پرسش های عمومی

AufenthG 19c1 & BeschV 3
عنوان اقامت برای متخصصان بدون مدرک تحصیلی که حداقل سه سال در هفت سال گذشته سابقه کاری مرتبط دارند.

AufenthG 19c2 & BeschV 6
عنوان اقامت برای متخصصان آی تی بدون مدرک تحصیلی که حداقل سه سال در هفت سال گذشته سابقه کاری مرتبط دارند.
admin
Site Admin

پرسش های عمومی

پست توسط admin »

اگر پرسش شما به این فروم مرتبط است اما در هیچ یک از تاپیک های این فروم قرار نمیگیرید آن را در اینجا بپرسید
nima

Re: پرسش های عمومی

پست توسط nima »

سلام . سپاس
این متخصصان ای تی نمیدونم دقیقا چی هست . اگر اینه ک بتونم پیشنهاد کاری بگیرم بعد نظر خودم همینه . فقط نمیدونم مدارک تحصیلیمو چطور ارایه بدم .
ینی کلا من نه نیاز هست ترجمه زاب داشته باشم نه چیز دیگه نسبت ب سوابق تحصیلی ؟
ایا امکان داره ک شامل بلو کارت بشه یا خیر
developer1

پست توسط developer1 »

nima نوشته شده: جمعه ژوئن 10, 2022 11:36 pm سلام . سپاس
این متخصصان ای تی نمیدونم دقیقا چی هست . اگر اینه ک بتونم پیشنهاد کاری بگیرم بعد نظر خودم همینه . فقط نمیدونم مدارک تحصیلیمو چطور ارایه بدم .
ینی کلا من نه نیاز هست ترجمه زاب داشته باشم نه چیز دیگه نسبت ب سوابق تحصیلی ؟
ایا امکان داره ک شامل بلو کارت بشه یا خیر
تاپیک های دیگه همین تالار گفتگو رو بخونید
نه نیاز له مدرک تحصیلی دارید نه زاب
این تایپ ویزای کاری با بلوکارت فرق داره
بلوکارت مدرک تحصیلی معادل سازی شده میخواهد
Hani

پست توسط Hani »

ن جاب آفر گرفتم از المان. اما یک مشکلی که دارم این هست که مدرک دانشگاهی ندارم و سرتیفیکیت به درد بخوری هم ندارم. با اینکه حدود 17 ساله کارم این هست اما هیچ وقت دنبال مدرک نرفتم. نوع ویزام میشه 19c2.
حالا سوالم این هست که چطور میتونم توی مدت کوتاهی سرتیفیکیت معتبر بگیرم؟ سایت کورسرا رو چک کردم اما سریعترین زمانش 1 ماه بود. ممنون میشم راهنمایی کنید.
yasaman

پست توسط yasaman »

Hani نوشته شده: پنج‌شنبه آگوست 04, 2022 11:06 am ن جاب آفر گرفتم از المان. اما یک مشکلی که دارم این هست که مدرک دانشگاهی ندارم و سرتیفیکیت به درد بخوری هم ندارم. با اینکه حدود 17 ساله کارم این هست اما هیچ وقت دنبال مدرک نرفتم. نوع ویزام میشه 19c2.
حالا سوالم این هست که چطور میتونم توی مدت کوتاهی سرتیفیکیت معتبر بگیرم؟ سایت کورسرا رو چک کردم اما سریعترین زمانش 1 ماه بود. ممنون میشم راهنمایی کنید.
دوست من
برای این نوع ویزا نیازی به مدرک تحصیلی یا سرتیفیکیت معتبر و یا غیرمعتبر نیست . فقط نیاز به گواهی اشتغال به کار در اون عنوان شغلی که کار گرفتیددارید.
لطفا لیفلت مربوط به نوع ویزاتون رو بخونید :
https://live-in-europe.org/index.php/%D ... %AA%DB%8C_[_AufenthG_19c2_&_BeschV_6]
perl

پست توسط perl »

