هزینه لگالایز مدارک

برای اینکه مدارک صادر شده در یک کشور در کشور دیگر اعتبار داشته باشند باید لگالایز شوند

https://live-in-europe.org/index.php/%D ... 8%B1%DA%A9
admin
Site Admin

هزینه لگالایز مدارک

پست توسط admin »

آپدیت ۲۰ فوریه ۲۰۲۲

تغییرات:

هزینه خدمات ویزامتریک ۱۱ یورو شده است

هر مدرکی بخواهید لگال کنید میشه ۳۰ یورو
و هر مدرک جداگانه ۱۱ یورو هم کارمزد داره:

به عنوان مثال

لگال مدرک تحصیلی و دو شناسنامه و یک سند ازدواج اینجوری محاسبه میشه:
(1x30)+ (2x30) + (1x30) + 11 + (2x11) + 11 = 164 €
—————————————————-
یک نکته

برای دوستانی که قراردادکاری از دانشگاه به عنوان ریسرچ دارن
مدارک مکاتبه با دانشگاه را ببرید

هزینه تصدیق مدارک برای متقاضیان یا دانشجویان در آلمان در صورت ارائه ایمیل و مکاتبات رسمی با دانشگاه ها ، کالج ها یا سایر نهاد های مرتبط رایگان خواهد بود .

نکته:
برای مدارک عمومی مثل (شناسنامه، سند ازدواج) 1 وقت کافیه.
ولی اگر مدرک جداگانه همسر هم میخواد لگال بشه وقت جداگانه نیاز داره.
هزینه باید جداگانه پرداخت بشه. یعنی 2 تا 300 هزار تومان

روند
درکل چیز خاصی نیست، واریز وجه میکنید ۲۴ ساعت بعد انلاین وقت میگیرید و با اصل ترجمه و اصل مدارکتون میرید ویزامتریک
خودشون بقیه کارها رو میگن
Fatima

Re: هزینه لگالایز مدارک

پست توسط Fatima »

دوستان من ریز نمرات کارشناسیم و مدرک کارشناسیم تو ۲ تا پک ترجمه شده....۲ تا هزینه لگال باید بدم؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 26, 2022 9:54 am دوستان من ریز نمرات کارشناسیم و مدرک کارشناسیم تو ۲ تا پک ترجمه شده....۲ تا هزینه لگال باید بدم؟
اگر پک جدا باشه ویزامتریک دو تا سند در نظر میگیره و دو تا هزینه هم باید بدید برای لگال و هر مدرک هم ۸ یورو جداگانه میگیرن به عنوان کارمزد. ای کاش میگفتید یک پک کنن البته که معمولا دارالترجمه ها یک پک میکنن.
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام دوستان برای هزینه ویزامتریک به ریال میگرند یا باید یورو ببریم؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 26, 2022 8:02 pm سلام دوستان برای هزینه ویزامتریک به ریال میگرند یا باید یورو ببریم؟
فقط یورو
Fatima

Re: پرسش های عمومی

پست توسط Fatima »

دوستان سلام من فرم عودت وجه ویزامتریک برای لیگال رو امضا کرده بودم ولی بعد فراموش کردم که بهشون تحویل بدم و بعد از اینکه مدارکم اومد تحویلشون دادم. حالا سوال برام پیش اومده اون مبلغ ۳۰۰ تومان رو بر میگردونن یا اینکه ۳۰۰ تومان همون هزینه لیگال کردن توسط ویزامتریک هست جدا از یورویی که سفارت می گیره. اصلا فلسفه این فرم عودت وجه چیه ممنون
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 26, 2022 8:37 pm دوستان سلام من فرم عودت وجه ویزامتریک برای لیگال رو امضا کرده بودم ولی بعد فراموش کردم که بهشون تحویل بدم و بعد از اینکه مدارکم اومد تحویلشون دادم. حالا سوال برام پیش اومده اون مبلغ ۳۰۰ تومان رو بر میگردونن یا اینکه ۳۰۰ تومان همون هزینه لیگال کردن توسط ویزامتریک هست جدا از یورویی که سفارت می گیره. اصلا فلسفه این فرم عودت وجه چیه ممنون
هزینه رو به شما عودت میدن.
فلسفه ش اینه که الکی وقت نگیرید.
هزینه انجام کار توسط ویزامتریک همون 8 یورویی هست که علاوه بر مبلغ لگالیزه میپردازید
Fatima

پست توسط Fatima »

بچه ها من ۳۰۰ تومان برای ویزامتریک واریز کرده بودم. الان۲۲ ۲۳ روزه کارم تموم شده و وجه رو برنگردوندن. ایمیل هم زدم جواب ندادن فعلا.

کسی هست اخیرا رفته باشه و اون مبلغ رو برگشت‌زده باشن به حسابش؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: دوشنبه ژوئن 27, 2022 12:34 pm بچه ها من ۳۰۰ تومان برای ویزامتریک واریز کرده بودم. الان۲۲ ۲۳ روزه کارم تموم شده و وجه رو برنگردوندن. ایمیل هم زدم جواب ندادن فعلا.

کسی هست اخیرا رفته باشه و اون مبلغ رو برگشت‌زده باشن به حسابش؟
ین جوابو امروز به من دادن 👇
با سلام خدمت شما
متقاضی محترم با توجه به افزایش فعالیتهای شرکت ویزامتریک و حجم محدود تراکنشهای روزانه جهت عودت وجه، بازگشت وجه ها با کمی تاخیر و طی روزهای آتی انجام میشود
از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم
باتشکر
Fatima

پست توسط Fatima »

دوستان اگر هزینه ویزامتریک بشه مثلا ۱۵۳‌یورو و ما ۱۷۰ یورو بدیم بقیشو برمیگردونه؟ خودشون خورد میگنن پول رو؟
ارسال پست