پرسش های عمومی

ارسال پست
admin
Site Admin

پرسش های عمومی

پست توسط admin »

اگر پرسش شما به این فروم مرتبط است اما در هیچ یک از تاپیک های این فروم قرار نمیگیرید آن را در اینجا بپرسید
Malihe

Re: پرسش های عمومی

پست توسط Malihe »

سلام من ۲۴ سالمه کارشناس رادیولوژی ام دارم زبان آلمانی میخونم، نیاز به راهنمایی دارم در خصوص درخواست دادن، قرارداد گرفتن و چیزهای دیگه. اگه کسی اطلاعاتی داره برای افرادی مثل من یا اگه گروه دیگه ای برای رشته های ما وجود داره، ممنون میشم از کمکتون
perl

پست توسط perl »

Malihe نوشته شده: یک‌شنبه ژولای 24, 2022 1:32 pm سلام من ۲۴ سالمه کارشناس رادیولوژی ام دارم زبان آلمانی میخونم، نیاز به راهنمایی دارم در خصوص درخواست دادن، قرارداد گرفتن و چیزهای دیگه. اگه کسی اطلاعاتی داره برای افرادی مثل من یا اگه گروه دیگه ای برای رشته های ما وجود داره، ممنون میشم از کمکتون
برید در سایت های کاریابی، کارهای مربوط به رشته تون رو پیدا کنید و باکارفرما ها تماس بگیرید ببینید برای معادل سازی مدارک تحصیلی تون زاب قبول دارند یا انرکنونگ

به عنوان یک معیار سر دستی ، اگر کار درمانی میخواهید انجام بدید باید انرکنونگ کنید، اما اگر کار تحقیقاتی بخواهید انجام بدید ممکن هست زاب رو هم قبول کنند.

بعد که معادل سازی انجام شد، شروع میکنید اپلای کردن برای کارفرما های مختلف تا کار گیر بیارید
Malihe

پست توسط Malihe »

سلام مجدد ممنون بابت پاسخگویی
گروه مرتبط با رشته های پیرا پزشکی اگه سراغ دارید ،لینکشو میفرستید؟
yasaman

پست توسط yasaman »

Malihe نوشته شده: سه‌شنبه ژولای 26, 2022 7:33 am سلام مجدد ممنون بابت پاسخگویی
گروه مرتبط با رشته های پیرا پزشکی اگه سراغ دارید ،لینکشو میفرستید؟
دوست من
اینجا مکانی برای پرسیدن سوال های شماست
Hana129

پست توسط Hana129 »

سلام من ۱۸ سالمه و دارم زبان المانی میخونم شرایط اوسبیلدونگ برای رشته پزشکی رو توضیح میدی برام ممنون🌹
Leila68

پست توسط Leila68 »

سلام ایا کسی که هشت سال سابقه مربی بالینی و هیت علمی در بخش های ویژه را دارد می تواند از فرصت دوره انپسونگ المان استفاده کرده و‌مشغول به کار شود؟
ارسال پست