Hani نوشته شده: پنج‌شنبه آگوست 04, 2022 11:06 am ن جاب آفر گرفتم از المان. اما یک مشکلی که دارم این هست که مدرک دانشگاهی ندارم و سرتیفیکیت به درد بخوری هم ندارم. با اینکه حدود 17 ساله کارم این هست اما هیچ وقت دنبال مدرک نرفتم. نوع ویزام میشه 19c2.
اون چیزی که در لیفلت سفارت نوشته گواهی دوره های مرتبط ، اجباری نیست و درصورت وجود میگذارید، نبود هم هیچی مهم نیست.
5020837371

پست توسط 5020837371 »

جاب افر گرفتم برای متخصصین ای تی، چون حقوق بالای۵۷هزارتا بود پیش تاییدیه گفتن لازم نیست، الان دوماه گذشته ولی هنوز وقت سفارت ندادن
چکارباید بکنم؟
چطوری میتونم پیگیر باشم، به شرکت و سفارت هم ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم
تقاضای فست ترک کنم؟
شماره خاصی هست که بشه پیگیر شد؟
perl

پست توسط perl »

5020837371 نوشته شده: شنبه آگوست 27, 2022 9:20 am جاب افر گرفتم برای متخصصین ای تی، چون حقوق بالای۵۷هزارتا بود پیش تاییدیه گفتن لازم نیست، الان دوماه گذشته ولی هنوز وقت سفارت ندادن
چکارباید بکنم؟
چطوری میتونم پیگیر باشم، به شرکت و سفارت هم ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم
تقاضای فست ترک کنم؟
شماره خاصی هست که بشه پیگیر شد؟
اگر مدرک تحصیلی معادل سازی شده ندارید باید پیش تاییدیه بگیرید، کی گفته لازم نیست؟!

ضمنا صفحه اول ویکی، نحوه گرفتن وقت مصاحبه ویزای کاری رو دقیق بخونید و طبق همون عمل کنید،
pouria

پست توسط pouria »

سلام وقت بخیر

من به تازگی بعد از این که دیپلم خودم رو به همراه سابقه کاری برای کارفرما فرستادم از اداره کار یک ایمیل دریافت کردم که باید اطلاعاتی از دوره های اموزشی که گذروندم بدم که شرکت موافقت نکرد و مجبور شدم از خودم بنویسم و پیش تاییدیه تایپ 19c1 گرفتم
ولی باقی موارد مثل گواهی سابقه کار و بیمه ترجمه و تاییدات رسمی رو گرفتم.میخواستم بدونم روز ویزامتریک دردسر میشه این مدرک یا نه؟یا نیازی به ارائه نداره
آخرین ویرایش توسط pouria در شنبه سپتامبر 16, 2023 9:25 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
developer1

پست توسط developer1 »

pouria نوشته شده: شنبه سپتامبر 16, 2023 9:24 pm سلام وقت بخیر

من به تازگی بعد از این که دیپلم خودم رو به همراه سابقه کاری برای کارفرما فرستادم از اداره کار یک ایمیل دریافت کردم که باید اطلاعاتی از دوره های اموزشی که گذروندم بدم که شرکت موافقت نکرد و مجبور شدم از خودم بنویسم و پیش تاییدیه تایپ 19c1 گرفتم
ولی باقی موارد مثل گواهی سابقه کار و بیمه ترجمه و تاییدات رسمی رو گرفتم.میخواستم بدونم روز ویزامتریک دردسر میشه این مدرک یا نه؟یا نیازی به ارائه نداره
اگر پیش تاییدیه صادر شده، اوکی هست، فقط حتما باید برای حداقل سه سال در هفت سال اخیر گواهی سابقه کار داشته باشید که در زمینه شغلی که از المان گرفتید کار کرده اید.

گواهی سابقه کار از کارفرما مهم هست، گواهی بیمه ارزش خاصی نداره و لازم نیست
صفحه چیدمان مدارک مربوط به تایپ ویزاتون رو در ویکی حتما ببینید.
ارسال پست