زاب برای رشته های نطری، علوم پایه و مهندسی

Hani

Re: زاب برای رشته های نطری، علوم پایه و مهندسی

پست توسط Hani »

دوستان زاب من همه صفحاتش مهر و امضا نداره، فقط همون صفحه اصلی که معادل سازی مدرکم رو نشون میده و صفحه آخرم مهر و امضا داره
این مشکلی نداره؟ چون دو صفحه اون وسطا مهر نداره فقط همه صفحات یه چیزی مثل آرم زیرش داره که نوشته enic-naric
developer1

پست توسط developer1 »

saeed نوشته شده: جمعه ژوئن 10, 2022 11:47 pm سلام دوستان عزیزانی ک در زمینه ای تی هستن من کاردانی ict دارم .
ایا این مدرک مرتبط با تکنسین شبکه هستش . اگر به زاپ ارسال کنم میدونین چ معادلی براش در نظر گرفته میشه .
و اینکه در کارشناسی اخراجم کردن در حالی ک بیشتر واحدهاشو پاس کرده بودم .
ایا میتونم واحدهایی ک پاس شده با ریز نمراتش ارسال کنم تاثیری داره برای ارزیابی یا نه ؟
کارشناسیمم برق مخابرات گرایش انتقال بوده
زاب مدارک تحصیلی کمتر از مقطع کارشناسی رو ارزیابی نمیکنه،
ولی شما میتونید بدون مدرک تحصیلی هم ویزا بگیرید،
تالار گفتگوی ویزا، قسمت متخصصان بدون مدرک دانشگاهی رو بخونید
developer1

پست توسط developer1 »

Hani نوشته شده: جمعه ژوئن 24, 2022 7:40 am دوستان زاب من همه صفحاتش مهر و امضا نداره، فقط همون صفحه اصلی که معادل سازی مدرکم رو نشون میده و صفحه آخرم مهر و امضا داره
این مشکلی نداره؟ چون دو صفحه اون وسطا مهر نداره فقط همه صفحات یه چیزی مثل آرم زیرش داره که نوشته enic-naric
مشکلی نداره
همه شون همین شکل صادر میشوند
maryituser

گم کردن ریزنمرات دبیرستان

پست توسط maryituser »

سلام
کسی که ریزنمرات دبیرستانشو گم کرده باشه، از کجا باید بره بگیره دوباره؟ چیکار باید بکنه؟
yasaman

Re: گم کردن ریزنمرات دبیرستان

پست توسط yasaman »

maryituser نوشته شده: جمعه سپتامبر 02, 2022 8:13 am سلام
کسی که ریزنمرات دبیرستانشو گم کرده باشه، از کجا باید بره بگیره دوباره؟ چیکار باید بکنه؟
دوست من
ریزنمرات دبیرستان نیاز نیست ...فقط کپی ساده دیپلم و پیش دانشگاهی برای زاب نیاز هست.
mehrnazhajkhalil

پست توسط mehrnazhajkhalil »

سلام.برای پیگیری مدارکی که ب زاب فرستادیم ،ممکنه لینک و آدرس آنرا اعلام بفرمایید
nazli

پست توسط nazli »

سلام
همسر من قرار دادش دیروز به دستش رسید. ما با تصور اینکه همه مدارک جهت گرفتن زاب آماده است میخواستیم شنبه مدارک رو همراه قرار داد ارسال کنیم.من داشتم مدارکشون رو چک میکردم متوجه شدم مدرکی که به عنوان دیپلم همسرم داره در واقع گواهی بوده که دبیرستان به دانشگاه ارسال کرده بوده و موقع تسویه حساب با دانشگاه این مدرک به همراه ریز نمرات دبیرستان بهش داده شده.من با دیپلم خودم مقایسه کردم تمام اطلاعات داخل دیپلم خودم در این مدرک موجوده و مهر مدرسه و آموزش و پرورش هم دارد همچنین عکس.ریز نمرات دبیرستان نیز موجود هست.(هر چند که برای زاب نیاز نیست)
دوستان به نظرتون این مدرک به همراه ریز نمرات دبیرستان کفایت میکند برای زاب(به جای دیپلم)؟ ممکنه پروسه گرفتن دیپلم مدتی به طول انجامد و از آنجایی که شروع به کار ایشون در آلمان ژانویه هست زمان بسیاری از دست میرود.
ضمنا زاب برای کارشناسی ارشد مکانیک و کارشناسی مهندسی مکانیک رو میخواهیم دریافت کنیم
Mohammad

