پرسش های عمومی

maryituser

Re: پرسش های عمومی

پست توسط maryituser »

سلام به همگی
می‌خواستم بدونم کسی اطلاع داره آیا یک شخص می‌تونه دوتا پرونده درخواست ویزا در اتحادیه اروپا داشته باشه؟
یعنی اگر ویزای شنگن من در سفارت هلند ریجکت بشه آیا تاثیری در پرونده پیوست من به همسرم در سفارت آلمان خواهد داشت یا خیر؟
a88

پست توسط a88 »

سلام
برای کپی رایت، اگه رو لپ تاپ خودمون فایل های word و اکسل رو ایجاد و سیو کنیم هم مشکل ایجاد میشه؟
perl

Re: اجازه کار

پست توسط perl »

maryituser نوشته شده: یک‌شنبه آگوست 21, 2022 7:28 am آیا اجازه کار همان ویزای کاری در پاسپورت با نام شرکت هست یا از اداره مهاجرت یا کار این هم باید مراجعه و گرفته بشه؟
ویزای شما ویزای کاری هست، و می تونید شروع به کار کنید، ولی بعد از رسیدن به المان باید از اداره مهاجرت وقت بگیرید و کارت اقامت دریافت کنید.
perl

Re: اشتباه تایپی در ویزا

پست توسط perl »

maryituser نوشته شده: یک‌شنبه آگوست 21, 2022 7:31 am سلام
من بخاطر اشتباه تایپی توی ویزام به سفارت مراجعه کنم یا ویزامتریک؟
ویزام رو از طریق ویزامتریک گرفتم
هرگونه اشتباه در ویزای صادر شده باید مراجعه کنید حضوری دم در سفارت، البته قبلش حتما به ویزا اینفو ایمیل بزنید و اعلام کنید و بگید که دارید میرید دم سفارت
perl

پست توسط perl »

Hani نوشته شده: یک‌شنبه آگوست 28, 2022 5:29 am سلام دوستان
چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

روزی که میریم ویزامتریک کلا 230 یورو همراهمون باشه کافیه؟ منظورم اینه که با در نظر گرفتن این احتمال که عکس بایومتریکو قبول نکننن مجبور شیم دوباره بندازیم یا فرمی رو قبول نکنن یا هرچی (برای یک نفر منظورمه)

به علاوه یوروهایی که من گرفتم از این ورقای تازه استفاده نشده نیست
تر و تمیزه ولی خب استفاده شده، یه دوستی میگفت ویزامتریک اینا رو قبول نداره ، این صحت داره؟

و سوال سوم من همه کپی هام رو رنگی گرفتم اینم مشکلی نداره؟

ممنونم از پاسختون
اینقدر وسواس و اضطراب واسه چی هست ؟!!!

هر چی رو قبول نکردن بگید من میخواهم با مسوولیت خودم همین رو بفرستم، بی خود میکنند قبول نکنند

کپی سیاه و سفید کافی هست، اسمش روش هست «کپی»

بجای اینهمه وسواس و استرس بی جا یک دور اون لیفلت المانی مربوط به تایپ ویزاتون رو بخونید
perl

پست توسط perl »

maryituser نوشته شده: سه‌شنبه آگوست 30, 2022 9:00 am سلام به همگی
می‌خواستم بدونم کسی اطلاع داره آیا یک شخص می‌تونه دوتا پرونده درخواست ویزا در اتحادیه اروپا داشته باشه؟
یعنی اگر ویزای شنگن من در سفارت هلند ریجکت بشه آیا تاثیری در پرونده پیوست من به همسرم در سفارت آلمان خواهد داشت یا خیر؟
ریجکتی ویزای توریستی شنگن هیچ تاثیری بر ویزای بلند مدت نداره
perl

پست توسط perl »

a88 نوشته شده: سه‌شنبه آگوست 30, 2022 4:46 pm سلام
برای کپی رایت، اگه رو لپ تاپ خودمون فایل های word و اکسل رو ایجاد و سیو کنیم هم مشکل ایجاد میشه؟
این سوال رو باید در فروم زندگی بپرسید، نه ویزا !!!
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

سلام دوستان ززبه من میگه تایید دادیم فرستادیم سفارت. سفارت میگه هنوز جوابت از آلمان نیومده. به نظرتون کدوم داره راست میگه؟ گیج شدم
Kimiyamr16

پست توسط Kimiyamr16 »

بچه ها سفارت حضوری‌ میشه رفت قسمت اطلاعات داره من در مورد مشکلم ازشون مشاوره بگیرم؟
alimn

پست توسط alimn »

اجازه کار، کارفرمای من ایمیل زده که از زمانیکه اجازه کار داشته باشم فقط امکان کار هست. آیا این عادی هست یا معنیش اینه که ویزای کاری هم بیاد باز مرحله اجازه کار هم وجود داره. آیا همراه ویزای کاری اجازه کاری وجود نداره؟
ارسال پست