بیمه مسافرتی

ارسال پست
admin
Site Admin

بیمه مسافرتی

پست توسط admin »

‍‍از همون بیمیتو ،
هر بیمه ای با این شرایط (ملت، سامان، تعاون، کوثر و ....)
  • سه ماهه،
  • حتما با سویس اسیست،
  • با سقف 30 هزار یورو بگیرید،
  • مولتی هم بزنید، (یعنی جند بار ورود)
اپشن ارسال نسخه فیزیکی رو انتخاب کنید،
(البته نسخه الکترونیکی هم کافیه، سفارت کپی اش رو می خواهد و اوکی هست👌)
و در توضیحات بنویسید حتما مهر شود.
===========

سوییس_اسیست چیست؟
Swiss_Assist

به علت تحریم شرکت بیمه مستقیما قابلیت پرداخت هزینه در کشورهای دیگه رو نخواهد داشت،

با شرکت کمک رسانی بین المللی قرارداد میبندند که اگر مشکلی پیش اومد شما با اون شرکت تماس بگیرید.

اگر سویسس اسیست نداشته باشه بیمه باید اونجا هزینه ها رو خودتون پرداخت کنید وقتی برگشتید ایران با فاکتور از بیمه پس بگیرید.

فکر کنم یکی از بچه ها گفت بیمه ملت رو بدون سویس اسیست سفارت قبول نمیکنه.

بیمه سامان سویس اسیست نیست فعلا ولی نمیدونم ...
============
Kimiyamr16

Re: بیمه مسافرتی

پست توسط Kimiyamr16 »

بچه ها بیمه مسافرتی انلاین بیمه میده خیلی ارزون میفته ( بیمیتو) این اکیه ؟ یا باید بیمه از دفتر های بیمه گرفت که اون حدود ۴۰۰ هزار تومن میفته ؟
developer1

پست توسط developer1 »

Kimiyamr16 نوشته شده: یک‌شنبه می 22, 2022 11:38 am بچه ها بیمه مسافرتی انلاین بیمه میده خیلی ارزون میفته ( بیمیتو) این اکیه ؟ یا باید بیمه از دفتر های بیمه گرفت که اون حدود ۴۰۰ هزار تومن میفته ؟
بیمه انلاین هم اوکی هست
maryituser

پست توسط maryituser »

سلام. توی سایت برای گرفتن بیمه مسافرتی، من هیچ جا نمیبینم چند ماهه اش رو زده باشه.
فقط swiss assist رو انتخاب می شه کرد و مولتی رو.
مدت سفر رو هیچ جا ازم نمیخواد... اکیه همینطوری بگیرم؟؟
yasaman

پست توسط yasaman »

maryituser نوشته شده: دوشنبه ژولای 25, 2022 9:19 am سلام. توی سایت برای گرفتن بیمه مسافرتی، من هیچ جا نمیبینم چند ماهه اش رو زده باشه.
فقط swiss assist رو انتخاب می شه کرد و مولتی رو.
مدت سفر رو هیچ جا ازم نمیخواد... اکیه همینطوری بگیرم؟؟
اگر از ازکی دات کام تهیه میکنید ، مراحل زیر حتما طی میشه : بیمه مسافرتی > کشور مقصد > مدت سفر (گزینه ۶۳ تا ۹۲ روز باید انتخاب شود)>تعداد مسافر > و در مرحله بعد استعلام قیمت را انتخاب کرده و قیمت های مختلف نمایش داده میشود.
maryituser

نحوه دریافت بیمه مسافرتی از ویزامتریک

پست توسط maryituser »

درود وقت به خیر دوستان

من روزی که رفتم ویزامتریک بیمه ای که شرکت برام اکی کرده بود رو قبول نکردن و برام همونجا یک بیمه مسافرتی گرفتن (فکر کنم ۳ ماهه) .

الان مدارک پرواز رو داشتم چک می کردم دیدم به اون برگه بیمه هم نیاز دارم برای فرودگاه ظاهرا. اما دسترسی به اون برگه دیگه ندارم. باید مجددا برم ویزامتریک و ازشون بخوام که از بیمه ای که برام ثبت کردن بهم پرینت بدن یا راه دیگه ای هست که بتونم بصورت آنلاین اون برگه بیمه رو پرینت بگیرم؟

پیشاپیش از وقتی که میذارید سپاسگزارم
ارسال پست