چیدمان مدارک

AufenthG 16a
عنوان اقامت برای افرادی که قرارداد آموزش ضمن کار جهت فراگیری یک تحصص حرفه ای دارند.
Fatima

Re: چیدمان مدارک

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: دوشنبه ژولای 04, 2022 7:42 pm داخل چیدمان مدارک هم فرم ویدکس میزاریم با عکس بعد فرم دستی ؟ فرم دستی هم عکس میخواد ؟
نه
شما عکس رو با گیره به ویدکس بزنید
فرم دستی رو بعد ویدکس بدون عکس بزارید
Fatima

پست توسط Fatima »

تو فایل سفارت نوشته دو نسخه کپی ترجمه آلمانی و دو نسخه کپی خود مدرک. منظورش اینه اصل مدرک فارسی رو جدا کپی کنیم؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: دوشنبه ژولای 04, 2022 7:48 pm تو فایل سفارت نوشته دو نسخه کپی ترجمه آلمانی و دو نسخه کپی خود مدرک. منظورش اینه اصل مدرک فارسی رو جدا کپی کنیم؟
شما از پک کامل کپی بگیرید فارسیش تهش هست پس پاس میکنه برای همین میگیم کامل کپی بگیرید
Fatima

پست توسط Fatima »

من به دلایلی از قبل بیمه مسافرتی ملت یک ساله و شنگن داشتم اما کارگزاری swiss assist نیست بلکه به جای دیگه به اسم remed assistance ه. مشکلی نیست؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: دوشنبه ژولای 04, 2022 7:50 pm من به دلایلی از قبل بیمه مسافرتی ملت یک ساله و شنگن داشتم اما کارگزاری swiss assist نیست بلکه به جای دیگه به اسم remed assistance ه. مشکلی نیست؟
بیمه جدید بگیر
Fatima

پست توسط Fatima »

برای چیدمان مدارک واسه ویزا همه کپی ها ساده باشن اوکیه لازم نیست رنگی باشه؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: دوشنبه ژولای 04, 2022 7:53 pm برای چیدمان مدارک واسه ویزا همه کپی ها ساده باشن اوکیه لازم نیست رنگی باشه؟
کپی ساده
روی برگه A4
و صفحه هایی که پشتش حتی یه تمبر یا امضای ساده هم داره پشت و رو بصورت برگه های جدا جدا
Fatima

پست توسط Fatima »

تو چیدمان مدارک دیدم گفته ۷۵ یورو رو بزاریم داخل پاسپورت تو دسته مدارک اول مگه پولو نباید ببریم صندوق پرداخت کنیم؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: دوشنبه ژولای 04, 2022 7:57 pm تو چیدمان مدارک دیدم گفته ۷۵ یورو رو بزاریم داخل پاسپورت تو دسته مدارک اول مگه پولو نباید ببریم صندوق پرداخت کنیم؟
اگر میرید ویزامتریک برای مصاحبه، بعد از تحویل مدارک باید صندوق حساب کنید. اما سفارت خود آفیسر پول رو ازتون میگیره، برا همین میگیم بذارید داخل پاسپورت.
Hamed

پست توسط Hamed »

این فرم دستی که میگین بعد از فرم ویدکس بزاریم چی هست. من فقط فرم ویدکس رو دارم
ارسال پست