجیستر مربوط به ایران است)
yasaman

پست توسط yasaman »

ZariZeinali نوشته شده: چهارشنبه ژوئن 22, 2022 9:30 pm حشرات در آلمان چطوری هستن و ایا باید واکسن زد ؟ در خصوص شیمل هم چطور برطرف میشه؟🧐
به طرز عجیبی حشرات در آلمان زیادن ولی اذیتی که در ایران با پشه یا انواع مگس میشیم ، اینجا نمیشیم :D حشرات دور آدم نمیپیچن و یا نیش نمیزنن :D
در خصوص شیمل توی فصل سرد تا حد امکان هر روز باید پنجره ها باز بشه که هوا رفت و آمد داشته باشه ... در فصل گرم معمولا مشکلی پیش نمیاد.
ارسال پست