رزومه نویسی

Saeed95

مدارک و گواهی ها جهت رزومه

پست توسط Saeed95 »

سلام.
برای پروسه جاب آفر و درخواست از ایران، بجز مدرک دانشگاهی و تاییدیه زاب، یه سری گواهی هایی مثل پذیرش مقاله، مثل گواهی های فنی حرفه ای ک مربوط ب شغلم هستند علاوه بر ترجمه و مهر مترجم باید مهر دادگستری و وزرارت خارجه هم بخورند؟
یا همین که ترجمه بشن کافیه؟
و ایا علاوه بر مدرک دانشگاهی، گواهی دیپلم هم لازم هست که ترجمه و ارائه بشه یا خیر؟
perl

Re: مدارک و گواهی ها جهت رزومه

پست توسط perl »

Saeed95 نوشته شده: شنبه ژولای 30, 2022 2:56 pm سلام.
برای پروسه جاب آفر و درخواست از ایران، بجز مدرک دانشگاهی و تاییدیه زاب، یه سری گواهی هایی مثل پذیرش مقاله، مثل گواهی های فنی حرفه ای ک مربوط ب شغلم هستند علاوه بر ترجمه و مهر مترجم باید مهر دادگستری و وزرارت خارجه هم بخورند؟
یا همین که ترجمه بشن کافیه؟
و ایا علاوه بر مدرک دانشگاهی، گواهی دیپلم هم لازم هست که ترجمه و ارائه بشه یا خیر؟
رجوع کنید به صفحه اول ویکی،
نقشه راه مهاجرت کاری به المان

تایپ ویزایی که احتمالا میگیرید رو پیدا کنید و بعد در قسمت چیدمان مدارک ، مدارک لازم اون تایپ ویزا رو پیدا خواهید کرد

اما جواب کوتاه، برای کار مقاله نیاز نیست،
اگر مدرک دانشگاهی معادل سازی شده دارید، گواهی های فنی حرفه ای اصلا نیاز نیست ،
به مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نیز نیازی ندارید

نکته تکمیلی؛ اگر گواهی فنی حرفه‌ای معتبر دارید اگر دارید می تونید در رزومه ای که برای کارفرما میفرستید بنویسید ولی برای گرفتن ویزا از سفارت نیازی به اونها ندارید
Family

Re: رزومه نویسی

پست توسط Family »

با سلام، ممنون میشم اگر کسی موسسه ای رو میشناسه که ترجمه تخصصی رزومه رو انجام میدن و کارشون خوب و مطمئنه بهم معرفی کنید، من اول راهم و نیاز به راهنمایی دارم
Family

ترجمه تخصصی رزومه

پست توسط Family »

با سلام، ممنون میشم اگر کسی موسسه ای رو میشناسه که ترجمه تخصصی رزومه رو انجام میدن و کارشون خوب و مطمئنه بهم معرفی کنید، من اول راهم و نیاز به راهنمایی دارم
perl

Re: ترجمه تخصصی رزومه

پست توسط perl »

Family نوشته شده: یک‌شنبه آگوست 14, 2022 8:31 am با سلام، ممنون میشم اگر کسی موسسه ای رو میشناسه که ترجمه تخصصی رزومه رو انجام میدن و کارشون خوب و مطمئنه بهم معرفی کنید، من اول راهم و نیاز به راهنمایی دارم
ترجمه تخصصی رزومه !!!
اگه رزومتون رو نمی تونید خودتون بنویسید هنوز زوده برای شما که بخواهید اپلای کنید!! اول تشریف ببرید زبان یاد بگیرید
ارسال پست