زاب برای رشته های نطری، علوم پایه و مهندسی

perl

Re: سوالات متفرقه

پست توسط perl »

maryituser نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 12, 2022 10:10 am من اگر بخوام هم مدرک ارشدم و هم مدرک کارشناسیم رو تاییدیه زاب بگیرم باید جداگانه برای هر کدوم مدارک آماده کنم و توی پکیج‌های جدا بفرستم یا با همون یه پکیج می‌تونم درخواست بدم هر دو رو ارزیابی کنن؟
دو تا فرم باید پر کنید ولی با یک پکیج می تونید بفرستید.

ولی برای ویزای کاری فقط معادل سازی اخرین مدرک تحصیلی که در رزومه نوشتید رو لازم دارید، پس هزینه اضافی نکنید.

ضمنا وقتی مثلا مدرک ارشد رو معادل سازی میکنید، مدارک تحصیلی پایین تر هم عملا تایید و معادل سازی شده اند
developer1

Re: زاب برای رشته های نطری، علوم پایه و مهندسی

پست توسط developer1 »

saeed نوشته شده: جمعه ژوئن 10, 2022 11:47 pm سلام دوستان عزیزانی ک در زمینه ای تی هستن من کاردانی ict دارم .
ایا این مدرک مرتبط با تکنسین شبکه هستش . اگر به زاپ ارسال کنم میدونین چ معادلی براش در نظر گرفته میشه .
و اینکه در کارشناسی اخراجم کردن در حالی ک بیشتر واحدهاشو پاس کرده بودم .
ایا میتونم واحدهایی ک پاس شده با ریز نمراتش ارسال کنم تاثیری داره برای ارزیابی یا نه ؟
کارشناسیمم برق مخابرات گرایش انتقال بوده
زاب مدارک تحصیلی پایین تر از لیسانس رو ارزیابی نمی کنه
ولی شما برای گرفتن ویزای کاری لزوما نیازی به مدرک تحصیلی ندارید
تالار گفتگوی متخصصان بدون مدرک دانشگاهی رو بخونید
developer1

پست توسط developer1 »

saeed نوشته شده: جمعه ژوئن 10, 2022 11:55 pm الان برای زاب میشه آدرس ایران را داد که بفرستند؟
چقدر زمان میبره ؟
بله میتونید ادرس ایران رو بزنید
ولی حتما بهشون تاکید کنید اسکن تاییدیه زاب رو براتون ایمیل کنند
و همون برای گرفتن ویزا و باقی کارهای اداری کافی هست
Farnazvahedian

Re: سوالات متفرقه

پست توسط Farnazvahedian »

nafiseh نوشته شده: چهارشنبه ژوئن 08, 2022 11:22 pm دوستان اینجا کسی اطلاعی داره که مدارک mba که از موسساتی گرفته شده که زیر نظر وزارت علوم نیست زاب تایید میده یا نه؟ من از سازمان مدیریت صنعتی مدرک گرفتم که در مدرکم قید شده "در سطح کارشنای ارشد"
جواب این سوالتون رو گرفتین؟ چون من هم دقیقا همین مساله رو دارم
Farnazvahedian

Re: پرسش های عمومی

پست توسط Farnazvahedian »

دوستان من آفر دارم ولی نوع ویزام بلوکارت نیست و ویزا با قرارداد کاریه. به من گفتن تو فرم زاب purpose of application رو باید گزینه Blue Card beantragt بزنم درسته؟
pbagherpour

پست توسط pbagherpour »

ولی برای ویزای کاری فقط معادل سازی اخرین مدرک تحصیلی که در رزومه نوشتید رو لازم دارید، پس هزینه اضافی نکنید.

وقت بخیر، من اینو خوندم، برای بلوکارت دارم اقدام میکنم، میخواستم ببینم برای کارشناسی ناپیوسته چطور؟ دانشنامه و ریز نمرات کاردانی رو باید بفرستیم به همراه کارشناسی برای زاب درسته؟
اون هم میشه دو تا فرم و دو تا هزینه؟
pbagherpour

پست توسط pbagherpour »

تو ویس های کانال گفتن کپی برابر اصل شده شناسنامه، پاسپورت و دیپلم و پیش دانشگاهی مورد نیاز هست ولی اینجا ذکر شده کپی عادی آنها کافیه. نیازی به برابر اصل تو این مدارک نیست؟
developer1

پست توسط developer1 »

saeed نوشته شده: جمعه ژوئن 10, 2022 11:55 pm الان برای زاب میشه آدرس ایران را داد که بفرستند؟
چقدر زمان میبره ؟
بله، معلوم نیست، تاکید کنید اسکن اش رو براتون بفرستند ، همون کافی هست
developer1

پست توسط developer1 »

pbagherpour نوشته شده: دوشنبه ژوئن 20, 2022 9:49 am تو ویس های کانال گفتن کپی برابر اصل شده شناسنامه، پاسپورت و دیپلم و پیش دانشگاهی مورد نیاز هست ولی اینجا ذکر شده کپی عادی آنها کافیه. نیازی به برابر اصل تو این مدارک نیست؟
مدارک مورد نیاز به مرور زمان ممکنه تغییر کنه، ویس ها قابل ادیت نیستند، ما سعی میکنیم متن ها رو اپدیت نگه داریم.ولی شما وظیفه دارید قبل از ارسال متن اصلی رو از سایت دانلود کنید و کنترل کنید

لینک مرجع اصلی در پست اول هست
developer1

پست توسط developer1 »

Farnazvahedian نوشته شده: یک‌شنبه ژوئن 19, 2022 3:07 pm دوستان من آفر دارم ولی نوع ویزام بلوکارت نیست و ویزا با قرارداد کاریه. به من گفتن تو فرم زاب purpose of application رو باید گزینه Blue Card beantragt بزنم درسته؟
در قسمت هدف از اپلیکیشن این چند مورد ذکر شده

۱-
Berufsausübung
Professional Practice
فعالیت حرفه ای

۲-
Blue Card angestrebt
Blue Card sought
درجستجوی موقعیت بلوکارت

۳-
Blue Card beantragt
Blue Card applied for
برای بلوکارت اقدام کرده

۴-
Gradführung
Graduation
به منظور فارغ التحصیلی

۵-
Visum
Visa
ویزا

۶-
Weiterbildung
Continuing Education
ادامه تحصیل

بنابراین: اگر قرارداد دارید گزینه ۳ رو انتخاب میکنید و باید قرارداد کاری تون رو هم ضمیمه باقی مدارک کنید
اگر هنوز قرارداد ندارید گزینه ۲ رو انتخاب میکنید
ارسال پست