پرسش های عمومی

admin
Site Admin

پرسش های عمومی

پست توسط admin »

اگر پرسش شما به این فروم مرتبط است اما در هیچ یک از تاپیک های این فروم قرار نمیگیرید آن را در اینجا بپرسید
Kimiyamr16

Re: پرسش های عمومی

پست توسط Kimiyamr16 »

سلام دوستان
یه سوال
شرکتی که هنوز تو پروسه اینترویو با کارجو هست و ترجمه مدرک میخواد از طرف، آیا نیازه که این فرد ترجمه همراه با مهر براشون بفرسته یا صرف ترجمه دانشنامه کفایت میکنه؟
حالا با ریزنمرات و.
pbagherpour

پست توسط pbagherpour »

وقت بخیر، من مستر شبکه هستم، با لیسانس مصاحبه کردم و رزومه دادم و قرارداد گرفتم، که سکیوریتی چک نخورم، نمیخوام ارشدو ارایه بدم، الان دیدم تو سند ازدواجم یه جاش پرسیده شغل و تحصیلات مال منم نوشته ارشد🤦🏻‍♀️ مهمه؟ یعنی سفارت می یاد از روی سند ازدواج برسه به اینکه ارشدت کو؟
بنظرتون چیکار‌کنم؟ سند ازدواجم باید ارایه بدم با شناسنامه ها، تغییر نام خانوادگی داریم
developer1

پست توسط developer1 »

Kimiyamr16 نوشته شده: چهارشنبه ژوئن 22, 2022 9:26 am سلام دوستان
یه سوال
شرکتی که هنوز تو پروسه اینترویو با کارجو هست و ترجمه مدرک میخواد از طرف، آیا نیازه که این فرد ترجمه همراه با مهر براشون بفرسته یا صرف ترجمه دانشنامه کفایت میکنه؟
حالا با ریزنمرات و.
کپی ترجمه دانشنامه به تنهایی کافی هست، ریزنمرات نمیخواد، مهر هم ضروری نیست
developer1

پست توسط developer1 »

pbagherpour نوشته شده: شنبه ژولای 02, 2022 12:19 pm وقت بخیر، من مستر شبکه هستم، با لیسانس مصاحبه کردم و رزومه دادم و قرارداد گرفتم، که ...... نخورم، نمیخوام ارشدو ارایه بدم، الان دیدم تو سند ازدواجم یه جاش پرسیده شغل و تحصیلات مال منم نوشته ارشد🤦🏻‍♀️ مهمه؟ یعنی سفارت می یاد از روی سند ازدواج برسه به اینکه ارشدت کو؟
بنظرتون چیکار‌کنم؟ سند ازدواجم باید ارایه بدم با شناسنامه ها، تغییر نام خانوادگی داریم
:D :D :D
فکر نکنم مهم باشه، در هر صورت موقع مصاحبه که متوجه نمیشوند، اگر یه موقع بعدا تماس گرفتن و گیر دادن بگید مدرکش اماده نبود و با لیسانس اقدام کردم.
زاب پس چی ؟ برا لیسانس گرفتید ؟
Tahereh

پست توسط Tahereh »

سلام. وقت بخیر
آیا از دوستان کسی اطلاعی از روند گرفتن مدرک دیپلم المثنی داره؟
مدرک دیپلم گم شده، و برای گرفتن ZAB، نیاز هست بهش.
ممنونم
perl

پست توسط perl »

Tahereh نوشته شده: چهارشنبه ژولای 13, 2022 5:45 am سلام. وقت بخیر
آیا از دوستان کسی اطلاعی از روند گرفتن مدرک دیپلم المثنی داره؟
مدرک دیپلم گم شده، و برای گرفتن ZAB، نیاز هست بهش.
ممنونم
اولین جا مراجعه کنید اداره اموزش و پرورش منطقه، ولی زاب یک کپی ساده از دیپلم رو می خواهد اصلش نیاز نیست
Amen

پست توسط Amen »

سلام دوستان عزیز. من دو تا سوال داشتم.
1. دانشگاه ارشد من توی لیست انابین هست. رشته ام هم هست اما گرایش ام نیست.
شرکت گفته نیازی به زاب نیست. آیا شما تجربه ای در این مورد دارین؟

2. ایا من که دارم با مدرک ارشدم اقدام میکنم، لازم هست که مدرک لیسانس و ریز نمرات اون رو هم ترجمه کنم و به سفارت ارائه بدم؟ اگر بله، آیا لگال کردن نیاز داره؟
(اینم بگم که دانشگاه لیسانس من توی لیست انابین H+ نیست)
perl

پست توسط perl »

Amen نوشته شده: دوشنبه آگوست 08, 2022 4:58 pm سلام دوستان عزیز. من دو تا سوال داشتم.
1. دانشگاه ارشد من توی لیست انابین هست. رشته ام هم هست اما گرایش ام نیست.
شرکت گفته نیازی به زاب نیست. آیا شما تجربه ای در این مورد دارین؟

2. ایا من که دارم با مدرک ارشدم اقدام میکنم، لازم هست که مدرک لیسانس و ریز نمرات اون رو هم ترجمه کنم و به سفارت ارائه بدم؟ اگر بله، آیا لگال کردن نیاز داره؟
(اینم بگم که دانشگاه لیسانس من توی لیست انابین H+ نیست)
با هر مقطعی که میخواهید اقدام کنید برای همون مقطع زاب بگیرید

برای گرفتن زاب به ترجمه همه مقاطع دانشگاهی قبلی نیاز دارید، به سفارت هم میتونید کپی همون ترجمه ها رو در صورت نیاز نشان بدید

لگالایز فقط برای همون مقطعی که باهش اقدام میکنید ممکن هست نیاز باشد، یعنی همان مقطعی که براش زاب گرفتید

ایمیل بزنید ویزا اینفو سفارت و بپرسید لگالایز مدرک تحصیلی نیاز هست یا نیست
utopia96

پست توسط utopia96 »

pbagherpour نوشته شده: شنبه ژولای 02, 2022 12:19 pm وقت بخیر، من مستر شبکه هستم، با لیسانس مصاحبه کردم و رزومه دادم و قرارداد گرفتم، که سکیوریتی چک نخورم، نمیخوام ارشدو ارایه بدم، الان دیدم تو سند ازدواجم یه جاش پرسیده شغل و تحصیلات مال منم نوشته ارشد🤦🏻‍♀️ مهمه؟ یعنی سفارت می یاد از روی سند ازدواج برسه به اینکه ارشدت کو؟
من هم شرایطم مثل شماست. ممنون میشم اگر کاری که در نهایت کردید رو بگید. مشکلی براتون پیش نیومد؟
ارسال پست