پست توسط Mohammad »

دوستان کسی اطلاع داره برای ویزای کاری مهندسی عمران مدرک لیسانس کافیه یا باید فوق لیسانس باشه مدرک؟
FrankJScott

High Rated Crypto Trading Blog

پست توسط FrankJScott »

To the guy inquiring about ibkr forex, robot auto pilot trading forex, de30 forex, mt4 forex brokers, top forex brokers with high leverage, icmarkets mt5, I highly recommend this recommended crypto trading blog or crypto arbitrage trading platform, forex and crypto trading, etoro for crypto, rsi divergence adalah, nasdaq on exness, automated trade execution, alongside all this great crypto trading details alongside all automated emini trading systems, profit fx markets, profitable forex scalping strategy, forex live, automation in forex trading, crypto margin, alongside all this useful crypto trading blog which is also great. Also, have a look at this top crypto trading tips as well as best automated trading software 2021, rsi divergence trading strategy, automate binance trading, fca regulated forex brokers, the5ers, ic markets islamic account, alongside all this high rated crypto trading info as well as zignaly coin, micro trading crypto, automation in stock market, coinbase traded as, best automated trading software 2021, harmonics forex, and don't forget high rated crypto trading link which is also worth a look. I also recommend this top crypto trading info not to mention onyx forex, rsi convergence divergence, alt coin trader, eur usd trading, free automated forex trading robot, automated trading binance, and don't forget this updated crypto trading advice and don't forget crypto world evolution, blockfi trading, algo trading metatrader 5, fx charts, auto buy sell signal tradingview, the best app to buy cryptocurrency, as well as top rated crypto trading blog as well as leading indicators forex, divergence rsi indicator mt4, 12tradepro, forex and cryptocurrency, trading rsi divergence, gold cfd, which is also great. Finally, have a look at this excellent crypto trading tips with us crypto trading platforms, best place to trade crypto reddit, crypto stock app, free ea forex robot, rsi hidden divergence indicator mt4, forex trading strategies for beginners, for good measure. Check more @ Awesome Yak or Merino Wool Advice 0_8466a
FrankJScott

New Wealth Manager Site

پست توسط FrankJScott »

To the guy inquiring about top wealth management firms, advisor financial planning, connectus wealth, ifa financial planning, financial planning and advice, wealth management reddit, I highly suggest this high rated asset manager link or principal funds 401k, insurance investments advisory services, myfinad, fnz state street, financial planning for dentists, i need a financial advisor, on top of this top asset advisor info and don't forget wealth management advisory services, financial plan recommendations, affluent wealth management, edward jones financial, certified international wealth manager, best pension fund manager, on top of this high rated retirement planner tips which is also great. Also, have a look at this great financial advisor tips alongside all a roth ira, midas wealth management, pwc asset and wealth management, john hancock 401k, health wealth management, impax asset management group plc, not to mention this useful financial manager advice alongside all fidelity investment advisor, jh401kadvisor, anthos asset management, financial planning and tax advice, municipal pension plan, best rated financial advisors, on top of awesome wealth manager site which is also worth a look. I also recommend this top financial manager site as well as 457 plan, honeycomb asset management, annuity plan, wealth management dashboard, budget counseling, brook asset management, on top of this useful retirement manager forum alongside all fee based fiduciary financial planner, gsam funds, ramsey financial advisor, strategies wealth advisors, fers social security supplement, jp morgan chase financial advisor, on top of useful wealth manager site alongside all best investment management companies, private wealth advisor, fee based certified financial planner, iag savings and retirement plan, level four wealth management, private wealth companies, which is also great. Finally, have a look at this new retirement planner site with harga financial planner, skerryvore asset management, jpm gtm, accountant and financial advisor, dg voya 401k, lincoln financial group 401k, for good measure. Check more @ Top Rated Roof Repair Advice cd345ac
ارسال پست