نحوه گرفتن وقت لگالایز مدارک

برای اینکه مدارک صادر شده در یک کشور در کشور دیگر اعتبار داشته باشند باید لگالایز شوند

https://live-in-europe.org/index.php/%D ... 8%B1%DA%A9
Fatima

Re: نحوه گرفتن وقت لگالایز مدارک

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 26, 2022 10:55 am سلام دوستان برای دریافت وقت از ویزامتریک توی توضیحات نوشته شده که اسم کسی که قراره مدارک رو تحویل بده باید وارد سایت ویزامتریک کنیم، ولی توی خود سایت تاکید کرده که اسم‌ شخص دیگه ای غیر از متقاضی وارد نشه ،اگر بتونید راهنمایی کنید ممنون میشم
وقت باید به اسم کسی باشه که مدارکو میبره
Fatima

پست توسط Fatima »

دوستان اطلاع دارید چطور میشه موقع گرفتن وقت از ویزامتریک وکالت داد که یه نفر دیگه مدارک رو ببره و کارها رو انجام بده؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 26, 2022 11:12 am دوستان اطلاع دارید چطور میشه موقع گرفتن وقت از ویزامتریک وکالت داد که یه نفر دیگه مدارک رو ببره و کارها رو انجام بده؟
فرم داره داخل سایت پرینت کنید و پر کنید
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 26, 2022 9:40 am سلام
من میخوام برای تایید مدارک خودم و همسرم از ویزامتریک وقت بگیرم.
آیا لازمه که برای ۲ نفر واریزی داشته باشم؟
سلام من امروز مدارکم رو بردم برای لگالایز ویزامتریک. من برای تایید مدارک تحصیلی خودم و همسرم و شناسنامه ها و سند ازدواج یک وقت گرفته بودم ولی وقتی رفتم مدارک رو تحویل دادم مدارک تحصیلی همسرم رو قبول نکرد و گفت باید وقت جدا بگیری .
Fatima

پست توسط Fatima »

دوستان سند ازدواج رو بخایم به تایید ویزامتریک برسونیم مهمه که وقت به نام زن باشه یا شوهر؟یا کی؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 26, 2022 8:33 pm دوستان سند ازدواج رو بخایم به تایید ویزامتریک برسونیم مهمه که وقت به نام زن باشه یا شوهر؟یا کی؟
نه برای سند مهم نیست وقت به نام کی باشه
Fatima

Re: پرسش های عمومی

پست توسط Fatima »

سلام دوستان من امروز ساعت ۲ عصر وقت ویزامتریک برای لگالیز دارم الان از اصفهان رسیدم تهران، الان برم کارم را انجام میدند یا دقیقا ساعت ۲ بیاد برم
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 26, 2022 8:50 pm سلام دوستان من امروز ساعت ۲ عصر وقت ویزامتریک برای لگالیز دارم الان از اصفهان رسیدم تهران، الان برم کارم را انجام میدند یا دقیقا ساعت ۲ بیاد برم
اونا یه لیستی دارن از تایمایی که وقت دادن، طبق همون اسم ها رو صدا میکنن. اگه زودتر میرید، باهاشون صحبت کنید شاید کارتون رو زودتر راه بندازن.
Fatima

پست توسط Fatima »

سلام و وقتتون بخیر.
دوستان یه سوالی برام پیش اومده ، VIP ویزا متریک باعث میشه زودتر وقت بگیری و زودتر مدارکتو تایید می‌کنند؟
Fatima

پست توسط Fatima »

Fatima نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 26, 2022 9:09 pm سلام و وقتتون بخیر.
دوستان یه سوالی برام پیش اومده ، VIP ویزا متریک باعث میشه زودتر وقت بگیری و زودتر مدارکتو تایید می‌کنند؟
نه به خودی خود هیچ تفاوتی نداره بابت تسریع در روند امور
فقط وقت زودتر میاد و مدارکتون یکبار توی ویزامتریک چک میشه و وقتی میرید اونجا با میوه شیرینی ازتون پذیرایی میشه

ولی اگر واقعا زمان نداشته باشید با پرینت وقت مصاحبه و وقت فوری سعی میکنن یکی دو روزه براتون لگال بگیرین
ارسال پست